Topps در حال حاضر دکتر Fauci زمین برای اولین بار کارت میشکند ثبت شرکت

یک Topps در حال حاضر نسخه محدود بیس بال کارت های دکتر Anthony Fauci افتتاحیه روز زمین تنها به فروش رفت تا 24 ساعت اما آن را تحت الشعاع ثبت شرکت برای کارت های ویژه و او می گوید که “فروتن” توسط اعداد.

Fauci کارت مجموعه تمام زمان چاپ رکورد اجرا در هفته گذشته برای Topps که به فروش می رسد 51,512 از $9.99 کارت و درهم شکست رکورد یک نسخه محدود از کارت های ضربه اول توسط Toronto Blue Jays سوم baseman ولادیمیر Guerrero جونیور, ایالات متحده امروز گزارش روز دوشنبه. این Guerrero کارت فروخته 19,396 نسخه.

“من احساس می کنم کمی خجالت و فروتنی” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: سی ان ان جمعه شب در مورد فروش کارت. “من امیدوارم که Yogi Berra و میکی گوشته به دنبال ندارد تا به من گفت:” چی خبر است؟’ “

Topps مدیر ارتباطات امیلی Kless اظهار نظر در یک ایمیل که این شرکت هیجان زده بود توسط محبوبیت Fauci کارت.

“Topps به خود می بالد در گرفتن لحظات منحصر به فرد از MLB فصل یک کارت بیس بال در یک زمان و دکتر Fauci ورود در این سال Topps در حال حاضر کارت های که فقط یکی از راه های که در آن ما در حال برجسته منحصر به فرد از سال 2020 فصل,” او گفت:.

در کارت Fauci نشان داده شده است پرتاب از زمین برای اولین بار در جولای 23 فصل لیگ بیس بال بازکن بین سال گذشته جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن و نیویورک یانکیز.

تصویر شات از پشت صفحه اصلی را نشان می دهد و Fauci که زمین معروف رفت و در سمت چپ صفحه اصلی صفحه. در شات Fauci پوشیدن اتباع jersey, کلاه و ماسک صورت.

در پشت کارت Fauci توضیح داده شده است به عنوان یک “سرسخت واشنگتن اتباع فن” و اشاره به او در زمین بود “شروع رسمی سال 2020 MLB فصل است.”

اخبار مرتبط: