توکیو بعید به برگزاری بازی های المپیک بدون COVID-19 واکسن

کارشناسان پزشکی در ژاپن در حال انتظار برای پیدا کردن اگر یک coronavirus واکسن توسعه یافته خواهد بود و اگر جهانی عفونت را تحت کنترل قبل از تصمیم گیری که آیا برای ادامه با میزبانی بازی های المپیک در توکیو در سال آینده با توجه به آسوشیتد پرس.

“در نظر من از آن دشوار خواهد بود برای برگزاری بازی های المپیک مگر موثر واکسن در حال توسعه” Yoshitake Yokokura رئیس ژاپن انجمن پزشکی گفت: در یک کنفرانس ویدئویی است.

Yokokura گفت coronavirus عفونت خواهد نیاز به کنترل نه فقط محلی در ژاپن بلکه در سراسر جهان قبل از بازی های المپیک می تواند ادامه در ژاپن است. او اما می گویند که آیا او آشکار مخالف برگزاری بازی بدون یک واکسن.

ژاپن و کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد که توکیو بازی خواهد بود به تعویق افتاد تا جولای 23, 2021 با توجه به کروناویروس بحران است. مقامات در ژاپن که قرار است کمتر از یک ماه وضعیت اضطراری در پاسخ به پرش در عفونت های سراسر کشور.

از بعد از ظهر سه شنبه و ژاپن گزارش شده 13,895 تایید coronavirus از جمله 413 مرگ و میر.

“من بسیار بدبینانه در مورد برگزاری بازی های المپیک تابستان آینده مگر اینکه شما در برگزاری بازی های المپیک در یک کاملا متفاوت با ساختار جمله هیچ مخاطبان و یا بسیار محدود مشارکت” Kentaro ایواتا, استاد بیماری های عفونی و کوبه دانشگاه آسوشیتدپرس گفت.

Yoshiro موری سابق نخست وزیر ژاپن و رییس کنونی کمیته سازماندهی و گفت Nikkan Sports این بازی ها را نمی شود به تعویق افتاد دیگر اگر این بازی ها نمی تواند در 2021.

“این یک قمار است برای مردم” موری گفت. “اگر جهان پیروزی بر ویروس و ما می توانیم با برگزاری بازی های المپیک پس از آن بازی ما خواهد بود در بسیاری از مواقع با ارزش تر از هر گذشته بازی های المپیک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de