TLED تابعه کورتیس Mathes, Inc. تغییرات نام و خواهد شد در تمرکز درمانی روشنایی فن آوری های

FRISCO, Texas, جولای 14, 2020 /PRNewswire/ — نور طراحی موتور Corp. (OTC:TLED) شرکت تابعه Curtis Mathes, Inc. اتحادش را تغییر نام آن به کورتیس Mathes درمان, Inc. (CMTI) و تمرکز خود را از توسعه رمان روشنایی فن آوری برای کاربردهای درمانی. نقشه کشی در تحقیقات گسترده ای توسط ناسا و پیشرو مختلف پزشکی و موسسات تحقیقاتی CMTI را توسعه خط خود را از درمان با نور قرمز (RLT) حل خواهد شد که طراحی شده برای سرعت بخشیدن به بازیابی از آسیب های مختلف از جمله سوختگی و پارگی و عمیق عضلانی و بافت های آسیب دیده. CMTI نوآوری را نیز هدف ورزشکار حرفه ای و تناسب اندام بازارهای سریع و موثر درمان برای کاهش التهاب و بهبود عضلات اکسیژن. RLT در معرض مجروح بافت های نزدیک به مادون قرمز (NIR) منبع نور برای مدت کوتاهی در حدود 90 ثانیه. این قرار گرفتن در معرض در مطالعات بالینی ثابت شده برای کاهش زمان بهبود یافته است.

“ما قصد داریم به بررسی روش های مختلف برای ارائه این درمان که بیشتر مقرون به صرفه و هدفمند و احتمالا در رابطه با سایر روش های درمانی و یا داروهای,” دکتر گفت: Zacariah Hildenbrandارشد علمی افسر “ما امیدواریم که برای ایجاد یک تاثیر قابل توجهی در زمینه پزشکی ورزشی.”

Paul C. Williams, رئیس هیئت مدیره و رئیس امور مالی از نور طراحی موتور گزارش داد: “این فن آوری های جدید توسعه یافته توسط تیم ما همچنان به تنوع و ثبات عمومی ما شرکت با دیگر محصولات و بازارهای جدید است. ما همچنین بر این باورند که وحشتناک تاثیر Covid-19 در سراسر جهان ادامه خواهد داد به افزایش علاقه مردم در مراقبت بهتر از سلامت خود از جمله به دنبال هر ابتکاری جدید راه هایی برای درمان و التیام بدن خود را به سرعت بازیابی.”

در مورد نور طراحی موتور Corp.: Curtis Mathes درمان, Inc. این است که با تمرکز بر تحقیق و توسعه و تولید و فروش دولت از-هنر نورپردازی حالت جامد (اس اس ال) در phototherapies صنایع. www.ledesigncorp.com / www.curtismathes.com.

رو به جلو به دنبال اظهارات: این آزادی مطبوعات شامل “به دنبال اظهارات” که مدت تعریف شده در اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. چنین اظهارات به جلو نگاه بر اساس انتظارات و شامل خطرات ذاتی و عدم قطعیت و می تواند باعث نتایج واقعی و نتایج به اختلاف مادی از آن زمان انتظارات. هیچ به دنبال بیانیه ای را می توان تضمین شده است. به دنبال اظهارات در آزادی مطبوعات باید ارزیابی همراه با ابهامات بسیاری که بر TLED کسب و کار و TLED متعهد هیچ الزامی برای عموم به روز رسانی به دنبال بیانیه که آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت.

منبع نور طراحی موتور Corp.

لینک های مرتبط

http://www.ledesigncorp.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de