یک سرمایه گذار سندیکا که شامل الجزایر, BVF همکاران LP و OrbiMed وارد شده به اوراق بهادار قرارداد خرید به سرمایه گذاری 14 میلیون دلار در شرکت ترکیب موضوع مرسوم شرایط. تامین مالی کمک خواهد کرد که صندوق توسعه همراه شرکت بالینی برنامه از جمله سرب دارایی FB-401 و انتظار می رود که به بلافاصله قبل از اتمام ادغام. کل موجودی نقدی شرکت در ترکیب پس از بسته شدن ادغام و تامین مالی انتظار می رود که در حدود 25 میلیون دلار.

Forte سرب دارایی FB-401, یک برنامه به طور بالقوه برای اولین بار در کلاس زنده biotherapeutic در حال توسعه به عنوان یک درمان موضعی برای درمان التهاب بیماری های پوستی از جمله درماتیت آتوپیک. در یک مرحله 1/2a محاکمه در بزرگسالان و اطفال FB-401 داری نشان داد خودکارآمدی و مطلوب ایمنی و تحمل پذیری مشخصات. کامل نتایج آزمایش خواهد شد ارائه شده برای انتشار در یک همکار مجله در نیمه اول سال 2020 است. يک مطالعه فاز 2 دادگاه برنامه ریزی شده است برای شروع در اواسط سال 2020 در بزرگسالان و اطفال با درماتیت آتوپیک ارائه یک انتظار داده های بازخوانی در اواسط 2021.

“ما هیجان زده در مورد فرصت های ایجاد شده توسط این ادغام آن را به عنوان مواضع ما را به تبدیل شدن به یک رهبر جهانی در التهاب بیماری های پوستی با تامین بودجه مورد نیاز برای پیشبرد خط لوله ما نسبت به تصویب قانونی و پتانسیل تجاری راه اندازی” گفت: پل واگنررئیس جمهور و رئیس اجرایی از Forte. “تیم ما و مشاوران متعهد به ارائه گزینه های درمان جدید به خصوص برای اطفال با درماتیت آتوپیک که چند گزینه های درمان وجود داشته باشد و ما به دنبال به جلو به ارائه در این که ما پیش از طریق توسعه است.”

مارتی J. دووالمدیر اجرایی Tocagen اظهار داشت “پس از یک بررسی گسترده استراتژیک جایگزین ما بر این باورند که این ادغام با لبه تیز شمشیر است که در بهترین منافع Tocagen را سهامداران و دارای پتانسیل برای تحویل فوری و دراز مدت ارزش به سهامداران. قدرت و تعهد Forte رهبری تیم در ترکیب خود بسیار متفاوت فن آوری پلت فرم و مشتاق حمایت از پزشکان برجسته فراهم می کند یک فوتی و فوری بنیاد برای موفقیت در آینده برای همه ذینفعان و آنها باید از ما حمایت کامل کرد.”

در مورد پیشنهاد معامله
ادغام ساختار به عنوان یک سهام برای سهام معامله به موجب آن همه هنر ممتاز سهام عادی و اوراق بهادار تمرین برای Forte سهام عادی بدل خواهد شد برای Tocagen سهام عادی و اوراق بهادار تمرین برای Tocagen سهام عادی. در یک طرفدار forma اساس و بر اساس تعداد سهام از Tocagen سهام عادی صادر می شود و یا issuable در ادغام آن پیش بینی شده است که Tocagen equityholders بلافاصله قبل از ادغام خود را در حدود 25.5% شرکت در ترکیب و هنر equityholders (فراگیر از سرمایه گذاران در تامین مالی) بلافاصله قبل از ادغام خود را حدود 74.5 درصد از ترکیب شرکت در یک کاملا رقیق اساس یک روش سهام خزانه بر اساس. واقعی تخصیص خواهد بود موضوع را به تنظیم بر اساس برخی معیارهای مالی از جمله Tocagen خالص موجودی نقدی در زمان بسته شدن و مقدار که همزمان تامین مالی توانيد با هنر قبل از بسته شدن از ادغام بیش یا کمتر از $14,000,000. معامله تایید شده توسط هیئت مدیره هر دو شرکت. ادغام است و انتظار می رود در سه ماهه دوم سال 2020 موضوع به تصویب Tocagen سهامداران در ویژه سهامدار جلسه تصویب Forte سهامداران و رضایت از Tocagen حداقل پول نقد وضعیت بسته شدن تامین مالی و همچنین دیگر مرسوم شرایط.

لادنبورگ Thalmann & Co. Inc. اقدام به عنوان مشاور مالی به Tocagen برای معامله و کولی LLP است که در خدمت به عنوان مشاور حقوقی به Tocagen. ویلسون Sonsini Goodrich & Rosati, P. C. خدمت به عنوان مشاور حقوقی به هنر.

