فیلادلفیا و کامدن (آرکانزاس), N. J., مارس 11 سال 2020 /PRNewswire/ — دیوید Ascalon را Ascalon استودیو نیوجرسیمبتنی بر هنر و طراحی تاسیسات که دارای تخصص در ایجاد مقیاس بزرگ سایت های خاص هنری, پنجره های شیشه ای رنگی و عناصر طراحی به صورت عمومی و عبادت محیط در سراسر شمال امریکا. ست Pearlman را Pearlman طراحی نیوجرسی است بر اساس بازسازی شرکت خدمت بیشتر فیلادلفیا برای دو دهه بوده است.

در اخیر کمبود سنتی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE), Seth تماس گرفته شد توسط یک پزشک به تعیین توانایی های خود را به ساخت نوع جدیدی از دستگاه محافظ. تجهیزات یک COVID-19 لولهگذاری ایمنی, جعبه, است, بنفش به شکل مکعب شکل قرار بر آلوده بیمار سر و نیم تنه بالایی. واشر و مهر و موم شده ovular سوراخ اجازه می دهد تا پرسنل پزشکی به انجام لولهگذاری در حالی که به حداقل رساندن خطر که قطرات از بیماران ریه ها گسترش عفونت است. جدید مجله پزشکی انگلستان به تازگی گزارش داد که دستگاه های مشابه استفاده می شود در تایوان به شدت کاهش می یابد خطر ابتلا به بهداشت و درمان کارگران است.

داود اریک Ascalon آموخته ست تلاش و آغاز گفتگو بین ست دیوید و استودیو fabricator, رابرت دریاچه. آنها تعیین می شود که آنها تا به حال توانایی به سرعت در حال مجددا با ابزار تجهیز این Ascalon تسهیلات به میل لنگ از یک حجم قابل ملاحظه ای از دستگاه های. این امر افزایش تولید قابل توجهی از واحدهای تولید شده در ست صفحه اصلی-بر اساس کارگاه. هیچ کدام درگیر هستند انجام این کار را برای سود و نه واحد در حال اهدا به بیمارستان.

75 سال سالمند Ascalon از Cherry Hill, NJ, موقتا بسته فروشگاه ماه گذشته به رعایت NJ فرماندار فیل مورفی coronavirus مستند سفارش. یکی نیست به صرف روز خود را بر روی نیمکت در قرنطینه او فکر چگونه برای کمک به تلاش ها برای مبارزه با COVID-19. “در حالی که ما قادر به تولید مجموعه ای از آیتم ها در Ascalon Studios ما نسبتا پایین-tech و نه درگیر در پارچه پس از هواکش و ماسک نمی شد در قلمرو امکان است; اما من می دانستم که من تا به حال به انجام چیزی.” فقط به عنوان آمریکایی زمان صلح و تولید کنندگان به سرعت در حال retooled در طول جنگ جهانی دوم Ascalon احساس تعهد اخلاقی برای کمک به. همکاری با Pearlman شد فرصت مناسبی برای ایجاد یک عمل موثر است. یک کادر از داوطلبان داوطلب خدمت سربازی از جمله Ascalon نوه Zaiden یک دبیرستان ارشد که در ترم آخر از کلاس های لغو شده بود در این بیماری همه گیر سایه. تا به امروز بیش از 100 بیمارستان در شرقی از بوستون به فلوریدارا درخواست واحد از این تیم – شکل است که روزانه در حال رشد است.

این تلاش تبدیل شده است و جامعه گسترده است. دکتر آدم Glasofer و ICU از همکاران منطقه Virtua بیمارستان شبکه تمرین با تیم را نمونه و ارائه ورودی. Pearlman خواهر در قانون استفانی خواننده تبدیل شده ad hoc لجستیکی مدیر. برای انجام سفارشات محلی تامین کنندگان اهدا مواد از جمله لاو و فیلادلفیا شمال پلاستیک. شرکت های دیگر از جمله نیوجرسی-بر اساس CadPro, تابلوهای شهریو وکسفورد سازندگان; فیلادلفیامبتنی بر CCC, Inc.; و فلوریدا جمع آوری پاسخها خدمات در حال ارائه پشتیبانی های اضافی. بیشتر کمک های مالی از مواد و منابع مالی مورد نیاز برای تحقق رشد تقاضا. بازدید https://www.facebook.com/ascalonstudios و یا تماس بگیرید [email protected] برای اطلاعات. منبع باز فایل های کانادا ارائه خواهد شد به تولید کنندگان مایل به اهدای ساخته واحد برای بیمارستان ها در منطقه خود.

عکس:
https://www.prlog.org/12818206

آزادی مطبوعات توزیع شده توسط PRLog

منبع Ascalon Studios, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im