واشنگتن — یک جارو دو حزبی شمارش سنا روز چهارشنبه به تصویب 100 میلیارد دلار به علاوه لایحه ای را برای افزایش تست برای coronavirus و تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی برای میلیون ها نفر از کارگران آن ضربه — رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت آن را امضا کردند. اما قانونگذاران و کاخ سفید در حال حاضر تبدیل شده است تمرکز خود را برای دولت به مراتب بزرگتر از $1 تریلیون برنامه ریزی برای ایجاد ثبات در اقتصاد به عنوان همه گیر را تهدید می کند تباهی مالی برای افراد و کسب و کار.

جزئیات بیشتر در مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی طرح نجات باقی می ماند پراکنده — و آن را مطمئن شوید که به رشد با نماینده مجلس اضافه کردن فایرفاکس- اما آن محور است به اختصاص 500 میلیارد دلار به شروع صدور پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها در اوایل ماه آینده. این امر همچنین قیف پول نقد برای کسب و کار برای کمک به نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد به عنوان گسترده بخش از $21 تریلیون اقتصاد ایالات متحده اما تعطیل.

در یک سند وزارت خزانه داری پیشنهاد دو 250 میلیارد دلار تزریق پول نقد به افراد: برای اولین بار مجموعه ای از چک های صادر شده شروع آوریل 6 با موج دوم در اواسط ماه مه. مقدار خواهد بستگی به درآمد و اندازه خانواده.

خزانه طرح که نیاز به تصویب کنگره نیز توصیه 50 میلیارد دلار برای ایجاد ثبات در خطوط هوایی 150 میلیارد دلار برای صدور ضمانت وام به دیگر بخش مبارزه و 300 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک. این طرح به نظر می رسد پیش بینی است که بسیاری از وام خواهد پرداخت.

با این طرح دولت وعده نیمی از $1 تریلیون دلار به خانواده ها و افراد با نیم دیگر استفاده می شود برای سرپا نگه داشتن کسب و کار و نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد.

پرداخت های مستقیم را به شهروندان ایالات متحده تنها و خواهد بود “محکم بر اساس سطح درآمد و اندازه خانواده.” دو پرداخت خواهد بود یکسان با موج دوم شروع شده توسط مارس 18.

خزانه طرح فراهم می کند پایه ای برای قانونگذاران از کار در یک اقدام بی سابقه دولت پاسخ است و به احتمال زیاد به گسترش شامل اضافی بودجه اضطراری برای آژانس های فدرال.

برچسب قیمت برای آینده اقتصادی بسته بندی به تنهایی به وعده تجاوز خزانه داری را به $1 تریلیون درخواست یک طرح نجات دیده نمی شود پس از رکود بزرگ. مغلوب ساختن پیشی جستن است اصرار کنگره به تصویب چشم ظاهر بسته محرک در یک ماده از روز.

سنا قصد دارد برای باقی می ماند در جلسه تا سوم coronavirus لایحه می گذرد با آخر هفته جلسات امکان پذیر است. روند آینده نامشخص است اما فشار زیادی بر قانونگذاران به سریع عمل می کنند و اجازه نمی دهد بازی ماهرانه به راه نتایج.

اقتصاددانان می گویند این کشور احتمالا در حال حاضر در رکود و بازار سهام ادامه داد: آن سقوط آزاد چهارشنبه. وحشت بسیاری از قانونگذاران ریختن ایدئولوژیک خود را چمدان به دست و پنجه نرم کردن با یک تعهد برای یک بحران است که فراتر از محدوده مالی 2008 و وحشت — مجازی هفته طولانی خاموش شدن بسیاری از کسب و کار و بیکاری است که می تواند سنبله به 20 درصد توسط برخی تخمین می زند.

در کنگره روز چهارشنبه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل آماده همکاران خود را برای اقدامات بی سابقه ای برای مقابله با این بیماری همه گیر را حمله به اقتصاد است.

“من نمی خواهد موکول سنا تا زمانی که ما تصویب دور جسورانه بسته” مک کانل گفت. “ما نمی روم تا زمانی که ما تحویل دهد.”

اما اول مجلس سنا تصویب 100 میلیارد دلار به علاوه خانه-تصویب بسته از بیمار پرداخت اضطراری کمک های غذایی رایگان تست و پول بیشتر برای مدیکید با وجود جمهوری خواه اعتراض بیش از تاثیر بالقوه در کسب و کارهای کوچک زین با یک حکم جدید برای پرداخت مرخصی استعلاجی. دولت بازپرداخت خواهد کسب و کار, اما کسب و کار حمایت گروه می گویند این طرح نیست و قابل اجرا برای بسیاری از شرکت های کوچک. هنوز هم تنها هشت جمهوری خواهان رای دادند هیچ.

“این قانون کامل نیست اما ما اجازه نمی تواند کامل باشد دشمن خوب” گفت: عربستان از سوی دیگر ، تاد جوان از ایندیانا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که پشتیبانی از بسته بندی تحت تأثیر اکثر جمهوری خواهان به سرعت آن را امضا کردند شنبه شب.

مک کانل در حال تلاش برای تحت کنترل گرفتن از سوم coronavirus تلاش قرار دادن ایران با رؤسای مسئول و امیدوار کننده برای مشورت با حزب دموکرات بعد. بالا سنا دموکرات چاک شومر از نیویورک لعنتی مک کانل رویکرد گفت: “بیش از حد دست و پا گیر هم حزبی و را بیش از حد طولانی و با توجه به ضرورت و نیاز برای همکاری است.”

