بر اساس هلدزبرگ, شهرستان سونوما, کالیفرنیا, وزغ توخالی تاکستان تولید حدود 70,000 موارد سالانه است. “فرانسین انتخاب” Unoaked Chardonnay از Mendocino County طول تاریخ بوده است شراب سازی راننده. کارخانه شراب سازی نمونه کارها شناخته شده برای آن با کیفیت به قیمت رابطه همچنین شامل یک بسیار تحسین سونوما کانتی خشک آناناس از Pinot Noir, Monterey County Pinot نوآر منطقه سونوما کانتی بوته و لدی Cabernet. علاوه بر این کارخانه شراب سازی واردات دو گازدار شراب با انگور منابع از جنوب فرانسه: این Amplexus درخشان Cremant چای و Risqué و شیرین شراب گازدار. “تمرکز ما همواره نور دل رویکرد به ارائه جدی شراب. هر شراب ابراز منطقه ای terroir در حالی که بسیار نزدیک” یادداشت فرانکی.

“علاوه بر این از وزغ توخالی در حال حاضر جامد به جای ما در ما شراب در بازار می گوید:” الکس Pagon. او می افزاید: “وزغ توخالی اتحاد بی سابقه سابقه ساخت منحصر به فرد شراب است که باید کمک کرد تا مجموعه سبکی تغییرات. این unoaked Chardonnay یکی از اولین از نوع خود در ایالات متحده و خشک آناناس از Pinot Noir تولید شد قبل از اخیر آناناس شوق.”

“من شده اند با تماشای وزغ توخالی برای بیش از ده سال بوده و تحت تاثیر چه فرانکی و وزغ توخالی شریک و CFO اریک Thorson انجام داده اند. من بسیار هیجان زده در نهایت به بخشی از این تیم شگفت انگیز خود را در تاریخ و در حال حاضر آینده” می افزاید: باب Guinnمعاون رئیس جمهور از سوم برگ شراب.

سوم برگ شراب صاحب و نشان دهنده چنین برندهای نمادین به عنوان Mulderbosch از Stellenbosch در آفریقای جنوبی; امپراتوری املاک و Vinny از دریاچه انگشت, NY; آب از Walla Walla, WA; را وارد کنید.خاطر از ژاپن.

برای کسب اطلاعات بیشتر در سوم برگ شراب ببینید: www.thirdleafwines.com

با ما تماس بگیرید در [email protected].

منبع وزغ توخالی تاکستان

لینک های مرتبط

http://www.toadhollow.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im