در شب انتخابات برای جمع آوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در Elsie را در شمال شرق مینیاپولیس, می تواند به راحتی اشتباه شده است یکی دیگر از سه شنبه شب بولینگ گشت.

وجود دارد در کاورنو, بار, رستوران و 16 خط بولینگ حدود 30 نفر جمع شده بودند به تماشای نتایج از سه شنبه زمانی که بایدن برنده مینه سوتا و نه کشورهای دیگر.

قدر پیروزی را تكذيب و این گروه کوچک را دور خود جمع کوری بعد بایدن تنها پرداخت کارمند در مینه سوتا برای چند ماه منتهی به سه شنبه.

با کمک یک تایید از مینه سوتا به گزارش ایسنا ، ctq که کاهش یافته و خارج از مسابقه در آستانه اولیه بایدن به راحتی انجام یک وضعیت که در آن او تا به حال هرگز به نظر می رسد به عنوان یک 2020 نامزد و جایی که او هنوز هم ناچیز کمپین زیرساخت ها است. اگر بایدن برنده نامزدی حزب دموکرات را که باید تغییر دهید.

“این است برای رفتن به یک بنفش دولت” بعد در مصاحبه ای گفت:. او پیش بینی سیاسی اسمک دان در افزوده: “من انتظار یک سال مانند سال 2004 هنگامی که شما تا به حال بزرگ انتخاباتی برای رئیس جمهور بوش و جان کری مبارزه با آن را برای همه املاک و مستغلات.”

بار دیگر جبهه ملی-دونده بایدن هنوز به توسعه این نوع از ایالت سازمان است که به احتمال زیاد لازم آمده انتخابات عمومی مسابقه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

خواه به دقت از دست مینه سوتا در سال 2016. او قول داد پس از بارها و بارها آن را به یک 2020 میدان نبرد.

بایدن پیروزی در روز سه شنبه بود که بیشتر از همه تعجب آور است که خود را رقیب بالا ایالت ورمونت Bernie Sanders, برنده دولت دموکرات قفقاز چهار سال پیش و نگهداری یک حرکت جان سخت طرفداران پس از.

در مقابل بایدن هیچ ساخته شده است در حمایت مردمی در مینه سوتا فراتر از داوطلبان ممکن است او به ارث می برند از Klobuchar و دیگر دموکراتیک مدعی است که خارج شد در این مسابقه است.

مشاوران او می گویند که در زمان آمده است. روز و حداقل در حال حاضر خاموش است بایدن حقوق و دستمزد هر چند او گفت که او می خواهم به ادامه کار با داوطلبان است.

و اولین بایدن باید برنده نامزدی را حفظ خواهد کرد در مبارزات انتخاباتی خود را متمرکز بر آینده 32 آمده است که رفتن به پای صندوق های رای, شروع روز سه شنبه با میشیگان یکی دیگر از میانه میدان نبرد.

بایدن برگزار شد خود را روز سه شنبه در برابر ساندرز در برخی از شهری DFL پایگاه و او اندکی برنده بزرگ در حومه و ایران متمایل قطعات بیشتر مینه سوتا است.

یک مدل مشابه بیمه دموکراتیک ریباند در سطح ایالت و کنگره مسابقات در سال 2018 و نیز مدت طولانی است که Klobuchar مدل برای انتخابات موفقیت است.

“او نشان داد که قدرت در همه جا در مینه سوتا است. ما می دانیم که او به خوبی انجام می دهند با آفریقایی-آمریکایی را به خوبی در حومه و او به نظر می رسد برای انجام بهتر با طبقه کارگر است که بخشی از برنی ائتلاف که او شروع به نوک زدن” گفت: آدم Duininck یک بار DFL استراتژیست که در حال حاضر مدیر امور دولتی برای نجاران اتحادیه در مینه سوتا است. “اگر او قادر به اجرای یک کمپین است که در آن مخاطب و ساخت قدرت عملیاتی, او به احتمال زیاد به خوبی انجام در اینجا.”

