وجود دارد فوق العاده بحث بود در مورد بزرگترین بازی در تاریخ برخی از franchises. با تیمبرولوز با این حال, آن است که یک مکالمه کوتاه که منجر به یک نتیجه واضح و تاریخ: 19 مه 2004.

که شب از 7 بازی از نیمه نهایی کنفرانس غرب در برابر ساکرامنتو — فیزیکی, دیدنی پشت و جلو سریال در حال حاضر از طریق شش بازی است که نیاز به یک winner-take-all آخر در هدف قرار دادن مرکز.

در شرایطی از زندگی ورزشی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس, بسیاری از, در بازی شده اند برنامه تکراری پخش در کانال های ورزشی. اگر شما شده اند و مقاوم در برابر ایده از تماشای دوباره (دستش), شاید این بازی باید یک استثنا.

Fox Sports شمالی نشان دادن بازی 7 گرگ در مقابل پادشاهان در 7 p. m. دوشنبه. و با آن مناسبت در ذهن ما وارد یک تاریخ شفاهی از آن یاد ماندنی تیمبرولوز فصل و به خصوص که اوج بازی 7 — این برنامه شامل برخی از ذینفعان کلیدی.

هاپ بر روی گلزن جدول و نگاهی به سوار شدن به عقب در زمان.

قرار دادن قطعات با یکدیگر

فرد Hoiberg, تیمبرولوز گارد 2003-05: اولین چیزی که خارج از غرفه به من در مورد این فصل این است که چگونه من تقریبا هیچوقت آن را به این فهرست هستند. من تا به حال یک پیشنهاد برای بازی در ایتالیا, و من تا به حال بسیار ساخته شده است توافق با عامل است که ما می رویم به نگاهی که در دوشنبه است. و سپس من از کوره در رفته تماس های از عامل من در حالی که من در یک عروسی در چنگال بزرگ, North Dakota. … گفت: آره من درخواست شما 24 ساعت گذشته. تیمبرولوز را ارائه داده اند یک سال تیمبرولوز معامله است. و این بود که در روز شنبه. به من گفت: کاملا. ما تا به حال چهار جوان کودکان و نوجوانان در زمان ما شروع به پریدن کرد در آن. … ما تا به حال یک اردوگاه آموزشی. Craig Kilborn در آمد و شد بخشی از این اردوگاه. این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است. اما هنگامی که فصل آغاز من فکر نمی کنم مردم به یاد داشته باشید این, اما ما واقعا تلاش های اولیه در آن سال. آن را در مورد 20 بازی. هر کس در تلاش بود به احساس هر یک از دیگر. کوین (گارنت) خواهد تسلیم و او می خواهم به تصویب سام (کاسل). و شاید او می خواهم سعی کنید به آن را به (Latrell) Sprewell. اما هنگامی که ما آن را نمیفهمد ما فقط کلیک.

 

جف Munneke, تیمبرولوز معاونت فن تجربه شده است که با حق رای دادن از زمان آغاز آن: آن را مانند یک فصل ویژه. آن را ما بیشتر یاد بازی در تاریخ ما در این نقطه است. اما شما بازگشت به شروع فصل وقتی ما همه این تغییرات با Latrell Sprewell و سام کاسل و اگر درست به خاطر دارم من فکر می کنم ما آغاز شده 9-8. ما تنبل اوایل تلاش برای کشف چیزهایی. و من فکر می کنم تلنگر ساندرز به نام ملاقات با سه بزرگ — کیلوگرم سام و ولگردی و قانونی شکنی — و نوع تعیین برخی از پارامترهای هی بچه ها ما رو به رفتن است. و من فکر می کنم ما لرزاند کردن نه از آینده 10. وجود دارد اجرا مانند 35-8. شما واقعا می تواند احساس می کنم این چیزی که ساختمان.

 

خوب Szczerbiak, تیمبرولوز به جلو 1999-2006: من آینده دو واقعا سال خوب و حال خوب offseason. سپس ما سام و Latrell. من واقعا هیجان زده بود من نمی توانستم صبر کنید برای بازگشت به کار و اردوگاه های آموزشی. اما پس از آن من تا به حال التهاب غلاف کف پا و من نمی توانستم آن را تکان.

