بالا مینه سوتا مذاکرات مجلس مخالف رژیم صهیونیستی است. تیم Walz extended stay-در-خانه سفارش در coronavirus

رتبه جمهوری خواه در ایالت مینه سوتا مقننه در روز پنج شنبه آمد در برابر رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تصمیم به گسترش دولت stay-در-خانه سفارش در میان نصب ایران با مقاومت مواجه به DFL فرماندار را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

“من تایید نمی از فرماندار یک جانبه تصمیم به ادامه به منظور پناه گرفتن در خانه تا مارس 4th,” رهبر اکثریت سنا پل Gazelka توییتی پنج شنبه. “ما با ما زندگی می کند.”

توییت مشخص شده تغییر در تن برای شرق Gull Lake خواه. در حالی که او قبلا بیان “قبر نگرانی” در مورد منظور اصلی او تا حد زیادی خودداری از علنا انتقاد فرماندار به عنوان آنها با هم کار کنند در COVID-19 پاسخ قانون. فقط 24 ساعت زودتر Gazelka تا به حال به نام Walz حرکت اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر به کار تحت تجدید نظر سفارش “خوش آمدید.”

Walz در دفاع از تصمیم خود برای گسترش نظم شنبه گفت: بر این اساس بود که اطلاعات و راهنمایی از کارشناسان بهداشت و درمان. او گفت: تجدید نظر ترتیب است که اجازه می دهد تا حدود 80 درصد از Minnesotans به ادامه کار شده است انتقاد توسط دیگران به عنوان بیش از حد سهل انگار. او همچنین نشانه های این هفته است که تیم او این است که به دنبال آرامش بخش برخی از کسب و کار بسته شدن در مراحل.

“قلب من می شکند برای افرادی که نگران هستند خود را برای رفاه اقتصادی, اما شما نمی توانید نا امید رفتن قوز و پرتاب احتیاط به باد و وانمود مانند همسایگان ما زندگی به نحوی یکبار مصرف” Walz گفت.

Gazelka بیانیه می آید دلیل افزایش مقاومت مواجه و از دولت خواهان که سوال فرماندار استفاده از قدرت اجرایی و اینکه آیا این اقدامات به منظور جلوگیری از گسترش سریع این ویروس هستند merited و ارزش اقتصادی تلفات.

“از آن زمان گذشته اجازه می دهد تا بازگشایی کسب و کار است که به وضوح Covid امن ایم” سناتور. جیم Abeler R-Anoka. “بسیاری از باید هرگز بسته شده است در وهله اول. متأسفانه برخی از کسانی که برای همیشه رفته است. غیر ضروری خسارت های ناخواسته در Covid جنگ است.”

سناتور. اندرو Mathews, R-پرینستون سوال که چرا “فروشگاه های بزرگ مانند وال مارت” باز باقی می ماند در حالی که شرکت های کوچکتر که احساس می کنند می توانند با خیال راحت بسته هستند گفت: “پتو منظور مناسب نیست ما تا حد زیادی روستایی دولت است.”

“اجازه صاحبان کسب و کار انجام برنامه ریزی,” او گفت:. “اگر ما منتظر دولت به micromanage هر صنعت بسیاری از کسب و کار را اجرا خارج از زمان.”

فراتر از اثرات اقتصادی برخی از جمهوری خواهان در ایالت مینه سوتا در حال بازجویی مدل دولت با استفاده از پروژه بیماری و مرگ و در برخی موارد به شدت از شیوع خود را. در دوم جیر پنجشنبه Gazelka اشاره کرد که دولت برآورد طرح 5,000 ICU موارد در این بیماری همه گیر اوج یک رقم بالاتر از نیویورک یک کانون شیوع دیدن است امروز. “ما آماده برای افزایش, در حال حاضر,” او نوشت. “چرا تعطیل MN کسب و کار را برای یک NY به اندازه افزایش?”

Walz گفت: در حالی که او امیدوار است که او در اشتباه است در مورد نیاز به صورت تخت در مینه سوتا “تمام داده ها نشان می دهد که من نمی توانم در معرض خطر است که در این زمان.”

“من قطعا تغییر دوره از عمل بر اساس حقایق اما حقایق را پشتیبانی نمی کند مصرف آن را در حال حاضر” او گفت: از ماندن در خانه سفارش دهید. “هیچ کس دیگری در حال انجام است و هیچ کس دیگری است که نشان می دهد ما انجام این کار است.”

سوال در مورد این مدل باعث شد که خواستار شفافیت بیشتر در مفروضات و داده های مورد استفاده برای دولت پیش بینی. خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج در یکشنبه خواست مقامات دولتی را که اطلاعات عمومی.

“هر روز قانون گذاران فیلدینگ ده ها تن از تماس های از خانواده ها و صاحبان کسب و کار که زندگی به طور وارونه به عنوان یک نتیجه از تصمیم گیری بر اساس مدل سازی داده ها است که هنوز منتشر نشده است, به,” او گفت:. “آن خواهد بود مفید برای Minnesotans برای دیدن خود قرار داده و اطلاع رسانی فرماندار دستور اجرایی — نه فقط چند خلاصه اسلاید.”

مینه سوتا وزارت بهداشت و مسئولان دانشگاه مینه سوتا پژوهشگران برای رسیدگی به برخی از این سوالات در روز جمعه به عنوان آنها ارائه یک نگاه دقیق تر در این مدل دولت با استفاده از پروژه بالقوه بیماری و مرگ ناشی از COVID-19. اما انتقاد و فشار به لغو سفارش و آدرس اقتصادی تاثیر این منظور ممکن است رشد بلندتر زمانی که قوه مقننه رزومه کار در روز سه شنبه.

Walz در روز پنج شنبه تحسین رهبران سیاسی تقسیم مقننه برای کار مشترک برای مقابله با بحران تا کنون. او را رد کرد و نگرانی که نظرات مخالف می تواند کسانی که تلاش سخت تر است گفت: مذاکرات چه به شامل در پاسخ بعدی بسته اند ادامه داد: به مولد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de