شومر را می گوید او صحبت کرده است چندین بار در حال حاضر با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin اما و حفظ نفوذ قابل توجهی به عنوان مجلس سنا قصد دارد کار را به آخر هفته سعی کنید به عبور از اندازه گیری. پلوسی و مک کانل کردیم و همچنین

پلوسی با صدور بیانیه ای اواخر روز چهارشنبه گفت او اولویت را برای این لایحه شامل حال گسترش واجد شرایط برای بیمه بیکاری و کمک به کسب و کارهای کوچک است که تضمین کارگران پرداخت خواهد شد. دموکرات ها نیز مطمئن شوید که به دنبال کمک به کشورهای که بودجه در حال سقوط از تعادل خارج است.

دوشنبه وزارت خزانه داری طرح شامل 300 میلیارد دلار در “کسب و کار کوچک وقفه وام” خواهد بود که 100% تضمین شده توسط دولت فدرال برای پوشش شش هفته از حقوق و دستمزد در طول بحران. این وام را می توان از طریق بانک های خصوصی و ببخشند در بسیاری از موارد.

“هر پنی که آنها قرض گرفتن و استفاده برای مقاصد نگه داشتن افراد شاغل در آنها نمی خواهد که به پرداخت” گفت: سناتور. مارکو روبیو R-Fla., رئیس نویسنده دقیق سنا طرح است.

این طرح همچنین ایجاد 50 میلیارد دلار وام برنامه اختصاص داده شده به افتتاح خطوط هوایی خواهد بود که نیاز به پرواز به عنوان یک شرط تامین وام. یکی دیگر از 150 میلیارد دلار خواهد تعهد وام به دیگر بخش های کسب و کار. جزئیات بیشتر در مورد برنامه های وام شد, fuzzy اما از نظر مطمئن هستید که به شدت یارانه ای.

تازه از اصلی مبارزه دیابت برنی ساندرز شناور ایده های خود را — داشتن دولت فدرال را پرداخت کارکنان حقوق و مدیکر پوشش برآورده نشده بهداشت و درمان نیازهای ناشی از وقوع.

“سریع ترین راه برای مقابله با بحران اقتصادی است که برای دولت فدرال برای تضمین که تمام کارفرمایان قادر خواهد بود برای دیدار با حقوق و دستمزد خود را و نگه داشتن کارگران خود را در حقوق و دستمزد” ساندرز به خبرنگاران گفت:. “این است که گران قیمت و پیشنهاد, اما من فکر می کنم که سریعترین و بهترین راه برای مطمئن شوید که کار مردم در این کشور همچنان به چک است.”

یک شبه کاخ سفید فرستاده قانونگذاران جداگانه $46 میلیارد دلار بودجه اضطراری درخواست برای افزایش مراقبت های پزشکی برای خدمت سربازی عضو و جانبازان, صندوق, تولید واکسن و داروهای ساخت 13 مراکز قرنطینه در مرز جنوبی برای مهاجران ایجاد ساختمان های فدرال و امن تر و بازپرداخت Amtrak برای 500 میلیون دلار پیش بینی درآمد ضرر و زیان در میان مقاصد دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست نیز معکوس کاهش به مراکز کنترل بیماری و موسسه ملی سلامت که تهمت پیشنهاد شده در فوریه بودجه برای سال آینده خواهد بود و ایجاد یک 3 میلیارد دلار صندوق پیش بینی نشده ،

اقتصاددانان شک که عظیم اقتصادی نجات بسته بودن پیش نویس خواهد به اندازه کافی برای متوقف کردن میلیون ها شغل زیان حتی اگر در کوتاه مدت. آن را با هدف کمک به آمریکایی ها بدون حقوق اجتناب از سلب حق اقامه دعوی و سایر مشکلات مالی و جلوگیری از کسب و کار از کشویی به ورشکستگی است.

خزانه طرح است در تاریخ همتراز با 700 میلیارد دلار در سال 2008 کمک مالی بانک و یا نزدیک به 800 میلیارد سال 2009 بهبود عمل می کنند. کاخ سفید پیشنهاد با هدف ارائه یک کاهش مالیات برای دستمزد بگیران, $50 میلیارد دلار برای صنعت هواپیمایی و 250 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک. اما هیچ چیز در بتن و تمام فشار برای بسته نگه داشتن در حال رشد است.

مقدار است که می تواند فرستاده شده در کنترل آمریکایی ها هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت. کاخ سفید گفت: آن را دوست داشت GOP بهداشت ، میت رامنی ایده برای $1,000 چک هر چند نه لزوما در مجموع و نه برای ثروتمند مردم است.

حزب دموکرات تولید خود را 750 میلیارد دلار پیشنهاد که شامل $400 میلیارد به ساحل تا بیمارستان ها و عملیات اضطراری در پاسخ به جهانی همه گیر و 350 $میلیارد دلار برای تقویت ایمنی خالص با بیکاری چک و دیگر کمک به آمریکایی ها است.

در خانه مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز-Balart R-Fla., و بن McAdams, D-یوتا منتشر شد اظهارات گفت: آنها تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 — دو مورد شناخته شده در کنگره است. چند تن از دیگر نمایندگان مجلس باید حدودا در داخل و خارج از خود-جداسازی پس از مواجهه با افرادی که تا به حال بعد از تست مثبت برای ویروس.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de