نورفولک ، , مارس 8, 2020 /PRNewswire/ — گر تعاملیپیشرو بازار و فروشنده و ارائه دهنده خدمات برای شیوه زندگی خودرو تجهیزات تجاری و صنایع امروز اعلام کرد که از آن خواهد شد ارائه یک وبینار در مراقبت عمل را چک حفاظت از برنامه. چک حفاظت از برنامه های اداره مدیریت کسب و کار کوچک را فراهم می کند کسب و کارهای کوچک از 500 یا کمتر کارکنان با جریان نقدی کمک از طریق دولت فدرال تضمین وام. در این ارائه نمایندگی و تولید کنندگان خواهد شد به دست آوردن درک بهتر این برنامه کمک در حال حاضر در دسترس واجد شرایط مورد نیاز فرایند که در آن به اعمال می شود. به رهبری توسط کارشناسان از مدیریت جهانی شرکت مشاوره Alvarez & Marsal این زنده رویداد برگزار خواهد شد در روز شنبه 9 آوریل در 4:00بعد از ظهر و همکارانو خواهد شد از ویژگی های دیوید Javdan, مدیر عامل در Alvarez & Marsal سابق و مشاور عمومی از ما مدیریت کسب و کار کوچک (SBA) 9/11 و در طول طوفان کاترینا و به پایان خواهد رسید با یک پنل برای پاسخ به سوال کننده.

فضا محدود است ثبت نام به صورت وبینار در اینجا: https://go.traderinteractive.com/TI_CARES_webinar_signup

“این بیماری همه گیر را ایجاد کرده است به سرعت در حال تحول محیط زیست که در آن مشتریان ما نیاز به اقامت در بالا از آنچه امداد در دسترس به آنها را به عنوان آن می تواند تفاوت میان نگه داشتن کسب و کار خود را باز کنید و خود را از کارکنان شاغل. با توجه به روابط ما با پیشرو موسسات مالی ما در یک موقعیت منحصر به فرد را قادر به گسترش است که تخصص مالی به مشتریان به عنوان آنها حرکت جهانی چالش هایی که COVID-19 ارائه و فدرال بودجه اضطراری در دسترس است که به آنها” گفت: گر تعاملی مدیر عامل لری استیسی.

علاوه بر این وبینار گر سلامت مجازی راه اندازی خرده فروشی منابع مرکز تجاری و تفریحی, نمایندگی برای کمک به رسیدگی فوری به سوالات و نگرانی ها در مورد انتقال از یک آجر و ملات به عمدتا نمای دیجیتال و ارائه اطلاعات بینش از ما بیش از 9.5 میلیون ماهانه بازدید کنندگان منحصر به فرد. این دانش در کتابخانه ها ارائه بینش ارزشمندی و ابزار برای حمایت از صنایع گر تعاملی به عنوان آنها مقابله با چالش های کسب و کار ارائه شده توسط گسترش COVID-19. منابع شامل یک چک لیست به عنوان به خوبی به عنوان یک در خواست تصویری برای تبدیل به دیجیتال نمایندگی, مقالات مانند حراست نمایندگی خود را در طول یک بیماری همه گیرو یک نمای کلی از بودجه اضطراری گزینه های در دسترس به نمایندگی و تولید کنندگان در این زمان.

مجازی خرده فروشی منابع مراکز نمایندگی و تولید کنندگان در تجاری حمل و نقل تجهیزات سنگین وسیله نقلیه تفریحی و powersports صنایع را می توان در اینجا یافت نشد:

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وبینار و یا مجازی ما خرده فروشی منابع مرکز تماس [email protected].

در مورد گر تعاملی
گر تعاملی متصل خریداران و فروشندگان در powersports, تفریحی, خودرو, هواپیما, کامیون های تجاری و تجهیزات صنایع از طریق یک مجموعه گسترده ای از بازار که به 9 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد ماهانه. مرتبط به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده خانواده “معامله گر” علائم تجاری قدمت چندین دهه این شرکت نوآورانه دیجیتال بازار اهرم هوش مصنوعی در یک ابر پلت فرم برای بهبود زندگی و معیشت از مصرف کنندگان و مشتریان و کارکنان با یکپارچه اتصال مردم به وسایل نقلیه برای کار و بازی. گر تعاملی خانواده از برندها شامل شیوه زندگی, خودرو, بازار, چرخه گر RV گر ATV گر PWC گر برفی گر Aero تاجر و تجارت-یک-هواپیما و همچنین تجهیزات تجاری بخش کامیون های تجاری معامله گر NextTruck, Rock & Dirt, تجهیزات گر و Tradequip. علاوه بر این شرکت قدرت هزاران نفر از نمایندگی وب سایت های تجاری از طریق خدمات وب و RV خدمات وب, ارائه می دهد منحصر به فرد داده بینش و تکنولوژی است که کمک به فروشندگان در به طور موثر در حال اجرا و بازاریابی dealerships خود را به عنوان به خوبی به عنوان بهتر در خدمت مشتریان خود است. این شرکت بیش از 400 کارکنان است و بر اساس در نورفولک. برای اطلاعات بیشتر www.TraderInteractive.com.

منبع گر Interactive, LLC

لینک های مرتبط

http://www.traderinteractive.com

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im