اتحادیه اروپا دیپلمات: ‘ونزوئلا و یا ایران را به خوبی ممکن است سقوط’

اتحادیه اروپا دیپلمات ارشد هشدار داد شنبه مداوم coronavirus شیوع بیماری می تواند باعث شود ایران یا ونزوئلا به “سقوط بدون پشتیبانی ما” واشنگتن آزما گزارش.

نماینده عالی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell گفته همکاران او در اخیر بولتن اتحادیه اروپا “باید اطمینان حاصل شود” ایران و ونزوئلا “دسترسی به صندوق بین المللی پول کمک. و ایران ما نیاز به مطمئن شوید که مشروع انسانی و تجارت در ادامه با وجود تحریم های ایالات متحده.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انصراف ایالات متحده از سال 2015 ایران و تحمیل تحریم های اقتصادی بر کشور پس از انتخابات.

“ما همچنین باید به یاد داشته باشید که هیچ یک از مشکلات دیگر است که ما در قبل از تاج بحران [باید] رفته دور” Borrell نوشت. “در واقع آنها ممکن است بدتر شود. COVID-19 ممکن است به خوبی تعمیق برخی دیگر در حال اجرا درگیری در محله.”

بهنام بن Taleblu یک کارشناس در ایران با بنیاد دفاع از دموکراسی گفت: این امتحان که ایران را منع پزشکان بدون مرز از کار در کشور “سیگنال که رژیم فکر نمی کند که تاج را در مورد خود پایان” اضافه کردن “آن را به شدت غیر مسئولانه اما به نظر می رسد مانند رژیم فکر می کند که غربی تاثیر پزشکان بدون مرز خطرناک تر از هر کسی در حال مرگ از عدم مراقبت در بیمارستان.”

ناشناس کنگره جمهوری خواه دستیار گفت: “این رژیم را بی کفایتی و سیاسی سرکوب coronavirus اخبار برجسته و در عین حال دوباره که این رژیم تمایلی است و قادر به پاسخگویی به نیازهای مردم ایران است.”

آنها همچنین گفت Borrell نظر شد “شفاف تلاش اروپایی ها برای انجام پایان اجرا در اطراف ما تحریم, چرا که به آنها ایرانیان هستند مردمان خوب و مغلوب ساختن پیشی جستن است پسر بد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net