بالای کارگران معدن نقره خوش برای باقی مانده سال 2020 در حالی که تولید درجه بالا نقره

پالم بیچ فلوریدا., ژوئیه 28 سال 2020 /PRNewswire/ — هر چند اخیر همه گیر کمک کرده و صدمه دیده درآمدهای مختلف شرکت معدن خروجی و درآمد نقره ای است که انتظار می رود برای پیگیری افزایش طلا در سال 2020… است که خبر خوبی برای طلا و نقره استخراج معدن و سرمایه گذاران به طور یکسان. مقاله ای در سرمایه گذاری, اخبار گفت: “بسیاری از عوامل در نظر گرفتن زمانی که به دنبال در نقره ای شرکت از قیمت فلز به تقاضا به مدیریت. اما این یک ایده خوب برای شروع با بالا نقره ای-کشورهای تولید کننده… دانستن بالا نقره ای-کشورهای تولید کننده می تواند کمک به سرمایه گذاران درک منطق پشت اکتشاف و توسعه تصمیم گیری است که شرکت ها را. برای مثال کفش نقره ای تولید در یک کشور خاص ممکن است نشان می دهد دوستانه معدن-قوانین و یا درجه بالا سپرده است.” گزارش های اخیر از لندنمبتنی بر فلزات گرانبها, مشاوره, فلزات تمرکز بحث در مورد آخرین نقره نظرسنجی برای واشنگتن, DCبر اساس نقره موسسه گفت: “به طور کلی این گزارش نشان می دهد که جهانی استخراج نقره تولید کاهش یافت و برای چهارمین سال متوالی در سال 2019 حذف 1.3% در سال در سال به 836.5 میلیون اونس (26,019 تن) به دلیل کاهش نمرات در بزرگ نقره, معادن, پایین نقره خروجی از معادن مس و اختلال های مربوط به ضرر و زیان در برخی از عمده ترین تولید کنندگان…” اما آنها در ادامه گفت: “چشم انداز نقره قیمت بیش از بقیه 2020 باقی مانده سازنده مثبت است.” فعال شرکت های استخراج معدن در بازار این هفته عبارتند از: مجله نقره Corp. (NYSE: MAG), Aftermath, نقره, Ltd. (TSX-V: AAG) (OTCQB: AAGFF), تلاش نقره Corp. (TSX: EDR) (NYSE: EKX), اولین با شکوه نقره Corp. (TSX: FR) (NYSE: AG) پان آمریکن نقره Corp. (TSX: PAAS) (NASDAQ: PAAS).

این گزارش ادامه داد: “تحلیلگران انتظار فیزیکی و سرمایه گذاری برای لذت بردن از رشد قوی است. از همه مهمتر, آنها همچنین بر این باورند که سرمایه گذار حرفه ای علاقه نقره را بهبود قابل ملاحظه ای در ماه به عنوان اعتماد به نفس است که طلا یک بار دیگر در یک پایدار بازار گاو نر رشد می کند و نقره ای تاریخی undervaluation در مقایسه با طلا باعث می شود آن را نگاه کنید و در عین حال جذاب تر است. نقره قیمت هنوز حرکت بالا و پایین با قیمت طلا, اما بدون, گاهی اوقات نوسانات شدید ما در گذشته دیده می شود. شده است وجود دارد کمی تغییر در میان عمده جهان نقره تولید با مکزیک, پرو و چین به راحتی جلوتر از بقیه استرالیا پیشی روسیه و لهستان به حرکت به مکان چهارم قرار گرفت و جالب است توجه داشته باشید که در حال حاضر که در سه جهان بالا 5 نقره ای تولید کشورهای چین, استرالیا و روسیهنیز در جهان سه طلا تولید کنندگان. اگر صاحب نظران در حال درست و طلا است که با توجه به قوی bull run به عنوان یک نتیجه از coronavirus ناشی از رکود جهانی/افسردگی و میکشد نقره را از آن سپس این سه کشور انجام خواهد شد به خصوص از لحاظ درآمد است.”

