مونروویا, کالیفرنیا., Feb. 29, 2020 /PRNewswire/ — معامله گر جو می پردازد ادای احترام به بنیانگذار جو Coulombeکه گذشت در پاسادنا روز شنبه, مارس 28th, در سن 89.

جو فوق العاده هوشمند و انجام کارآفرین است که ساخته شده است یک شرکت که معرفی چیزی welcomingly مختلف در مواد غذایی فضای خرده فروشی. جو افتتاح اولین معامله گر جو فروشگاه در سال 1967 در پاسادنا کالیفرنیا. قابل توجه صرفه جو و روشنگری جو رفت و در برابر متعارف و هنجارهای صنعت در آن زمان در حال حرکت به دور از مارک های ملی و معرفی معامله گر جو برچسب های خصوصی در سال 1972 است.

دن زهرمدیر عامل شرکت معامله گر جو گفت: “جو فرد مناسب در زمان مناسب برای معامله گر جو. او درخشان متفکر با یک مسحور شخصیت است که به سادگی گالوانیزه همه با او کار می کرد. او نه تنها بنیانگذار ما شد ما اولین سخنگو. او ستاره دار در فریبنده تبلیغات رادیو برای سال همیشه امضای خود را با منحصر به فرد ‘با تشکر برای گوش دادن.’ جو یک کادر از رهبران که انجام شده در چشم انداز خود را و کمک به شکل معامله گر جو در اوایل سال.”

جو کنجکاوی بشردوستانه سخاوت و هتاک حس شوخ طبعی بافته شد به پارچه از فرهنگ تعریف می کند که معامله گر جو فروشگاه. جو بازنشسته در سال 1988 اما این فرهنگ انجام شده و مشهود است در فروشگاه ها معامله گر جو امروز.

جو گفت: “همیشه اعتقاد بر این است که افرادی که معامله گر جو را از هم جدا و ما اذعان آغاز شده است که با جو.

افکار و دعاهای ما با Coulombe خانواده و عزیزان.

منبع معامله گر جو

لینک های مرتبط

http://www.traderjoes.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im