‘بیش از حد به زودی بیش از حد سریع’: معترضان وضع بدن کیسه خارج آریزونا کنگره به عنوان اقامت در خانه سفارش برداشته

بیش از 20 کیسه های بدن, نمایندگی قربانیان این بیماری همه گیر کوروناویروس صف چمن از Arizona state Capitol در روز سه شنبه.

اجتماعی دور اعتراضی برگزار شد تفکیک ققنوس مردمی مترقی جنبش به درخواست رژیم صهیونیستی است. mlb به تجدید نظر در تصمیم خود برای بلند کردن دولت stay-در-خانه سفارش. احاطه شده توسط بدن کیسه های کمتر از ده معترضان صحبت کردن در مورد اینکه چرا آنها بر این باورند که دولت این است که بازگشایی “بیش از حد به زودی بیش از حد سریع است.”

اقامت در خانه سفارش در اصل توسعه یافته از طریق مه 15. اما در مارس 4, Ducey گفت که او کشف یک روند رو به پایین و تنظیم به منظور اجازه می دهد برخی از غیر ضروری کسب و کار و رستوران ها به بازگشایی شده است.

“ما باید به درستی مبارزه با گسترش coronavirus به طوری که ما می تواند اطمینان از امن بازگشایی و کسب و کار و فضاهای عمومی و مدارس بنابراین ما نمی وزش نسیم تا با یکی دیگر از 532 کیسه های بدن” گفت: Sharli Schaitberger بازنشسته بهداشت ایمنی و حرفه ای که با حضور اعتراض.

Schaitberger به دست آورده خود را در رشته میکروبیولوژی با تاکید ایمونولوژی. او 20 سال زندگی حرفه ای در بیمارستان ایمنی شامل مطالعه مواد خطرناک و عفونی و بیماری های همه گیر برنامه ریزی است.

“یک بیماری همه گیر مانند این بود که همیشه داده شده به کسانی که از ما در خط مقدم بنابراین ما می آموزد و صحبت با مردم در مورد آنچه که ما می خواهم به انجام و چگونه ما را از خودمان محافظت کنیم” او گفت:. “در حال حاضر به نظر می رسد که حتی نمی مهم نیست چرا که ما یک دولت است که حتی گوش دادن به توصیه های سازمان بهداشت جهانی است.”

با توجه به “دولت سهل انگاری” Schaitberger گفت: COVID-19 کشته و بدتر از او می تواند که تا کنون پیش بینی کرد. اما او گفت: آن را سخت به می گویند چقدر دور آمار زمانی که رزرو بودن “محروم” از شمارش است.

گربه Castañeda یک اجازه رای مردم, سازمان, گفت که او آمد به روز سه شنبه رویداد برای نشان دادن زندگی از دست رفته در سرزمین های قبیله ای.

“این کیسه های بدن نیز نشان دهنده آن در رزرو که نه آب جدی مراقبت های بهداشتی و هیچ راهی برای دور شدن از این” Castañeda گفت. “من فقط آرزو می کنم مردم در دولت ما خواهد پرداخت بیشتر توجه آنها را به جای آنها به دنبال راه های دیگر هر فرصتی آنها را دریافت کنید. این منصفانه نیست.”

از هر عامل “انباشته در برابر قبایل” تست است که در آن Castañeda گفت: زمین بازی است ناهموار.

“مردم می خواهند به بازگشت به کار, بله, اما آنها می خواهند به آن را انجام دهد با خیال راحت” او گفت:. “نشسته وجود دارد در واشنگتن ما یک رژیم است که ترس آنها آزمایش خود را به صورت روزانه اما نمی خواهد که در دسترس است برای افرادی که می خواهید به بازگشت به کار — افرادی که مجبور به بازگشت به کار.”

الیز Villescaz یک معلم دبیرستان در گیلبرت که می آید از چهار نسل از مربیان گفت: این بیماری همه گیر است که نه تنها بیشتر برجسته “نابرابری ملت را در سیستم مراقبت های بهداشتی” بلکه بی عدالتی در سیستم آموزش و پرورش عمومی.

“کلاس های درس ما غیرمنتظره. دانش آموزان ما در حال غرق احساس قطع به تنهایی. شایع ترین واحد بازخورد دریافت میکنم از دانشجویان من است که آنها از دست روابط و حس جامعه آنها پیدا کردن از مدرسه.”

از طریق اشک Villescaz گفت او این است که “بیمار با نگرانی” به دلیل اقتصادی نقطه ضعف آریزونا مدارس مواجه شده و حتی قبل از وقوع آغاز شد.

“مدرسه ما و دانشجویان ما بخشی از اقتصاد بیش از حد” او گفت:. “در آریزونا بودجه مدارس دولتی حتی گرفتار از رکود اقتصادی گذشته و در اینجا ما در حال حاضر رو به یکی دیگر. … ما نمی توانیم ساخت آینده ای روشن تر با سرمایه گذاری در شرکت های تنها.”

در نهایت Villescaz گفت: او را در حفظ و نشان دادن به حوادث مانند روز سه شنبه در اعتراض به یک دلیل ساده: “دادن یک گزینه نیست.”

“ما باید نشان می دهد تا برای ما دانش آموزان ما و پزشکان ما اقوام و دوستان ما” Villescaz گفت. “به هر کس نشان: من شما را دوست دارم. با تشکر از شما برای رویاهای خود. با تشکر از شما برای مبارزه خود را.”

رسیدن به خبرنگار جیمی Landers در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @jamielanderstv

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de