پس نقره Ltd. (TSX-V: AAG.V) (OTCQB: AAGFF) اخبار: پس از اعلام نقره تحول کسب Berenguela نقره-مس پروژه پرو Aftermath نقره خشنود است تا اعلام کند که آن را وارد یک اتصال نامه ای از قصد (“LOI”) با SSR معدن, Inc. (“SSRM”) برای خرید 100% از Berenguela نقره-مس پروژه واقع در Puno, پرو (“Berenguela” یا “پروژه”) از طریق خرید 100% از SSRM سهام در پرو برگزاری شرکت جامعه Minera Berenguela S. A. (“SOMINBESA”). بسته شدن کسب منوط به پیامدهای نقره و SSRM داشتن اجرا و تحویل کسب توافق SSRM داشتن reacquired 100% مستقیم و غیر مستقیم بهره در SOMINBESA صاحب پروژه از شجاعت منابع محدود (“شجاعت”) به تصویب TSX سرمایه گذاری ارز و برخی دیگر مرسوم بسته به شرایط.

رالف Rushton, رئيس جمهور و مدیر عامل این شرکت اظهار نظر “به Berenguela کسب کاملا منطبق شرکت ما استراتژی کسب د-خطر انداخته دارایی های فوری ایجاد ارزش برای سهامداران. زمانی که Berenguela کسب کامل است پس نقره را مونتاژ یکی از بزرگترین مجموعه های نقره ای توسعه دارایی. همراه با رشد آلی ما امیدواریم که برای رسیدن به در Challacollo ما معتقدیم این موقعیت پس به عنوان یکی از برجسته نقره ای شرکت های توسعه است.

Berenguela واقع شده است و در بخش Puno در جنوب پرودر بین 4150 و 4280 متر بالاتر از سطح دریا در غرب Cordillera جنوب پرو. آن است که در 6 کيلومتري شمال شرق نزدیک ترین جامعه سانتا لوسیانزدیکترین شهر. Berenguela نزدیک به مراکز منطقه ای در جولیکا (1.5 ساعت رانندگی) و آرکیپا (2.5 ساعت رانندگی) این شهر پروازهای روزانه از لیما. راه آهن بارگیری ایستگاه واقع در سانتا لوسیااتصال به بندر Matarani در ساحل اقیانوس آرام. سانتا لوسیا متصل به شبکه ملی در 220 ولت می باشد.

تولید در مقیاس کوچک از سطح چاله و زیرزمینی رخ داده است در اوایل سال 1906 طریق به سال 1958 و در مجموع حدود 500.000 تن است. ASARCO optioned است این پروژه در سال 1965 انجام اولین مقیاس بزرگ تحقیقات. چندین شرکت پس از انجام حفاری و فله نمونه متالورژی آزمون کار. SSRM (سپس نقره استاندارد) optioned است این پروژه در سال 2004. بین سال های 2004 و 2005 SSRM عهده 222 RC سوراخ متالورژی آزمون کار و تولید NI 43-101 ویژگی های گزارش منابع معدنی در اکتبر 2005 به تکمیل مالکیت 100%. متعاقبا SSRM حفر 28 الماس سوراخ بین سال های 2010 و 2015. SSRM optioned است این ملک در سال 2017 به ASX-ذکر شده شجاعت منابع محدود (“شجاعت”) که به اتمام 69 RC سوراخ در سال 2017. در مارس سال 2020, SSRM و شجاعت وارد شده به یک توافق قطعی به موجب آن شجاعت موافقت کرده است برای بازگشت به SSRM 100% مستقیم و غیر مستقیم بهره در SOMINBESA صاحب پروژه است. در مجموع 318 مته سوراخ حفر شده اند بین سال های 2004 و سال 2017 در مجموع 34,796 متر است. خواندن کل این اطلاعیه و اخبار بیشتر برای Aftermath نقره در: https://www.financialnewsmedia.com/news-aag/

دیگر تحولات اخیر در صنعت و معدن عبارتند از:

