آزمایشی به صورت سابق ملک پرستار را به اتهام تجاوز و اشباع یک ناتوان بیمار تحت مراقبت خود رانده شده و به عنوان وکیل او آماده به پیشنهاد ممکن است مورد درخواست.

ساترلند, 37 در اصل برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه روز سه شنبه برای یک جلسه نهایی پیش از چهار هفته هیئت منصفه دادگاه برنامه ریزی شده برای شروع هفته آینده. با این حال محاکمه بود تحت فشار قرار دادند به مارس پس از دفاع وکیل ادوارد ملینا گفت: قاضی نمی شود آنها در زمان آماده زیرا آنها هنوز هم بررسی هزاران صفحه از کشف و آماده سازی برای انجام شاهد مصاحبه.

ملینا همچنین اشاره کرد در حرکت است که مذاکرات ممکن است برای درخواست معامله در حال انجام است. روشن نیست که چه نوع از درخواست معامله — اگر هر — ارائه شده به ساترلند در این نقطه است.

دادستان Yigael کوهن گفت: قاضی به خانواده مقتول تا به حال هیچ اعتراض به تاخیر در محاکمه.

“آنها می خواهم برای دیدن این موضوع حل و فصل شود و ما هنوز در حال کار به سمت حل” کوهن گفت.

قاضی استفان هاپکینز مردد و به عقب راندن آزمایشی اشاره کرد که این مورد نداشتم و او را به عنوان به خصوص “واقع پیچیده است.”

او خواست هر دو دفاع و دادستان به فشار از طریق همه چیز به سرعت پیش از جدید آوریل 30 تاریخ دادگاه گفت که او نمی خواهد به تعویق انداختن دوباره آن را.

ساترلند برگزار شده است در Maricopa County زندان $500,000 نقدی-فقط با قرار وثیقه از ژانویه 2019 بازداشت. پلیس گفت که او تجاوز جنسی و آغشته به یک ناتوان ثبت اختراع او مسئول مراقبت از خود به عنوان یک پرستار در هکیندا بهداشت و درمان در ققنوس.

به گفته پلیس تست DNA همسان ساترلند به نوزاد است.

او التماس کرد گناه نیست به اتهام و به طور داوطلبانه خود را تسلیم مجوز به Arizona State Board of Nursing.

زن از آنجا حذف شده است از ملک و پدر و مادر او در حال مراقبت از این نوزاد است.

رسیدن به امنیت عمومی خبرنگار بری Burkitt در bburkitt@republicmedia.com یا در 602-444-8515. او در توییتر دنبال کنید در @breeburkitt.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im