گردباد ویروس, ترس, ماشین آلات مختل برخی از رای گیری

گردباد مرگبار زدم از حوزه های رأی گیری در ایالت تنسی ترس بیش از coronavirus چپ برخی از حوزه در کالیفرنیا و تگزاس کوتاه از انتخابات کارگران و ضعف سیستم های رای گیری منجر به صف های طولانی در لس آنجلس به عنوان فوق العاده روز شنبه با ارسال رای دهندگان صعودی به پای صندوق های رای در 14 متحده است.

گزارش های پراکنده از حوزه های رأی گیری باز دیر ماشین درست کار نمی کند و یا رول رای دهندگان پایین به طور موقت مختل رای گیری در برخی از کشورهای رای گیری سهشنبه, اما وجود دارد هیچ گزارش های فراوان از رای دهندگان قادر به بازیگران یک رأی یا نقض امنیت.

تنها چند ساعت قبل از انتخابات بودند در تنسی گردباد پاره از طریق بخش هایی از دولت از بین بردن حداقل 140 ساختمان ها و کشته شدن حداقل 22. با بیش از یک دوجین رای گیری سایت در نشویل را Davidson County آسیب دیده رای دهندگان فرستاده شد به مکان های دیگر که در برخی از آنها صف های طولانی مواجه می شوند.

تنسی حزب دموکراتیک و انتخاباتی از جو بایدن, Mike Bloomberg, برنی ساندرز و الیزابت وارن با موفقیت شکایت کرد Davidson County, انتخابات ریاست جمهوری افغانستان و وزیر امور خارجه را برای تمدید رای گیری برای سه ساعت فراتر از برنامه ریزی 7 p. m. زمان بسته شدن.

در تگزاس رای گیری رو شروع کند به در شهرستان تراویس به Austin چرا که بسیاری از انتخابات کارگران نشان نمی دهد تا با استناد به ترس از ابتلا به کروناویروس با توجه به منشی شهرستان. انتخابات اتاق گفت: از آن شروع به اجرای روش اورژانس با انتخابات هیات و دیگر کارکنان پر کردن به عنوان نظرسنجی کارگران است.

یکی دیگر از کانتی در کالیفرنیا خطاب نگرانی بیش از coronavirus با ارسال بطری ضد عفونی کننده دست به حوزه های رأی گیری و درخواست نظرسنجی کارگران برای ارسال آگهی از وزارت بهداشت در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

جسی سالیناس رئیس انتخابات رسمی در Yolo County, فقط غرب از ساکرامنتو گفت: حدود 10 درصد از نظرسنجی کارگران مورد حمایت خارج در آخرین لحظه و او با اشاره به نگرانی در مورد گرفتن ویروس. او گفت که حدود دو برابر آنچه طبیعی است برای یک انتخابات و فرستاده خود را با تیم تقلا برای تعویض.

“ما امیدواریم مردم آرام باقی می ماند و هنوز هم شرکت در انتخابات” سالیناس گفت.

سه شنبه مشخص عمده امنیت آزمون پس از 2018 انتخابات میان دوره ای با دولت های محلی و مقامات انتخابات گفت: آنها آماده هستند تا به مقابله با همه چیز را از مشکلات تجهیزات به اطلاعات نادرست است. وجود برجستگی در چند متحده است.

رای دهندگان فایل پایگاه داده بود را به طور خلاصه در برخی از شهرستانها در کالیفرنیا و تگزاس و جاهای دیگر. در لس آنجلس الکترونیکی pollbooks است که متصل به دولت رای دهندگان پایگاه داده عملیاتی شدند به آرامی به دلیل بالا بودن تعداد رای دهندگان شهرستان ثبت-ضبط سخنگوی مایک سانچز گفت. این شهرستان در آورده و تکنسین های دستگاه های اضافه شده در برخی از حوزه های رأی گیری به حرکت خطوط همراه است.

حتی پس از تاخیر دو ساعت یا بیشتر در برخی از نقاط. بورلی هیلز عضو شورای شهر جولیان طلا گفت: زمان انتظار وجود دارد 2 1/2 تا 3 ساعت. او گفت: او گفت: تاخیر به ترتيب مربوط به رای دهندگان چک در.

“در بسیاری از سرخوردگی (و) مردم راه دور” او گفت:. “من نمی دانم اگر آنها می آیند. من امیدوارم که آنها انجام می دهند.”

در یک مرکز رای در Silverlake فقط در شمال مرکز شهر لس آنجلس یک نظرسنجی کارگر پدید آمده در اواسط بعد از ظهر برای گفتن یک خط در حدود 80 نفر است که نیمی از این 10 دستگاه رای گیری در داخل غیر قابل استفاده بودند زیرا آنها گیر “بافر.” برخی از ماشین آلات تا به حال “منظور از” نشانه های ضبط شده به آنها.

کریستوفر کربس, مدیر امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت توصیف مشکلات با pollbooks در سراسر کشور به عنوان “متناوب I. T. مسائل” بود که پس از حل و فصل شده است.

“تمام سیستم های پشتیبان آنلاین,” او گفت:. “ما آگاه نیست هر مداوم و دراز مدت مسائل مرتبط با انتخابات زیرساخت های ایالات متحده در حال حاضر.”

در مینه سوتا یک نظرسنجی-پیدا کردن ابزار در سمت وزیر امور خارجه, وب سایت غیر قابل دسترس بود به طور خلاصه در روز سه شنبه. جمهوری خواهان گریه ناپاک زمانی که بازدید کنندگان به سایت هدایت شدند به سمت چپ متمایل سایت نیز عرضه شده مکان سنجی اطلاعات است. وزیر امور خارجه استیو سیمون گفت: یک عضو هیات تا به حال وابسته به حزبی سایت در آنچه که او به نام “جدی گذشت از قضاوت است.”

آن را بلافاصله روشن چرا نظرسنجی-یاب غیر قابل دسترس بود. سیمون گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که دولت در سیستم های رای گیری هک شد و یا با دخالت اما دفتر او نمی بلافاصله در پاسخ به یک پیام از آسوشیتد پرس درباره علت این سایت قطع برق.

آمریکا اطلاعات ستاد باید هشدار داد که دخالت خارجی همچنان یک تهدید برای سال 2020 انتخابات اما سازمان که نظارت بر تامین امنیت انتخابات روز سه شنبه گفت: در حال شناسایی هر گونه قابل توجه سربازان ارتش در یا اطلاعات غلط توسط کشورهای خارجی یا حملات هدفمند در رای گیری تجهیزات.

این بدان معنی نیست که سه شنبه بود و عاری از فساد است. تگزاس وزیر امور خارجه را به حال گزارش می دهد که رای دهندگان دریافت می کردند robocalls بیان کرد — به اشتباه — که جمهوری خواهان رای گیری در روز سه شنبه در حالی که دموکرات ها و مستقل خواهد رای در روز چهارشنبه. سخنگوی استفان چانگ گفت: این دفتر است که شماره تماس ساخته شد و گزارش آنها به مقامات فدرال. او گفت: معلوم بود که مسئول تماس های که ساخته شد در سراسر دولت است.

کریستن کلارک رئیس جمهور از وکلای کمیته حفاظت در برابر تحت قانون گفت: سازمان شکایت با کمیسیون ارتباطات فدرال در مورد robocalls. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا آنها نیز فرستاده شد به رای دهندگان در کشورهای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im