مجموع 44 به اتهام نقض Walz را COVID-19 دستور اجرایی

یک مست که گفته لگد EMT و خشونت آمیز با کارکنان بیمارستان در میان 11 Minnesotans و اهالی داکوتای شمالی متهم در هفته گذشته با نقض رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را COVID-19 دستور اجرایی.

در مجموع 44 نفر متهم شده اند بین ماه های مارس و صبح روز سه شنبه با نقض Walz دستور به ماندن در خانه و یا برای رستوران ها و کافه ها را متوقف ناهار خوردن در خدمات.

پس از یک روند از موارد قبلی است که با انتقاد برخی از طرفداران شش از جرائم جدید بودند یش بر روی موارد که ظاهرا سرچشمه به عنوان دیگر جرائم.

این هزینه اضافی — همه جنحه یا ناخالص جنحه — شامل سرعت خاطی و درجه پنجم حمله, در میان دیگران.

برخی از موارد قبلی شامل اتهام جنایت مانند وسیله و مواد مخدر جرائم. در اوایل این ماه در اوکدیل پلیس ذکر شده میزبان دوچرخهسواری پارتی و جشن تولد.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) در مینه سوتا قبلا با انتقاد از عملکرد ضمیمه این COVID-19 نقض کند و به موارد دیگر است.

سازمان اتحاد گسترده را تشویق آموزش و پرورش بیش از جرم عنوان شده است Walz و Minnesota Department of Public Safety.

پنج مورد از موارد جدید تا به حال هیچ هزینه اضافی.

Walz اقامت-در-خانه سفارش به اثر رفت مارس 27 و تمدید شد تا زمانی که ممکن است 4. تخلف است و تخطی از قانون مجازات تا 90 روز در زندان و حداکثر جریمه نقدی از $1,000.

با توجه به Minnesota Department of Public Safety حدود 2,700 مشکوک به تخلف گزارش آمده اند و در سراسر دولت از 30 مارس-آوریل 26 از طریق یک خط تلفن و ایمیل در مورد رژیم صهیونیستی است. Walz اقامت در خانه سفارش دهید. حدود 40 درصد گزارش که اجتماعی فاصله است که مشاهده شده است. حدود 25 درصد ادعا می کنند که غیر ضروری کسب و کار عامل در نقض دستور اجرایی. اطلاعات تماس به خط تلفن و ایمیل در حال ترياژ شده و سازمان های محلی در حال اطلاع در مورد گزارش نقض حقوق بشر در صلاحیت این دادگاه ها برای تحقیقات گفت: DPS سخنگوی بروس گوردون.

جدید موارد بسیاری از آن را شامل نمی شود خلاصه ای از حوادث منجر به استناد هستند:

• Austin, Minn. زن متهم شد در Murray County با تخلف و یک تعداد هر یک از مانع آمبولانس پرسنل رفتار آشوبگرانه مانع روند قانونی و از درجه پنجم حمله. با توجه به شکایت او “بسیار متخاصم” به معاون و یک آمبولانس کارمند در صحنه اتهامات گفت:, و اضافه کرد که او گفته بستری شده اند دودی از مواد مخدر و نوشیدن الکل است.

• یک بلین بود ذکر شده توسط بلین پلیس برای تخلف و تجاوز به حریم دیگران.

• یک Lexington, Minn. مرد ذکر شده توسط لینو لیکس پلیس برای نقض.

• یک مرد مینیاپولیس نوشته شده توسط میننتنکا پلیس برای نقض با استفاده از یک نام ساختگی در گواهینامه رانندگی و استفاده از ساختگی یا تغییر گواهینامه رانندگی.

• یک Bartow, Minn. مرد نوشته شده توسط Otter Tail County Sheriff را برای تخلف و تجاوز به حریم دیگران.

• یک پرنده رپیدز مرد نوشته شده توسط Otter Tail County Sheriff را برای نقض.

• یک فارگو مرد نوشته شده توسط Otter Tail County Sheriff را برای نقض.

• یک هوراس N. D. مرد نوشته شده توسط Otter Tail County Sheriff را برای نقض.

• یک St. Paul مرد نوشته شده توسط نورث سنت پل پلیس هنگامی که یک افسر او را دیدم رانندگی 10 کیلومتر بیش از سرعت مجاز در 30 مایل در ساعت در منطقه. او همچنین گفته سوار در سراسر دو خط زرد در حالی که تبدیل شد و آهسته برای جلوگیری از افسر. او همچنین با اشاره به رانندگی پس از ابطال سرعت و بدون داشتن بیمه.

• 18 سال سن کمی کانادا بود ذکر شده توسط وودبری پلیس برای تخلف رانندگی در خارج از ساعت مجاز در موقت گواهینامه رانندگی و بی دقتی در رانندگی.

• یک Afton مرد نوشته شده توسط اوکدیل پلیس برای نقض.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de