مدیریت و سازمان
شرکت در ترکیب خواهد بود به رهبری پل واگنر, Ph. D., Forte رئیس جمهور و رئیس اجرایی خواهد شد و دفتر مرکزی اش در تورانس کالیفرنیا. هیئت مدیره انتظار می رود که متشکل از هشت عضو با شش عضو تعیین شده توسط Forte از جمله زمان Forte اعضای هیئت مدیره لارنس F. Eichenfield, M. D. و دکتر واگنر و دو نفر از اعضای تعیین شده توسط Tocagen.

کنفرانس تلفنی
Tocagen و هنر میزبان یک کنفرانس تلفنی از ساعت 8:30 p. m. و در فوریه 20, 2020, به بحث در مورد پیشنهاد معامله. کنفرانس تلفنی ممکن است قابل دسترسی از طریق شمارهگیری (866) 220-5828 برای ایالات متحده تماس گیرنده و (615) 622-8065 بین المللی برای تماس گیرنده حداقل پنج دقیقه قبل از شروع تماس و ارائه رمز عبور 6576031. علاوه بر این, live, گوش دادن-تنها پخش این کنفرانس می توان با مراجعه به سرمایه گذاران بخش از Tocagen سایت در www.Tocagen.com. پخش از, پخش را می توان در همان محل آغاز و دو ساعت پس از اتمام تماس و در دسترس خواهد بود برای هفت روز.

در مورد Tocagen Inc.
Tocagen بالینی-مرحله سرطان-انتخابی ژن درمانی شرکت در حال توسعه برای اولین بار در کلاس به طور گسترده قابل اجرا نامزدها محصول طراحی شده برای فعال کردن سیستم ایمنی بدن یک بیمار خود را در برابر سرطان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Tocagen بازدید www.tocagen.com.

در مورد Forte Biosciences, Inc.
Forte Biosciences, Inc. مرحله بالینی پوست شرکت در حال توسعه زندگی می کنند biotherapeutic FB-401, برای درمان بیماری های التهابی پوست به خصوص برای کودکان مبتلايان به درماتيت آتوپيک که در حال حاضر وجود دارد قابل توجهی نیاز برآورده نشده برای بی خطر و موثر درمان. FB-401 تا تکمیل فاز 1/2a تست در بزرگسالان و کودکان (3 سال و بالاتر) مبتلا به درماتیت آتوپیک. قابل توجهی وجود دارد نیاز برآورده نشده برای بی خطر و موثر برای درمان کودکان مبتلايان به درماتيت آتوپيک. Forte قصد دارد برای پیشبرد FB-401 به صورت تصادفی در فاز 2 کارآزمایی بالینی تا اواسط سال 2020 است.

هیچ پیشنهاد یا درخواست:
این ارتباطات نه تشکیل یک پیشنهاد به فروش و یا درخواست پیشنهاد به فروش و یا درخواست پیشنهاد برای خرید هر گونه اوراق بهادار و نه وجود خواهد داشت هر گونه فروش اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که در آن چنین ارائه درخواست یا فروش غیر قانونی خواهد بود قبل از ثبت نام و یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از هر گونه صلاحیت. بدون ارائه اوراق بهادار در ارتباط با پیشنهاد ادغام باید به جز با استفاده از یک دفترچه الزامات بخش 10 از قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اصلاح.

مهم اطلاعات اضافی خواهد شد با ثبت SEC
در ارتباط با پیشنهاد معاملات بین هنر و Tocagen, Tocagen خواهد فایل یک بیانیه ثبت نام در فرم S-4 است که شامل یک پروکسی بیانیه و دفترچه با اوراق بهادار کمیسیون یا SEC. این ارتباطات نه یک جایگزین برای ثبت نام بیانیه و یا پروکسی بیانیه یا هر گونه اسناد دیگر که Tocagen ممکن است فایل با SEC و یا ارسال آن به سهامداران در ارتباط با پیشنهاد معاملات. قبل از ساخت هر گونه رای گیری تصمیم TOCAGEN خواستار سرمایه گذاران و سهامداران به خواندن این مواد با دقت و در تمامیت خود را هنگامی که تبدیل شدن آنها در دسترس است چرا که آنها حاوی اطلاعات مهم در مورد TOCAGEN پیشنهاد معامله و مسائل مرتبط با.

شما ممکن است به دست آوردن نسخه های رایگان از ثبت نام, بیانیه, بیانیه پروکسی و دیگر اسناد ثبت شده و یا خواهد شد که با ثبت SEC در مورد پیشنهاد معامله در سایت نگهداری می شود توسط SEC در www.sec.gov. پس از ثبت ثبت نام بیانیه ای در دسترس خواهد بود رایگان در Tocagen وب سایت در https://tocagen.comبا تماس با Tocagen سرمایه گذار, تماس, علامت Folettaبا تلفن در (858) 412-8400 و یا توسط پست الکترونیکی در mfoletta@tocagen.com. سرمایه گذاران و سهامداران را ترغیب به خواندن بیانیه ثبت, نماینده, بیانیه بروشور و سایر مواد مربوطه زمانی که تبدیل شدن آنها در دسترس قبل از ساخت هر گونه رای گیری و یا تصمیم سرمایه گذاری با توجه به پیشنهاد معامله.