اما مبارزه برای نامزدی حزب دموکرات نشده است و در حال حاضر بایدن و ساندرز’ تیم نقل مکان کرد.

بعد گفت که او انتظار دارد که این کمپین را کارکنان تا دوباره در مینه سوتا بعد از آن در سال.

در ضمن تهمت پیروزی یک تلاش مشترک از مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات و کمیته ملی حزب جمهوری خواه بوده و فرمان منابع به سمت مینه سوتا که در آن یک دولت مدیر و دیگر کارکنان در محل.

“ما واقعا هرگز به سمت چپ بعد از سال 2016 گفت:” Preya Samsundar سخنگوی تهمت پیروزی برای مینهسوتا و آیووا.

مغلوب ساختن پیشی جستن آمد در مورد 44,000 آرا برنده شدن مینه سوتا در انتخابات گذشته و او را عقب بوده است و چهار بار از.

مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 آمد با کوچک ایالت مینه سوتا کارکنان. Samsundar گفت که نمی تواند در مورد این بار: “ما قصد داریم به بزرگترین کارکنان در زمین تا کنون در مینه سوتا” در مقایسه با گذشته انتخابات ریاست جمهوری, مبارزات او گفت: اگر او نمی خواهد نشان می دهد که چگونه بسیاری از پرداخت کارکنان آن در حال حاضر در کار دولت است.

جمهوری خواهان می گویند که در آخرین لحظات طبیعت بایدن پیروزی در مینه سوتا به معنی او را ندارد به صرف هر زمان در حال توسعه نوع دولت-زمین خاص است که رای دهندگان به احتمال زیاد به انتظار می رود در ماه نوامبر.

“در حال حاضر تنها خود پیام است “من نمی برنی ساندرز’ ” گفت: آنت Meeks جانباز مینه سوتا جمهوری خواه عمل. “نیست که شما در هر نقطه در ویلمار یا Warroad.”

اگر چه بایدن هنوز هیچ عملیات در مینه سوتا به DFL و متحدان آن انجام دهد.

و در حالی که دولت حزب نیست طرف در نامزدی, نبرد, مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن است دور است. داد برای بهتر مینه سوتا یک DFL-تراز وسط قرار دارد هزینه های گروه راه اندازی شده که آنچه در آن گفته است که هفت رقم دیجیتال مبارزات انتخاباتی در هفته گذشته است که طول می کشد هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مسائل مانند مراقبت های بهداشتی و مهاجرت.

بیشتر کمک می آیند از سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ که کاهش یافته است از این مسابقه در روز چهارشنبه و تایید بایدن.

بلومبرگ به حال خرج شده است به شدت در ایالت از جمله ایالت مینه سوتا که در آن او با افتتاح پنج دفتر و استخدام ملاحظه کارکنان.

بلومبرگ تیم گزارش شده است که با توجه به چگونه بهترین برای استقرار منابع خود را برای کمک به بایدن و صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند آنها به طور خاص متعهد به مینه سوتا.

Klobuchar به طور گسترده ای مورد بحث به عنوان یک پتانسیل بایدن همسر در حال اجرا است و همچنین قرار است به قرض دادن یک دست. بایدن ذکر او را تایید و به عنوان کلید پیروزی خود را در مینه سوتا و سه دوره سناتور برنامه ریزی شده به صرف بخشی از تعطیلات آخر هفته مبارزه برای او در میشیگان.

هر چند نه در مینه سوتا رای گیری دوباره تا 2024 او همچنین انتظار می رود که برای حفظ بیشتر قوی سیاسی عملیات در مینه سوتا در سال های گذشته هنگامی که او در حال اجرا نیست.

“ما یک تیم است که آماده خواهد شد برای کمک به گفت:” جاستین Buoen که زد Klobuchar ریاست جمهوری مبارزه است. Buoen کشف شد سه شنبه شب در بایدن رویداد در Elsie است. “آنها قطعا نمی توان با شروع از صفر” Buoen گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de