تام پرز: DNC قرار نیست هر کسی در راه آسیب است’

کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز قول داد که حزب ملی کنوانسیون قرار نیست کسی “در راه آسیب است,” سیاسی, گزارش.

پس از RNC اعلام کرد که لغو بخشی از آن جشن, حوادث, DNC صندلی به اشتراک گذاشته شده است که برنامه های خود را برای میلواکی اجرا خواهد شد با خیال راحت.

“ایمنی کار [No.] 1 برای ما و به همین دلیل آن را می توان بطور قابل توجهی کوچکتر اما از آن خواهد شد کمتر, الهام بخش, کمتر هیجان انگیز” پرز گفت: در طی یک مصاحبه در SiriusXM را “جو مدیسون نشان می دهد.”

“ما لنگر انداخته در میلواکی و ما را هیجان انگیز برنامه نویسی در میلواکی است. معاون رئیس جمهور را قبول نامزدی از میلواکی” پرز گفت.

پرز گفت: این رویداد است که تقریبا به طور کامل مجازی را “بسیار کمتر از افراد در آن است.”

حزب دموکرات گفت: نمایندگان به سفر به میلواکی در اوایل این ماه. این حزب در حال حاضر به عقب رانده تاریخ کنوانسیون به ماه اوت است.

DNC اجازه خواهد داد که نمایندگان را به رای دادن به presumptive نامزد جو بایدن از راه دور ماهواره ای “مینی کنوانسیون است.”

پرز گفت: برنامه ریزی شده در شخص حوادث را در رفتن به عنوان برنامه ریزی شده در یک کوچکتر محل در ابتدا از رزرو.

او اضافه وجود دارد تمرکز بر روی ساخت کنوانسیون “ساخته شده برای تلویزیون” و گفت: وجود یک “هیجان انگیز” صف از سخنرانان.

“ما اعلام کرد این ماه پیش به دلیل علم بسیار روشن است که ما نمی تواند با خیال راحت قرار داده و در یک کنوانسیون با کسانی که هزاران نفر از مردم در عرصه” پرز گفت: کنوانسیون فرمت.

پرز گفت: این رویداد برنامه ریزی شده بود با کمک از “دو تا از ترین در جهان انجام اپیدیولوژی.”

هر کسی حضور در فرد خواهد بود موضوع را به “تست سخت” بنابراین “آنها در معرض خطر هیچ کس دیگری در معرض خطر است,” او گفت:.

“ما افتخار ارزش های دموکراتیک پارتی” پرز گفت: از کنوانسیون. “ما برجسته کردن ارزش های جو بایدن و یکی از ارزش های جو بایدن و فروتنی است. جو بایدن نیاز ندارد و ارضاء نفس از احاطه 20,000 مردم است و به همین دلیل ما در حال انجام آن را در راه امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de