زمان دریافت هوشمندانه: ارائه بهترین ایمنی ترافیک پیام به ADOT را ثبت نام مسابقه

رانندگان دیدن دیجیتال پیام های زمانی که آنها در آریزونا بزرگراه به آنها نکات ایمنی گاهی اوقات در یک راه هوشمندانه. در حال حاضر آریزونا وزارت حمل و نقل است که باز کردن آن را به صورت عمومی ارسال پیام برای کسانی که سربار نشانه.

پیام ها را می توان فرستاده شده شروع روز سه شنبه از طریق مارس 2 در azdot.gov/signcontest.

با توجه به بیانیه ای از وزارت, این چهارمین بار است که آنها انجام داده اند در این مسابقه.

“ما عاشق دیدن این خلاقیت از بسیاری از, اما ما حتی بیشتر هیجان زده است که مردم فکر کردن و صحبت کردن در مورد رانندگی ایمن در هنگام بالا آمدن مسابقه مطالب” ADOT مدیر جان Halikowski در بیانیه ای گفت:.

هوشمندانه پیام اغلب مربوط به وقایع کنونی مانند کنسرت در دره یا فرهنگ پاپ. آنها همه بخشی از تلاش برای تشویق رانندگی ایمن.

در ماه دسامبر گذشته زمانی که Ariana Grande انجام شده در ققنوس دیجیتال پیام به عنوان خوانده شده “برای آخرین بار متن نیست و درایو” در اشاره به آهنگ “برای آخرین بار.”

برخی دیگر پیام در گذشته شامل “گنگ رانندگان و گوشی های هوشمند را مخلوط نیست” و “تنها در HOV? دریافت یک تاریخ واقعی نه یک دادگاه تاریخ است.”

وجود دارد چند راهنمایی برای این پیام:

  • آنها باید مربوط به ایمنی ترافیک
  • علائم می تواند متناسب با 18 کاراکتر در هر خط و 3 خط در هر هیئت مدیره
  • علائم همچنین می توانید عبارتند از هشتگهای emojis شماره تلفن و یا آدرس وب سایت

وجود دارد هیچ محدودیتی برای تعداد ورودی است که می توانید مشاهده کنید.

پس از همه, ارسالی, در حال دریافت بخش را انتخاب کنید آن 12 فینالیست. عمومی خواهد شد و سپس قادر به رای دادن در آن هستند مورد علاقه خود را. این دو با کسب بیشترین آرا به نمایش در بالای سر نشانه Arizona highways.

آخرین اخبار خبرنگار الهام سنگی را می توان در رسید alyssa.stoney@arizonarepublic.com. او در توییتر دنبال کنید @stoney_alyssa

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر