بالای صندوق جهانی: جهان می تواند نیاز به $26 تریلیون محرک برای زنده ماندن ویروس

اندازه مالی پاسخ مورد نیاز برای مقابله با تاثیر اقتصادی coronavirus می تواند تا حد بی سابقه ای 30 درصد تولید جهانی با توجه به یکی از استرالیا بالا انجام مدیران صندوق.

نتیجه به احتمال زیاد از تلاش ها شامل بهداشت و درمان اضطراری یک نزدیکی خاموش کردن کل جهان اقتصاد بعد از دو تا شش ماه گفت: Hamish داگلاس رئیس هیئت مدیره و مدیر سرمایه گذاری رئیس ماژلان مالی گروه Ltd می باشد.

این است که به احتمال زیاد منجر به نزدیکی مجموع سقوط در تقاضا برای بسیاری از کسب و کار در طول دوره او گفت: در یک سرمایه گذار به روز رسانی در 58 میلیارد دلار دارایی مدیر سایت.

“ما قادر به ارزیابی نتیجه به احتمال زیاد در این مرحله که ما از همین حالا باید دید در مقیاس و اثر احتمالی مالی و پولی و پاسخ است که دولت ها و بانک های مرکزی ممکن است تصویب,” داگلاس گفت. “مالی پاسخ لازم به بدترین نتایج بی سابقه است و به طور بالقوه می تواند تا 20 ٪ تا 30 ٪ از تولید ناخالص داخلی است.”

سی درصد از جهانی تولید ناخالص داخلی خواهد بود حدود 26 تریلیون و بر اساس صندوق بین المللی پول تخمین می زند برای سال گذشته است. که بزرگتر از اندازه از وزارت خزانه داری ایالات متحده در بازار بود که در حدود 17 تریلیون دلار در پایان ماه فوریه.

موقعیت قوی

بسیاری از کشورها به ویژه کسانی که در بازارهای در حال ظهور ممکن است قادر به پاسخ با “sufficent نیروی” داگلاس نوشت. اما کشورهای بزرگ از جمله آمریکا و چین و ژاپن و آلمان هستند در موقعیت قوی برای پاسخ گفت.

ماژلان گل سرسبد $7.1 میلیارد دلار جهانی حقوق صاحبان سهام صندوق مورد ضرب و شتم 95 درصد از همسالان بیش از سه سال گذشته با توجه به اطلاعات وارد شده توسط بلومبرگ. آن چهارم-بزرگترین سرمایه گذار در استارباکس Corp. و در میان 20 بزرگترین سرمایه گذاران در Alibaba Group Holding Ltd. با توجه به اطلاعات وارد شده توسط بلومبرگ.

طی هفته گذشته ماژلان افزایش یافته دفاعی و منابع آن جهانی سهام نمونه کارها و افزایش نقدی به حدود 15 درصد از حدود 6 درصد به روز رسانی.

“ما امیدواریم که سیاستمداران و بانک مرکزی عمل خواهد کرد در زمان و نیروی کافی برای جلوگیری از یک ویرانگر سقوط اقتصادی” داگلاس گفت. “ما در حال ارزیابی تلاش های خود را به آنها اعلام کند آنها را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>