میلیاردر زیست تام Steyer است پایان انتخابات ریاست جمهوری پس از یک بدون زرق و برق نشان دادن در کارولینای جنوبی اولیه شنبه شب.

اخبار گزارش شده توسط NBC News در حالی که آرا هنوز در حال شمارش در پلمتو دولت است. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برنده اصلی توسط یک حاشیه گسترده ای بیش بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt.

“وجود دارد هیچ سوال امروز که این کمپین ما نا امید شدند با جایی که ما بیرون آمد” Steyer گفت: در سخنان کوتاهی. “من فکر می کنم ما باید یک یا دو نفر از نمایندگان کنگره ولسوالی که من از کارولینای جنوبی و مردم است. اما من گفتم اگر من را نمی بینم یک راه برای برنده شدن است که من می خواهم به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی. و راستش من نمی می توانید ببینید یک مسیر که در آن من می تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری.”

Steyer نیز در زمان یک شات در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. تماس هر دو آنها را “یک فاجعه است.” او همچنین گفت که او می خواهم به ماندن در سیاست بدون ارائه هر گونه اطلاعات.

Steyer به حال به دست آورده هر نماینده رای در آیووا و نیوهمشایر و نوادا و او نمی رود برای به دست آوردن بسیاری در کارولینای جنوبی است.

مبارزات انتخاباتی خود عهد کرده بود به ماندن در مسابقه قبلی روز شنبه صرف نظر از کارولینای جنوبی نتیجه اما این تصمیم بعد از آن ساخته شده به ترک نژاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im