معلوم وجود دارد دو نوع از انسان ها در طول یک بیماری همه گیر: کسانی که آن را به طور جدی و کسانی که مایل به خطر گسترش بیماری است.

و معلوم وجود دارد دو نوع از عملیات ورزشی در طول یک بیماری همه گیر: کسانی که قاطعانه عمل کند و سازمان از سال 2020 توکیو بازی های المپیک است.

یکشنبه, کمیته بین المللی المپیک در نهایت اعلام کرد که تامل به تعویق افتادن بازی های 2020 و تصمیم نهایی در عرض یک ماه.

کمیته بین المللی المپیک نیز اعلام کرد که آن را نمی خواهد انصراف از بازی ها.

روز یکشنبه رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ نوشت: در نامه ای به ورزشکاران است که کمیته بین المللی المپیک در مورد زمان بازی با ذینفعان کلیدی است و “اعتماد به نفس” است که تصمیم نهایی خواهد بود ساخته شده در چهار هفته بعدی.

“با هم با تمام ذینفعان ما شروع به بحث مفصل امروز برای تکمیل ارزیابی ما از توسعه سریع در سراسر جهان وضعیت سلامت و تاثیر آن در بازی های المپیک از جمله یک سناریوی از تعویق,” باخ نوشت. “ما در حال کار بسیار سخت است و ما با اعتماد به نفس است که ما باید نهایی شدن این بحث در چهار هفته بعدی.”

بازی های المپیک در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای شروع در تاریخ 24 ژوئیه در توکیو. با وجود گسترش coronavirus در سراسر جهان IOC قبلا حاضر به عموم سرگرم امکان به تعویق افتادن.

منطق حکم می کند که بازی به تعویق افتاد تا تابستان 2021. از آن خواهد شد با عنوان جرم جنایی احمق به آنها را نگه دارید در تابستان امسال در سراسر جهان در طول یک بیماری همه گیر. نگه داشتن آنها را در این زمستان را ندارد هر حس یا نه.

اما منطق نیست همیشه راهنمای IOC نه زمانی که پول درگیر است و وجود دارد مقدار زیادی از پول درگیر است.

آنچه که ما شاهد آن هستیم از آنچه که ثابت شده است که یکی از فاسد ترین سازمان در جهان است سنگین حرکت به سمت یک نتیجه واضح: تعویق بازی برای یک سال.

نقطه ای از بازی های المپیک است که با گرد هم آوردن ورزشکاران و تماشاگران از سراسر جهان است. خواهد بود که مخالف اجتماعی فاصله اجتماعی فاصله بسیار حیاتی است به توقف گسترش سریع ویروس.

همین حالا آن را از من. آن را از کارشناسان بهداشت و درمان. نه عمو جو on Facebook. کارشناسان واقعی که در حال ارائه اطلاعات از طریق معتبر اخبار سازمان.

ما خوش شانس در مینه سوتا است. ما از مقامات دولت در ارائه به روز رسانی روزانه و پاسخ به سوالات و ما معتبر رسانه ها از جمله کارشناسان در استار تریبیون, رله اطلاعات دقیق به مردم است.

اگر یک عضو خانواده است که به شما گفتن به هدف ضربه خشک کن تا بینی خود را و یا برای نوشیدن آب ژاول و سپس شما نیاز به یک جدید منبع اطلاعات اگر نه ،

این ویروس یک آزمون هوش و کمیته بین المللی المپیک است و تهدید به شکست آن را به عنوان بد به عنوان یک ساحل میامی بهار شکن.

ورزشکاران و کمیته ملی المپیک در حال نمایش بیشتر حکمت و ضرورت از کمیته بین المللی المپیک. تعدادی از ورزشکاران برجسته ساخته اند که این مورد از طریق رسانه های اجتماعی و در روز یکشنبه جهانی ورزشکار انتشار بیانیه ای سوال IOC را بی حالی.

پنج شنبه, ایالات متحده آهنگ ستاره لولو جونز آسوشیتدپرس گفت که او می خواهد در این بازی به تعویق افتاد.

“اگر کار ما به عنوان المپیک و المپیک امیدوار است برای الهام بخشیدن به جامعه و سالم ما قصد داریم در درگیری مستقیم با که با رفتن به پیدا کردن ورزشگاه و آهنگ و استخر است که هنوز هم باز به قطار برای بازی” جونز گفت. “برخی از مردم در حال انجام است چرا که IOC به ما می گوید برای ماندن آماده به حفظ و آموزش.”

شاید کمیته بین المللی المپیک است و با توجه به برگزاری بازی بدون تماشاگر به نوبه توکیو به استودیو تلویزیونی به مدت سه هفته.

که اشتباه خواهد بود حتی اگر کمیته بین المللی المپیک می تواند تضمین ایمنی از همه ورزشکاران است. سر و صدا از جمعیت یک بخش ضروری از نمایش با شکوه از مسابقات است.

ورزشی آمریکایی را تعطیل, هزینه صاحبان و لیگ بسیار زیاد مقدار از پول است. آنها نه آسیب رساندن به منابع مالی خود را در یک شوخی. آنها جلوگیری مردم از جمع آوری و گسترش ویروس.

“قوی تر” است که در بازی های المپیک’ شاعرانه شعار. در سال 2020 ما باید ویرایش در کلمه “امن تر است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im