مجله نقره Corp. (NYSE: مجله) به تازگی اعلام کرد که به موجب یک معامله (“معامله”) در میان Reyna نقره Corp. (که قبلا به نام قرن فلزات, Inc.) (این “صادر کننده”), Reyna, نقره, معدن, Inc. (که قبلا به نام رینا نقره Corp.) (از “هدف”) و تماما متعلق به شرکت تابعه از صادر کننده (“Subco”) مجله به دست آورد تا در ازای آن موجود سهام ترجیحی هدف و بدون هیچ اضافی در نظر 14,556,706 سهام عادی از صادر کننده (“سهام شرکت”) با هم با برخی از قراردادی حقوق مشارکت در آینده صدور سهام شرکت (به “مشارکت حقوق بشر”). ترجیح سهام این هدف قبلا صادر شده به مجله در ارتباط با فروش MAG برخی از دارایی های غیر هسته ای.

تلاش نقره Corp. (TSX: EDR) (NYSE: EKX) به تازگی اعلام کرد که شرکت اخیر دوباره ارزیابی تمام جنبه های Terronera معدن پروژه در Jalisco دولت مکزیک منجر به قوی تر اقتصاد در فینال قبل از مطالعه امکان سنجی (“2020 PFS”) نسبت به قبل از مطالعه پیش امکان سنجی منتشر شده در 30 اوت سال 2018 (“2018 PFS”).

تلاش مدیریت کار با Ausenco مهندسی Canada Inc. (Ausenco) در re-مفهوم سازی و مهندسی مجدد پروژه به تولید به طور قابل توجهی بهبود یافته 2020 PFS اقتصاد ارائه شده در اینجا. Ausenco خواهد co-نویسنده 2020 PFS ویژگی های گزارش در انطباق با ابزار ملی 43-101 به ثبت در SEDAR و ادگار ظرف 45 روز از این انتشار اخبار ، پول همه مراجع در اینجا در ایالات متحده$.

اول با شکوه نقره Corp. (TSX: FR) (NYSE: AG) به تازگی اعلام کرد مجموع تولید در سه ماهه دوم سال 2020 رسیده 3.5 میلیون نقره معادل اونس متشکل از 1.8 میلیون اونس نقره ای و 15,764 اونس طلا. فصلنامه تولید نهفته زیر مکزیک وزارت بهداشت فدرال حکم نیاز به همه غیر ضروری کسب و کار از جمله معدن به طور موقت به حالت تعلیق فعالیت های در طول بیشتر از آوریل و مه در پاسخ به جهانی همه گیر. با وجود داشتن محدود عملیات در چهارم کل تولید شد بهتر از انتظار می رود با توجه به کندترین سطح شیب دار به پایین در سان دیماس در مقایسه با دیگر معدن واحد است. در نیمه اول سال 2020 این شرکت تولید کرده است و در مجموع 9.7 میلیون نقره معادل اونس متشکل از 5.0 میلیون اونس نقره ای و 47,967 اونس طلا.

پان آمریکن نقره Corp. (TSX: PAAS) (NASDAQ: PAAS) به تازگی اعلام کرد آن را به دست آورد مالکیت و کنترل های اضافی از 450.000 سهام عادی جدید Oroperu منابع Inc. (ORO.V) (“جدید Oroperu”) از طریق ورزش از 450,000 قبلا به دست آورد مشترک خرید سهم حکم (این “حکم”) با یک ورزش قیمت CAD$0.20 هر سهم مشترک جدید Oroperu (“سهام عادی”) در 13 ژوئیه سال 2020 برای ناخالص درآمد حاصل از جدید Oroperu از CAD$90,000 (این “حکم ورزش”).

بلافاصله پس از اتمام حکم ورزش پان آمریکا صاحب به طور مستقیم یا غیر مستقیم و یا تمرینات کنترل و یا جهت بیش از 4,850,000 سهام عادی به نمایندگی از حدود 18.61 درصد از کل صادر و برجسته سهام عادی در غیر رقیق اساس و حدود 14.33 درصد از کل صادر و برجسته سهام عادی در یک کاملا رقیق شده بر اساس. قبل از حکم ورزش پان آمریکا برگزار می شود به طور مستقیم یا غیر مستقیم و یا اعمال کنترل و یا جهت بیش از 4,400,000 سهام عادی و 450,000 حکم به نمایندگی از حدود 17.18 درصد از تعداد کل صادر شده و برجسته سهام عادی در غیر رقیق شده بر اساس.

