بازنشستگی در خارج از ایالات متحده شده است در حال رشد در محبوبیت برای چندین سال.

جذاب بسیاری وجود دارد مزایای برای سالمندان مانند آب و هوای گرم و استقبال مردم محلی, غذای خوشمزه, ماجراهای جدید و کاهش هزینه های زندگی خود را به پول ارزش بیشتری است.

اما رفتن به تعطیلات است که همان زندگی در خارج از کشور و حرکت نیاز به برخی از اندیشه های دقیق و تحقیقات به مطمئن شوید که شما به خوبی آگاه است.

وجود دارد تعدادی از عوامل است که باید در نظر گرفته شود و سپس وزن در اهمیت به شما هنگامی که تصمیم گیری که در آن به بازنشسته در خارج از کشور.

عوامل بالا برای بازنشستگی بین المللی:

 • هزینه زندگی
 • آب و هوا
 • زندگی روزانه
 • زبان
 • بانکی و ارز
 • اقامت-ویزای روند
 • بهداشت و درمان
 • امنیت و ثبات
 • دور از خانواده

آن مهم است به درک این عوامل است که به صورت پایه و اساس زندگی جدید خود را در خارج از ایالات متحده است. شروع خود را با هزینه های زندگی: آیا شما می خواهید به زندگی می کنند که در آن ارزان تر است یا هزینه زندگی یک موضوع ؟

مطمئن شوید که شما راحت با آب و هوا و درک چگونگی این فصل آشکار در طی یک سال است. شما نیاز به برقراری ارتباط با همکار خود ساکنان بنابراین مطمئن شوید که شما می توانید یادگیری یک زبان جدید و یا به دنبال که در آن زبان انگلیسی است که معمولا سخن گفته است.

به زبان دیگر شما نیاز به راحتی با تجارت است بنابراین درک چگونگی بانکی و ارز محلی آثار مهم خواهد بود. زمان را نیز به درک چگونه قانونی و سیستم دولتی کار می کند بنابراین شما می توانید احساس راحتی شما در حال حرکت به ثبات و امن در کشور است.

به عنوان شما انتخاب ایده آل خود را در محل جدید شما باید مطمئن شوید که شما صرف زمان وجود دارد که بیش از یک توریست. در نظر گرفتن هزینه های 3-6 ماه اجاره و زندگی به عنوان یک محلی است. احساس آنچه آن را مانند به زندگی روزانه باید همسایگان فراموش مواد غذایی و پرداخت صورتحساب.

یکی دیگر از جنبه های مهم مردم نمی تمایل به فکر می کنم در مورد در تعطیلات یک کشور را به سیستم بهداشت و درمان. مطمئن شوید که شما وقت خود را صرف درک چگونه کار می کند, چگونه آن را برای پرداخت می شود و سطح کیفیت شما می توانید انتظار. و به عنوان سن شما شما می خواهید به درک چه نوع از مراقبت دراز مدت پشتیبانی و خدمات نیز در دسترس هستند.

اگر این حرکت احساس می کند حق آن مهم خواهد بود که شما قادر به ایجاد خود را قانونی اقامت از طریق ویزای روند و احتمالا تابعیت کامل. و اگر شما نقطه رسیده اند شما در حال تصمیم گیری در آن زمان برای بسته بندی کیسه های خود را یکی از آخرین چیزی که شما می خواهید در نظر بگیرید—چه دشوار است آن را به سفر وجود دارد را برای شما و برای شما عزیزان. به یاد داشته باشید اگر شما حرکت می کند شما نمی توان مصرف خود را به خانواده و دوستان با شما. هنگامی که شما نقل مکان شما می خواهید آنها را قادر به مشاهده و شما می خواهید می شود قادر به بازگشت به ایالات متحده بدون آن تبدیل شدن به یک تعهد بزرگ.

پس از 132 کشور چگونه شما می دانید که در آن شما باید به دنبال?

