توالت شنیده و در حال سرخ در دیوان عالی کشور استدلال

مردم با گوش دادن چهارشنبه به یک خوراک های صوتی دیوان عالی کشور این استدلال برگزار می شود از راه دور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس شنیده چیزی بود که بخشی از رسمی شهادت: صدای سیفون توالت.

صدا از کسی آشکار حمام شکستن شنیده شد که وکیل روم مارتینز که به نمایندگی از گروه های سیاسی به چالش کشیدن, تلفن, قانون حمایت از مصرف کننده را منع مربوط ناخواسته robocalls شد استدلال خود را در مورد گزارش سی ان ان.

وکیل نمی علنا اذعان وقفه و C-SPAN رسانه های اجتماعی متخصص ارشد جرمی هنر که نوشته شده این کلیپ صدا در توییتر بعد از آن ارسال شده روشن کرد و گفت که حتی “اگر او تصویر در این کلیپ چرا که او صحبت کردن در زمان سیفون صدا بود و نه از روم مارتینز.”

دادگاه ارائه های صوتی زندگی می کنند خوراک به فاکس نیوز آسوشیتد پرس و C-SPAN, و CNN.com شده است livestreaming غیر معمول جلسات که برگزار تلفنی برای اولین بار در دادگاه تاریخ است.

وکلای مدافع استدلال موارد گفته شده است که هنگامی که یک وکیل کامل او استدلال که فرد خط تلفن خواهد بود خاموش و خط بعدی وکیل صحبت خواهد بود unmuted.

FCC رئیس Ajit Pai, پاسخ به, C-SPAN, ارسال سریع به اشاره است که صدا نیست در تفسیر مارتینز شهادت با توجه به خیط و پیت کردن اتفاق افتاده است و فقط پس از این وکیل گفت: “کلمات “چه FCC گفته است.”

“روشن FCC نمی کند تفسیر گرگرفتگی توالت بلافاصله پس از مشاوره گفت:” چه FCC گفت: “به منعکس اساسی قضاوت دیوان عالی کشور و یا هر گونه عدالت آن در مورد یک آژانس عزم” Pai توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im