سلب مسئولیت: FN Media Group, LLC (FNM) که صاحب و عمل FinancialNewsMedia.com و MarketNewsUpdates.com یک شخص ثالث ناشر و انتشار اخبار سرویس دهنده که انتشار الکترونیکی اطلاعات از طریق چند آنلاین کانال های رسانه ای. FNM وابسته نیست و در هر صورت با هر شرکت ذکر شده در اینجا. FNM و شرکتهای تابعه هستند اخبار انتشار ارائه دهنده راه حل و یک ثبت نام کارگزار/فروشنده/تحلیلگر/مشاور دارای هیچ سرمایه گذاری مجوز و ممکن است فروش پیشنهاد به فروش و یا ارائه به خرید هر گونه امنیت. FNM بازار, به روز رسانی, اخبار اجتماعی و شرکت پروفیل نیست یک درخواست یا توصیه به خرید فروش یا نگهداری اوراق بهادار. مواد در این نسخه در نظر گرفته شده است به شدت اطلاعاتی است و هرگز به تعبیر و یا تفسیر به عنوان تحقیقات مواد. همه خوانندگان را به شدت خواست برای انجام تحقیقات و سعی و کوشش به دلیل خود به خود و مشورت با مجوز حرفه ای مالی قبل از توجه به هر سطح از سرمایه گذاری در سهام. همه مواد شامل در اینجا چاپ محتوا و جزئیات آن قبلا منتشر شده توسط شرکت های ذکر شده در این نسخه. FNM است در قبال هر گونه سرمایه گذاری و تصمیم گیری توسط خوانندگان خود و یا مشترک. سرمایه گذاران هشدار داد که آنها ممکن است از دست دادن تمام یا بخشی از سرمایه گذاری خود را زمانی که سرمایه گذاری در سهام. جریان خدمات انجام شده FNM شده است جبران چهل و شش صد دلار برای پوشش خبری از زمان مطبوعات صادر شده توسط Aftermath نقره توسط یک غیر وابسته به شخص ثالث. FNM دارای هیچ سهام هر شرکت به نام در این نسخه.

این نسخه شامل “به دنبال اظهارات” در معنای بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اصلاح و بخش 21E بورس به قانون در سال 1934 به عنوان اصلاح و چنین اظهارات به جلو نگاه در حال ساخته شده به موجب مفاد بندر امن از اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. “به دنبال اظهارات” توصیف آینده انتظارات و برنامه نتایج و یا استراتژی ها و به طور کلی قبل از کلمات مانند “مارس”, “آینده”, “طرح” یا “برنامه ریزی”, “خواهد شد” و یا “باید”, “رود” “پیش بینی”, “پیش نویس” “سرانجام” و یا “پیش بینی شده”. شما در حال هشدار داد که چنین اظهاراتی به موضوع بسیاری از خطرات و عدم قطعیت است که می تواند در آینده شرایط حوادث و یا نتایج به اختلاف مادی از آن پیش بینی شده در اظهارات به جلو نگاه, از جمله این خطرات است که نتایج واقعی ممکن است مادی از آن پیش بینی شده در اظهارات به جلو نگاه به عنوان یک نتیجه از عوامل مختلف و دیگر خطرات شناسایی شده در شرکت گزارش سالانه در فرم 10-K یا 10-KSB و دیگر براده های ساخته شده توسط این شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. شما باید در نظر گرفتن این عوامل در ارزیابی به دنبال اظهارات شامل اینجا و نه جای بی تکیه بر چنین اظهارات. این اظهارات به جلو نگاه در این نسخه ساخته شده از تاریخ در این خصوص و FNM متعهد هیچ الزامی برای به روز رسانی بیانیه چنین است.

رسانه ها تماس با ما ایمیل: [email protected] – +1(561)325-8757

منبع Financialnewsmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de