در نمایشگاه اسباب بازی نیویورک امروز باز می شود; به طور انحصاری رونمایی از 100.000+ جدید & روند اسباب بازی & بازی!

وقوع پنج شنبه از طریق پنج شنبه, فوریه 22 به 25, بزرگترین اسباب بازی نشان می دهد در نیمکره غربی نشان دهنده شور و نشاط از آمریکای شمالی اسباب بازی, بازار, و, کلید, ابزار جنسی, بازارهای از سراسر جهان است. از تولید کنندگان توزیع کنندگان وارد کنندگان و نمایندگی های فروش به خرده فروشان مجوز مخترعان و راه اندازی اسباب بازی و بازی صنعت در نمایشگاه اسباب بازی نیویورک به دامنه جدید داغترین روند اعتصاب معاملات پر سود و به دست آوردن دسترسی به با نام تجاری جدید و نوآورانه محصولات قبل از هر کس دیگری. تولید شده توسط ابزار جنسی, انجمن فروخته نمایش عظیم جشن اسباب بازی ها و بازی مباهات معادل نزدیک به هشت زمین فوتبال پر از اسباب بازی!

“نیویورک جایی است که به عنوان روح خلاق و الهام بخش انرژی جهانی در صنعت اسباب بازی فرود بر در نمایشگاه اسباب بازی نیویورک به مدت چهار روز بسته بندی شده از کسب و کار ضروری-ساختمان فرصت های آموزشی و شبکه های سرگرم کننده گفت:” استیو Pasierb, رئيس جمهور & مدیر عامل, ابزار جنسی, انجمن. “ما هیجان زده به استقبال ابزار رسانه ای و مالی جوامع از 100 کشور جهان به نمایشگاه اسباب بازی که در آن آنها می شود در میان اولین برای دیدن داغترین روند به زندگی می آیند و اسباب خواهد شد که شکوه تولد بچه ها و تعطیلات لیست آرزو در طول سال آینده است. وجود دارد هیچ دیگر شهر مانند نیویورکو هیچ دیگر وجود دارد نشان می دهد مانند نمایشگاه اسباب بازی!”

این نمایشگاه اسباب بازی زمین بازی خواهد شد از ویژگی های هر دو جانباز و برای اولین بار اسباب بازی شرکت کنندگان; نشان می دهد طبقه تقسیم شده است متمایز محصول مناطق به هپاتیت رسانه ها و خریداران و سایر مهمانان برای پیدا کردن دقیقا آنچه که آنها دنبال آن هستید از چهره های عمل و مجموعه به هنر & صنایع دستی, در بیرون, اسباب فناوری محور و همه چیز را در میان. برای اولین بار غرفه داران خواهد بود نمایشگاه محصولات منحصر به فرد در سکوی پرتاب بخش (سالن 1E) نشان می دهد.

نشان می دهد همچنین از ویژگی های پیشرفته آموزشی در جلسات و تعامل با برنامه های ویژه برگزار می شود در طول چهار روز از جمله چندین روزانه خلاق عامل جلسات با هدف اسباب مخترع و طراح جامعه (برگزار شده در لابی سالن خارج 1D); یک روند جلسه توجیهی; صدور مجوز سمینارها; ایمنی اسباب بازی و انطباق مرجع تخصصی; تجارت جهانی و بازار گسترش پژوهش و ارائه یک دانشجو کنگره برای طراحی اسباب بازی دانش آموزان و خیلی بیشتر.

ثبت نام الزامی است برای دسترسی به نمایشگاه اسباب بازی 2020; تایید رسانه و خریدار اعتبار مورد نیاز است. ثبت نام در سایت در نشان دادن ساعت است. کسانی که نمی توانند حضور نشان می دهد می توانید به دنبال همراه در Twitter و Instagram (#TFNY) و بازدید از نمایشگاه اسباب بازی آنلاین اتاق مطبوعات و ابزار جنسی, انجمن Facebook صفحه برای تا به دقیقه به دقیقه اطلاعات نشان می دهد.

در مورد نمایشگاه اسباب بازی نیویورک www.ToyFairNY.com

نمایشگاه اسباب بازی یک رویداد سالانه است که توسط تولید اسباب بازی انجمن. بزرگترین اسباب بازی نشان می دهد تجارت در نیمکره غربی در نمایشگاه اسباب بازی می گیرد در هر ماه فوریه در Jacob K. Javits Center در شهر نیویورک. این نمایش به ارمغان می آورد با هم برگزاری نمایشگاه تولید کنندگان توزیع کنندگان وارد کنندگان و نمایندگی های فروش به نمایش گذاشتن صدها نفر از هزاران نفر از اسباب بازی ها و محصولات سرگرمی جوانان به رسانه های خرده فروشی و تجارت مهمانان از 100 کشور جهان است.

در مورد ابزار جنسی, انجمن www.toyassociation.org / www.thegeniusofplay.org / http://www.thegeniusofplay.org/

در سال 1916 تاسیس این انجمن™, Inc. است نه برای سود انجمن تجارت به نمایندگی از همه کسب و کار درگیر در ایجاد و ارائه اسباب بازی و جوانان محصولات سرگرمی برای بچه ها در تمام سنین است. اسباب بازی کانون آگهی سلامت و رشد صنعت اسباب بازی آمریکا که سالانه اقتصادی آمریکا تاثیر $97.2 میلیاردآن از 1 ، 000+ کاربران رانندگی سالانه 27 میلیارد دلار آمریکا در داخلی بازار اسباب بازی. اسباب بازی انجمن به عنوان صنعت را به صدا در رشد و نمو مزایای بازی و روند بازی تاثیر مثبت در توسعه دوران کودکی به مصرف کنندگان و رسانه ها. این سازمان دارای یک سابقه طولانی از رهبری در ایمنی اسباب بازی نیاز به ایجاد اولین برنامه جامع ایمنی اسباب بازی استاندارد بیش از 40 سال پیش و همچنان متعهد به همکاری با کارشناسان پزشکی, دولت, مصرف کنندگان و صنعت در حال انجام برنامه ها برای اطمینان از امن و سرگرم کننده بازی.

به عنوان یک رهبر جهانی در این, ابزار جنسی, انجمن تولید مشهور جهان در نمایشگاه اسباب بازی نیویورک و در نمایشگاه اسباب بازی دالاس; طرفداران به نمایندگی از اعضای خود در سراسر جهان; صحه کانادا اسباب بازی انجمن; به عنوان دبیرخانه شورای بین المللی از اسباب صنایع و بین المللی صنعت اسباب بازی مدیر عامل شرکت میزگرد; و صندلی این کمیته که بررسی و اصلاح امریکا به طور گسترده ای شبیه سازی ASTM F963 ایمنی اسباب بازی استاندارد است.

منبع اسباب بازی انجمن

لینک های مرتبط

http://www.toyassociation.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>