شیکاگو, مارس 13 سال 2020 /PRNewswire/ — برای کمک به محافظت از مالیات دهندگان و کارکنان در برابر گسترش کروناویروس جدید, آشپز County Treasurer را در ظهر, امروز, مارس 13 سال 2020و بسته باقی می ماند به طور نامحدود خزانه دار ماریا Pappas امروز گفت.

“ما تا به حال یک مورد از coronavirus در دفتر ما و من می خواهم به آن را نگه دارید که راه” Pappas گفت. “در حالی که آن را فراتر از اهمیت به حفاظت از کارکنان و بازدید کنندگان به ساختمان از این ویروس, این مهم است برای ادامه خدمت به مالیات دهندگان.”

در ضمن پرسنل کلیدی به کار خواهد کرد از راه دور به جمع آوری پرداخت مالیات موضوع بازپرداخت و انجام دیگر توابع Pappas گفت. بیشتر جنبه های برنامه ما عبارتند از:

  • دفتر همچنان به قبول پرداخت در cookcountytreasurer.com که در آن بیشتر پرداخت از در تعقیب شاخه.
  • پست و پرداخت در ادامه به پذیرفته شود که در این تعقیب و گریز سطح, جامعه, بانک ها و تعقیب شاخه اطمینان حاصل کرد که توزیع درآمد مالیاتی به مالیات مناطق است قطع شود.
  • مالیات دهندگان به دنبال پاسخ به سوالات در مورد مالیات بر املاک می توانید با ما تماس بگیرید از طریق وب سایت. سوالات پاسخ داده شده توسط ایمیل توسط کارکنان از راه دور.
  • تماس گیرنده به 312.443.5100 باقی می ماند و قادر به استفاده از خودکار منو برای پاسخ به پرسش های اساسی. آنها خواهد شد به کارگردانی به سایت باید از آنها نیاز به اطلاعات اضافی.
  • این وب سایت در دسترس است در بیش از 100 زبان مختلف. بازدید کنندگان می توانید دانلود بروشور اطلاعاتی در 24 زبان.

“من به بررسی وضعیت روزانه برای تعیین زمانی که آن را بهتر است برای بازگشایی,” Pappas گفت.

منبع Cook County خزانه دار دفتر

لینک های مرتبط

http://www.cookcountytreasurer.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im