روندها اعلام کرد جذب پرتفوی شرکت ApiFix Ltd. توسط OrthoPediatrics Corp.

MISGAV, اسرائیل, آوریل 2 سال 2020 /PRNewswire/ — این روندها گروه Ltd می باشد. (“روندها” و یا “شرکت”) با خوشحالی به اعلام 100% کسب پرتفوی شرکت ApiFix Ltd. (“ApiFix”) یک شرکت متمرکز بر غیر تلفیقی درمان مترقی اسکوليوز ايديوپاتيک با نزدک معامله OrthoPediatrics پارسیان (“OrthoPediatrics”) یک شرکت با تمرکز به طور انحصاری در پیشبرد زمینه اطفال ارتوپدی (به “کسب”). اکتساب بود امضا و بسته شده در 1 آوریل سال 2020; روندها برگزار شد 18.62 درصد از ApiFix در بسته شدن.

ApiFix سهامداران برای دریافت یک دانه از 934,783 جدید سهام عادی از OrthoPediatrics سهام (NASDAQ: کودکان و نوجوانان) و US$2 میلیون نفر در پایان به علاوه تضمین نقطه عطف پرداخت (به صورت نقدی و OrthoPediatrics سهام) و یک earnout بیش از یک دوره چهار سال است. این شرکت به عنوان آن متناسب به اشتراک گذاری این نظر کسب و بر اساس آن 18.62% علاقه ApiFix در بسته شدن. این شرکت ارائه خواهد شد به روز رسانی بیشتر به عنوان و هنگامی که آن را دریافت آن متناسب به اشتراک گذاری از نقطه عطف پرداخت و/یا earnout پرداخت.

خروج با روندها از آن با لينک مستقيم سهام از ApiFix به موجب کسب کرده بود کمک مثبت به تثبیت سود هر سهم و خالص دارایی های هر سهم برای سال مالی منتهی به 31 دسامبر 20191 (“FY2019”). برای سال مالی پایان 31 دسامبر 2020, روندها’ ApiFix منابع (بخشی از “سرمایه گذاری در شرکت های نمونه کارها” ترازنامه مورد) خواهد بود تبدیل به پول نقد در کوتاه مدت و بلند مدت مطالبات و کوتاه مدت و بلند مدت سرمایه گذاری.

اطلاعات در مورد ApiFix

تاسیس در سال 2011 با سرمایه گذاری و مشارکت فعال روندها در علاوه بر این به حمایت از اسرائیل و نوآوری اقتدار ApiFix است officed در روندها’ اسرائیل مقر و در بوستون, ماساچوست. ApiFix پیشرو حرکت-حفظ اسکولیوز تصحیح شرکت; خود را با حداقل تهاجم تصحیح بدشکلی (اواسط C) سیستم سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و علامت CE مصوبات. در مقایسه با زمانی که به هر دو سنتی, ستون فقرات و اتصال اینترنت با روش مزایای اواسط C سیستم شامل اندازه گیری کاهش زمان عمل و خون و از دست دادن بستری زمان بهبودی و نرخ عوارض. مهمتر از این سیستم قابل حمل و اجتناب به طور دائم محدود کردن دامنه حرکتی در این بیماران جوان.

ApiFix تکنولوژی منحصر به فرد قوی مالکیت معنوی از جمله 46 اختراعات صادر شده و 25 برنامه های کاربردی ثبت اختراع در سراسر جهان است. این شرکت موفق شده است با بوستونمبتنی بر اجرایی پل Mraz که نزدیک به 30 سال فقرات و ارتوپدی پزشکی دستگاه تجربه و سریال مخترع و کارآفرین Uri Arninموسس مدیر عامل شرکت مخترع و زمان CTO – تحت رهبری ApiFix رئیس هیئت مدیره پزشکی دستگاه های اجرایی صنعت و سرمایه گذار اد Roschak. پل Uri و کل اسرائیلمبتنی بر ApiFix تیم ملحق خواهد شد OrthoPediatrics.

روندها’ رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت تاد Dollinger, نظر, “کسب ApiFix توسط OrthoPediatrics را گسترش خواهد ApiFix کسب و کار تحت رهبر جهانی از اطفال ارتوپدی جامعه است. ما مشتاقانه منتظر به OrthoPediatrics آوردن بازار در حال تغییر اسکولیوز درمان به بیماران اطفال در سراسر جهان با ApiFix جایگزین را پر می کند که درمان فاصله بین غیر از عمل درمان و برگشت ناپذیر ستون فقرات.

ما به خصوص با خوشحالی به اینکه این اطلاعیه در زمان COVID-19 – و در سراسر جهان عدم قطعیت نشان دادن ما تعهد تزلزل ناپذیر به رشد ارزش سهام از طریق ایجاد و ساخت و ساز شرکت ها برای بهبود وضعیت بشر است.”

در مورد خطوط روند گروه

روندها یک نوآوری تجاری شرکت که اختراع, کشف, سرمایه گذاری در, و incubates نوآوری مبتنی بر پزشکی در کشاورزی و فن آوری به انجام ماموریت خود را برای بهبود وضعیت بشر است. به شدت دست سرمایه گذاران روندها است که در تمام جنبه های نمونه کارها خود را از شرکت های توسعه فناوری به کسب و کار ساختمان. روندها سهام معامله شده در بورس سنگاپور (SGX: 42T) و در ایالات متحده به عنوان یک آمریکایی دریافت سپرده ای (ADR) در OTCQX (OTCQX: TRNLY).

رو به جلو به دنبال بیانیه

اظهارات در این اطلاعیه مطبوعاتی که اظهارات تاریخی و یا فعلی واقع تشکیل “اظهارات به جلو نگاه.” چنین به دنبال اظهارات شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ابهامات و ناشناخته دیگر عوامل می تواند باعث این شرکت واقعی عامل نتایج مادی متفاوت از هر تاریخی نتایج جستجو و یا از هر آینده نتایج بیان شده یا ضمنی چنین اظهارات به جلو نگاه. علاوه بر اظهارات که به صراحت در توصیف این خطرات و ابهامات خوانندگان می خواست به در نظر گرفتن اظهارات که حاوی کلماتی مانند “معتقد” “باور” “انتظار” “انتظار” “در نظر دارد,” “قصد,” “پیش بینی” “پیش بینی,” “طرح” “برنامه” به نامشخص و رو به جلو به دنبال. این اظهارات به جلو نگاه موجود در اینجا نیز به طور کلی به دیگر خطرات و عدم قطعیت است که توضیح داده شده از زمان به زمان در شرکت براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

1مراجعه به “مالی برجسته و نقد و بررسی” بخش از این شرکت در گزارش سالانه برای FY2019 برای اطلاعات بیشتر

سرمایه گذار اطلاعات تماس

اسرائیل:
Shira زیمرمن
این روندها گروه
[email protected]
Tel: +972-72-260-7000

سنگاپور و چین:
Reyna مه
مالی و روابط عمومی
[email protected]
Tel: +65-6438-2990

منبع روندها گروه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im