TMSR برگزاری بسته کسب سیچوان Wuge شبکه شرکت ، Ltd.

نیویورک, مارس 11 سال 2020 /PR مستند در یک dvd/ — TMSR برگزاری (NASDAQ: TMSR), سازگار با محیط زیست فن آوری شرکت امروز اعلام کرد که این بسته کسب سیچوان Wuge شبکه شرکت ، Ltd. (WG) خود را برای اولین بار کسب استراتژیک از سال 2020 به عنوان بخشی از خود را متنوع در دستور کار توسعه. اتمام معامله منوط به حسابرسی از WG.

دکتر Wei Xu است مخترع Codechain تکنولوژی و QR کد اسکن ثبت اختراع (ایالات متحده ثبت اختراع ، ما 9,204,241 Β2) و بنیانگذار WG. دکتر زو را آغاز کرده است نقش جدید خود به عنوان co-رئیس TMSR که از 26 فوریه سال 2020.

به تاریخ WG امضا کرده است بیش از 200 قرارداد با درآمد حدود 130 میلیون RMB (18,689,975 USD).

با WG در حال حاضر به امضا قرارداد TMSR معتقد است که عملکرد شرکت به طور پیوسته رشد خواهد کرد در سال 2020 با سرمایه گذاری بیشتر در زمینه فن آوری دیجیتال در نتیجه به حداکثر رساندن سهامداران ارزش.

در مورد TMSR Holding Company Limited

تاسیس در سال 2009 TMSR Holding Company Limited درگیر در تحقیق و توسعه و فروش از آرایه ای از زباله بازیافت سیستم های صنعتی و معدنی بخش های عمده فروشی و فروش سوخت و مواد بندر حمل و نقل کالا و خدمات و تولید و فروش مواد پوشش در PRC. آن را فراهم می کند و کاربران نهایی در این بازار با تمیز جایگزین سنتی دفع زباله به طور قابل توجهی کاهش مواد زائد جامد تخلیه به محیط زیست و قادر می سازد از جمله کاربران برای استخراج ارزش از ارزش فلزات و دیگر مواد زائد صنعتی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد TMSR لطفا www.tmsrholding.com.

بندر امن اظهارات

این آزادی مطبوعات شامل “به دنبال اظهارات” در معنای اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995 از جمله برخی از طرح انتظارات و اهداف و پیش بینی های که به موضوع متعدد فرض خطرات و عدم قطعیت. این اظهارات به جلو نگاه ممکن است شامل اما نه محدود به, اظهارات حاوی کلماتی مانند “مه” “می” “را” “طرح” “پیش بینی” “ايمان” “برآورد” “پیش بینی” “بالقوه” “انتظار” “در نظر دارد”, “آینده” و “ارشاد” و یا عبارات مشابه. این اظهارات به جلو نگاه به صحبت می کنند تنها از تاریخ این آزادی مطبوعات و منوط به تغییر در هر زمان. این اظهارات به جلو نگاه بر مدیریت فعلی انتظارات و موضوع را به تعدادی از خطرات ابهامات و احتمالات که بسیاری از آنها فراتر از شرکت کنترل که ممکن است باعث نتایج واقعی سطح از فعالیت و عملکرد و دستاوردها به اختلاف مادی از هر آینده نتایج سطح از فعالیت و عملکرد و یا دستاوردهای بیان یا ضمنی چنین اظهارات به جلو نگاه. این شرکت نتایج واقعی می تواند مادی متفاوت از آن موجود در اظهارات به جلو نگاه با توجه به تعدادی از عوامل از جمله آنهایی که شرح داده شده تحت عنوان “عوامل خطر” در شرکت عمومی براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار از جمله این شرکت در گزارش سالانه 10-K. شرکت متعهد هیچ الزامی برای به روز رسانی و یا تجدید نظر از هر گونه اظهارات به جلو نگاه, آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت به جز به عنوان مورد نیاز تحت قانون قابل اجرا است.

منبع TMSR Holding Company Limited

لینک های مرتبط

http://www.tmsrholding.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im