شرکت کنندگان در این درخواست
Tocagen و هنر و هر یک از مدیران مربوطه و ماموران اجرایی و برخی از دیگر اعضای مدیریت و کارکنان ممکن است تلقی می شود شرکت کنندگان در این درخواست از پروکسی در ارتباط با پیشنهاد معامله. اطلاعات در مورد Tocagen مدیران و ماموران اجرایی گنجانده شده است در Tocagen گزارش سالانه در فرم 10-K برای سال منتهی به 31 دسامبر 2018 ثبت و با SEC در 27 فوریه 2019و بیانیه پروکسی برای Tocagen را 2018 نشست سالانه سهامداران ثبت و با SEC در 19 آوریل 2019. اطلاعات اضافی در مورد این افراد و منافع خود را در معامله را شامل شود در بیانیه پروکسی مربوط به معامله زمانی که آن را ثبت و با SEC. این اسناد و مدارک به دست آمده می تواند رایگان از منابع ذکر شده در بالا.

بیانیه هشدار در مورد اظهارات به جلو نگاه
این ارتباطات شامل “رو به جلو” اظهارات در معنای اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995, از جمله, بدون محدودیت, اظهارات مربوط به پیش بینی کمال پیشنهادی معاملات و اظهارات دیگر هستند که حقایق تاریخی. هر گونه اظهارات موجود در این ارتباط است که نه اظهارات واقعیت تاریخی تلقی می شود به اظهارات به جلو نگاه. به دنبال اظهارات شناسایی می شوند با استفاده از کلمه مرجع رویدادهای آینده و یا شرایطی مانند “انتظار” “قصد,” “طرح” “پیش بینی” “ايمان” “را” و عبارات مشابه و انواع آنها. این اظهارات به جلو نگاه بر Tocagen فعلی انتظارات. به دنبال اظهارات شامل ریسک و عدم قطعیت. Tocagen به نتایج واقعی و زمان حوادث ممکن است مادی از آن پیش بینی در چنین اظهارات به جلو نگاه به عنوان یک نتیجه از این خطرات و عدم قطعیت که شامل ـ بدون حصر موارد ـ خطرات مربوط به تکمیل ادغام از جمله نیاز به سهامدار تایید و رضایت از بسته شدن شرایط; پیش بینی تامین مالی تکمیل شود بلافاصله قبل از بسته شدن ادغام; نقدی توازن ترکیب شرکت پس از بسته شدن ادغام و تامین مالی; توانایی Tocagen باقی می ماند پذيرفته شده در بازار بورس نزدک, LLC; و انتظار بازسازی-مربوط نقدی outlays از جمله زمان و مقدار آن outlays. ریسک و عدم قطعیت مرتبط با هنر است که ممکن است باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از آن بیان شده یا ضمنی در به دنبال بیانیه شامل, اما نه محدود به: Forte برنامه های برای توسعه و تجاری محصول خود را نامزد از جمله FB-401; زمان شروع Forte را برنامه ریزی بالینی; زمان در دسترس بودن اطلاعات از Forte را بالینی; زمان هر برنامه ریزی تحقیقاتی جدید برنامه مبارزه با مواد مخدر یا داروی جدید نرم افزار; Forte برنامه های پژوهشی توسعه و تجاری آن زمان و آینده نامزدهای محصول; Forte توانایی برای ورود به همکاری های جدید و به تعهدات خود تحت هر گونه همکاری موافقت نامه; بالینی سودمند بالقوه و مزایای پذیرش در بازار از Forte محصول نامزدهای; Forte را تجاری سازی و بازاریابی و قابلیت های ساخت و استراتژی; Forte توانایی شناسایی محصولات اضافی و یا نامزدهای محصول قابل توجه پتانسیل تجاری; تحولات و پیش بینی های مربوط به هنر را از رقبای خود و صنعت; تاثیر دولت قوانین و مقررات; Forte توانایی خود را برای محافظت از مالکیت معنوی و موقعیت و هنر را تخمین می زند در مورد آینده درآمد, هزینه, سرمایه مورد نیاز و نیاز به تامین مالی اضافی زیر پیشنهاد معامله.

می تواند وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که Tocagen قادر خواهد بود برای تکمیل پیشنهاد معاملات در پیش بینی شرایط یا در همه. خطرات اضافی و ابهامات مربوط به Tocagen و کسب و کار خود را می توان تحت عنوان “عوامل خطر” و در جای دیگر در Tocagen را براده و گزارش با SEC از جمله در Tocagen گزارش سه ماهه در فرم 10-Q زمینه با SEC در نوامبر 12, 2019. Tocagen صراحتا هر گونه تعهد و یا تعهد به انتشار علنی هر گونه به روز رسانی و یا تجدید نظر به هر گونه اظهارات به جلو نگاه موجود در اینجا منعکس کننده هر گونه تغییر در Tocagen انتظارات با توجه به آنها نمیدهد و یا هر گونه تغییر در حوادث و شرایط و یا شرایطی که در آن هر گونه اظهارات بر اساس هستند.

منبع Tocagen, Inc.; Forte Biosciences, Inc.

لینک های مرتبط

https://tocagen.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im