در اینجا برخی از لیست برای کمک به شما در محدود کردن خود بهترین انتخاب:

بالا 5 گران ترین کشورها برای زندگی (از 132 کشور):

 1. سوئیس
 2. نروژ
 3. ایسلند
 4. ژاپن
 5. دانمارک

و در اینجا است که یک نمونه از آن که در برخی از کشورهای دیگر رتبه از 132:

20) ایالات متحده

28) ایتالیا

42) پاناما

54) پرتغال

76) اکوادور

97) مکزیک

108) آرژانتین

132) پاکستان

برخی از مقرون به صرفه ترین کشور برای زندگی بر اساس منطقه:

 • اروپا: پرتغال / اسلوونی / مونته نگرو / اسپانیا / ایتالیا / مالتا
 • آمریکای لاتین اکوادور / مکزیک / آرژانتین / بلیز / پاناما / کلمبیا
 • آسیا-اقیانوس آرام: مالزی / اندونزی / تایلند / بورنئو / Viet Nam

بالا 5 کشور برای امنیت و ثبات رتبه, سفارش قیمت:

 1. جمهوری چک
 2. پرتغال
 3. اسلوونی
 4. کانادا
 5. اتریش

کشور با تاسیس ارشد زندگی جوامع و مراقبت دراز مدت پشتیبانی و خدمات:

 • انگلستان
 • پاناما
 • مکزیک
 • ژاپن
 • نیوزیلند
 • مالزی
 • فیلیپین

بر اساس بسیاری از این عوامل در اینجا 10 کشور که نمره بالا در بازنشستگی نابغه بین المللی شاخص:

 1. کاستاریکا ($1,400/mo.)- زیستی / سبک زندگی فعال/ دولت با ثبات / دوستانه مردم / پایدار بانکی / سیستم بهداشت / فاصله به آمریکا / هزینه های پایین زندگی
 2. پاناما ($1,100/mo.)- آب و هوا / جهان وطنی زندگی / strong جاست شبکه / فارسی گفتاری رایج / سیستم بهداشت / استفاده از ارز ایالات متحده آمریکا و مالیات کم / ملی ارشد برنامه تخفیف / هزینه های پایین زندگی
 3. اسپانیا ($1,200/mo.)- با کیفیت بالا, مواد غذایی ارزان / هزینه های پایین زندگی / سواحل و خفیف آب و هوا / آب و هوای متنوع / سیستم بهداشت
 4. تایلند ($600/mo.)- سبک زندگی فعال و تنوع زیستی / فرهنگ و زندگی شهری / جاست شبکه / هزینه های پایین زندگی
 5. پرو ($2,000/mo.)- عجیب و غریب زندگی / آب و هوا / هزینه های پایین زندگی
 6. پرتغال ($1,700/mo.)- دوستانه / ایمن و پایدار / فارسی گفتاری رایج / سواحل و جهان وطنی زندگی / آب و هوا / هزینه های پایین زندگی / آسان ویزا با ویزای طلایی اگر اثبات $1,200/mo. درآمد
 7. کلمبیا (از 1000 $/mo.)- آب و هوا و تنوع زیستی / سیستم بهداشت / زندگی جهان وطنی و مردم محلی عجیب و غریب / هزینه یا زندگی / آسان ویزا اگر اثبات $2,500/mo. درآمد
 8. مالزی ($1,300/mo.)- عجیب و غریب و آب و هوا / فارسی گفتاری رایج / هزینه های پایین زندگی
 9. اکوادور (1500 دلار/mo.)- آب و هوا و تنوع زیستی / مخلوط شهری و روستایی زندگی / strong جاست شبکه / فارسی گفتاری رایج / عالی مواد غذایی محلی / ارشد برنامه های تخفیف / ارز ایالات متحده آمریکا و هزینه های پایین زندگی
 10. مکزیک (از 1600 $/mo.)- آب و هوا و تنوع زیستی / سواحل / ملی سیستم بهداشت و درمان / فاصله به آمریکا / هزینه های پایین زندگی

خارج از کشور پایین می آید به انتخاب شخصی است که منعکس کننده که شما می, آنچه شما می خواهید و آنچه شما می توانید استطاعت.

کلید برای گرفتن آن حق است انجام مشق شب خود را, بنابراین شما به طور کامل درک آنچه شما در حال گرفتن به — قبل از اینکه شما حرکت می کند.

کریس اورستیس است در سراسر کشور به رسمیت شناخته ارشد مراقبت مدافع و کارشناس در بازنشستگی و مراقبت طولانی مدت و تخصص زندگی ارشد بودجه راه حل. نویسنده دو کتاب های متعدد و مقالات منتشر شده و مقالات و مکرر صنعت بلندگو; او مبتکر که آورده LTC حل و فصل زندگی به بازار بیش از یک دهه پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im