کل ویروس اخراج آمار 36M به عنوان مورد 3M بیشتر کارگران به دنبال بیکاری کمک

جهانی رمان coronavirus بحران همچنان به خمیر به بازار کار ایالات متحده با میلیون ها آمریکایی های بیشتری از جمله کارگران یقه سفید تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان ضربه از این بیماری همه گیر نشت بیش از یک راه باریک گسترده تر از اقتصاد است.

مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری دولت بالغ بر یک تنظیم فصلی 2.981 میلیون برای هفته منتهی به 9 مه وزارت کار گفت: در روز پنج شنبه. در حالی که پایین بود از 3.176 میلیون در قبل از هفته و مشخص ششم, مستقیم, هفتگی, قطره ادعا باقی می ماند astoundingly بالا است.

کل 2.981 میلیون ادعاهای جدید برای بیمه بیکاری آورده coronavirus بحران مجموع به حدود 36.5 میلیون دلار تا کنون بزرگترین از دست دادن در تاریخ ایالات متحده است. هفته گذشته تعداد تجدید نظر شده بود تا 7000 تا 3.176 میلیون.

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری در مجموع 2.5 میلیون دلار در آخرین هفته است. ادعا شده است به تدریج کاهش و پس از هدف قرار دادن یک رکورد 6.867 میلیون در هفته منتهی به مارس 28.

هفتگی مدعیان گزارش به موقع اطلاعات در اقتصاد سلامت سیمان اقتصاددانان انتظارات برای سومین ماه متوالی از زیان کار عظیم است. این گزارش یک روز پس از فدرال رزرو صندلی جروم پاول هشدار داد از “تمدید دوره” رشد ضعیف و راکد درآمد.

“ما در به عقب پایان اولین موج اخراج اما در حال حاضر ما در حال گذار از فاجعه فاز به فاز رکود” گفت: جاش رایت اقتصاددان ارشد در Wrightside مشاوران در نیویورک است. “همین دلیل است که بسیاری از مشاغل یقه سفید هنوز در حال از دست داد. ما به طور موثر قطع بخش بزرگی از اقتصاد ما در حال رفتن به لنگی همراه پس از آن.”

اقتصاد از دست متناوب 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل شدیدترین سقوط در payman پس از رکود بزرگ دهه 1930 به عنوان کسب و کار قفل شد به سرعت گسترش COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است.

هنوز آوریل بود احتمالا از طریق از دست دادن شغل در طول این رکود اقتصادی که همچنین مشخص شده است با بیشترین کاهش در خروجی از 2007-09 رکود اقتصادی ،

در علاوه بر این به کارگران در صنایع و مشاغل در ابتدا تحت تاثیر coronavirus خاموش شدن ناگهانی اقتصاددانان نسبت ادامه داد: ارتفاع در ادعا می کند برای پردازش از برنامه عقب است که انباشته به عنوان دولت بیکاری دفاتر غرق شد با موج بی سابقه ای از براده.

بسیاری از نقاط کشور در حال بازگشایی و ایالات متحده و دولت های محلی در حال آماده کردن برنامه ای برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود را. اما با کسب و کار و عامل کارخانه و زیر ظرفیت و ترس از دور دوم COVID-19 عفونت اقتصاددانان پیش بینی نیست یک بهبود چشمگیر در بازار کار است.

برخی از کسب و کار دسترسی به وام از تقریبا 3 تریلیون مالی بسته است که می تواند تا حدی ببخشند اگر آنها با استفاده از این اعتبار برای حقوق کارمند. اما بسیاری از شرکت های کوچک انتظار می رود به طور دائم ترک برخی از 21.4 میلیون نفر از مردم که شغل خود را از دست در مارس و آوریل ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im