بی بالا تنه, anti-صنایع لبنی معترضان قطع بهداشت ، برنی ساندرز به عنوان او صحبت کرد در انتخابات ریاست جمهوری در نوادا در روز یکشنبه تپه گزارش شده است.

سه زنان بی انتها رفت و در این مرحله که در آن ساندرز صحبت شد با کلمات “اجازه لبنی می میرند” نوشته شده بر روی سینه و سپس ریخت خون جعلی در خود.

این تظاهرات زمانی آغاز شد که پریا Sawhney از حقوق حیوانات شبکه اقدام مستقیم در همه جا که نمی شد بی بالا تنه, سقوط مرحله به زودی پس از Sanders, شروع, صحبت, میکروفون گرفت از او و گفت: “برنی من خود را بزرگترین حامی و من اینجا هستم تا به شما برای متوقف کردن propping تا صنایع لبنی و جلوگیری از propping تا حیوانات کشاورزی است.”

ساندرز و همسرش جین پیاده کردن مرحله به عنوان معترضین انجام تظاهرات با توجه به ایمیل های روزانه.

ماموران امنیتی سپس به روی صحنه رفت و حذف زنان بی انتها و پس از آن ساندرز خود را از سر گرفت سخنرانی شوخی که “این است نوادا است. همیشه وجود دارد یک کمی هیجان – بدون هیچ هزینه اضافی. به جز ما یک مقدار زیادی از آب در این مرحله است.”

Sawhney بعد با صدور بیانیه ای گفت: “اگر برنی واقعا در مورد مراقبت از عدالت او متوقف خواهد شد propping تا صنایع لبنی که متکی بر سوء استفاده از زن گاو” و اضافه کرد که “ما باید نگه سوء استفاده صنایع پاسخگو نیست سپر و حمایت مالی از آنها. کشاورزی حیوانات صنعت است که به رفاه پرداخت به میلیونرهای.”

این زنان بی انتها برای بازداشت شدند و قرار گرفتن در معرض زشت در حالی که Sawhney بود به زندان برده شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im