 

مایک Cristaldi سابق تیمبرولوز روابط رسانه ای گورو: که در تابستان وجود دارد یک دسته از تغییر — یک دسته از بچه ها. … آنچه که جالب بود این بود که بعضی از بچه ها رو نکنه که نه زمان آن. من فکر می کنم آن را تبدیل به یک برکت و رحمت در لباس مبدل. من فکر نمی کنم هر کسی پیش بینی اروین جانسون که ما شروع مرکز یا ترنتون هاسل که ما شروع کوچک به جلو است. اما نقش قادر به تاسیس و به ارمغان آورد و تیم به هم نزدیک است. … یک بازی وجود دارد در اوایل ماه دسامبر در ساکرامنتو. ما برنده و Sprewell, کاسل, و کیلوگرم به ثمر رساند 96 امتیاز. شما احساس پس از آن بازی که ما ممکن است چیزی در اینجا. این پتانسیل را دارد که واقعا خوب است.

 

لی B. اولسن دیرین تیمبرولوز گوینده و گزارشگر: این فقط یک تیم های مختلف. ما فقط تا به حال هرگز یک لبه که قبل از Sprewell و Cassell. آن را سرگرم کننده سال به اطراف این تیم به مصاحبه با بازیکنان. بسیاری از مردم سرد شدند از آمدن به بازی. آن نقطه می شود و این تیم به تماشای. … کیلوگرم تا به حال بسیار در بشقاب خود بودن حق رای دادن. هنگامی که او به آن دو پسران بد بعدی به آن آزاد او را. آنها تا به حال بسیاری از شخصیت تیم است که در سال. Sprewell بودن بد شناخته شده و Cassell است که من شخصا فکر می کنم که زد آن گروه. او با اعتماد به نفس در آنچه که او انجام شده بود. من فکر می کنم که به کیلوگرم فضا به انجام آنچه او تا به حال به انجام.

 

Cristaldi: قبل از آن که سال, Sports Illustrated بود به ما نزدیک شد چرا که آنها می خواستند کوین بر روی جلد. این بود که در اواسط فوریه. او برنده شدن هر بازیکن ماه جایزه. این یک مسخره اجرا شود. آنها تا به حال به من رسیده است در مورد هی ما دوست داریم برای دریافت کوین بر روی جلد. کوین به نظر می رسد در نقطه ای خالی و می گوید: “Nah, من نمی خواهم به آن را انجام دهد.” من گفتم: “کوین این است که ورزش مصور” — در زمان اوج مجلات ورزشی. من قصد دارم به جلو و عقب گفتن او این خواهد بود چیزی برای او و تیم است. ما در حال انجام ما مذاکره و او می آید و می گوید: “شما می دانید آنچه که من آن را تحت یک شرط. که آنها قرار داده ولگردی و قانونی شکنی و سام با من.” من گفتم: “خوب من با آنها صحبت کنید.” من به صحبت SI و در ابتدا آنها گفت: ما نمی چند بازیکن را پوشش می دهد. بود که خود را به چیزی بزرگ. من بود و او قصد ندارم به آن را انجام دهد. آنها آمد و گفت: شما می دانید آنچه ما می خواهیم آن را انجام دهد. دیگر بخشی خنده دار است که او گفت: او می خواهم آن را تحت یک شرط: که عکاسی و 10 دقیقه بود. من گفتم: “چی؟” او گفت: “عکاسی است که تنها 10 دقیقه Cristaldi.” با کوین 10 دقیقه 10 دقیقه و نه یک دقیقه بیشتر. به من گفت: سی و آنها به آن موافقت کردند و من تا به حال دیده بان در آن وجود دارد. ما بهنگام آن است.

 

Hoiberg: اگر آن را یک بازی نزدیک در اموال کمتر از دو دقیقه ما بودند رفتن به پیدا کردن یک راه برای برنده شدن در این بازی. این جایی است که تیم شد. کوین بود پسر از آن او بود MVP فصل است. سام مقدار زیادی از زمان را نزدیک بازی خارج از Mariano ریورا در تیم. و ولگردی و قانونی شکنی بود فقط آقای ثابت — باور نکردنی هر زمان که ما پا روی زمین. ما تا به حال نقش بازیکنان — اروین Johnson, Gary ترنت, Mark Madsen. من ایستاده در گوشه و آمار یک شات و یا دو. Troy هادسون به حال خود لحظات قبل از او صدمه دیده است. ترنتون هاسل بزرگ بود نقش بازیکن. ما فقط به حال یک گروه از بچه ها می دانستند که نقش خود و نقش خود را به کمال هنگامی که ما همه چیز نمیفهمد.

 

هنری دریاچه دیرین شهرهای دوقلو رادیو شخصیت و گرگ فن: آن را احساس باور نکردنی. شما نگاه کنید در این واقعیت است که این سازمان با داشتن موفقیت ما هرگز قبل از دیده می شود. کیلوگرم مورد ستایش قرار داد به عنوان بهترین بازیکن در تمام لیگ. شما احساس مثل شما بودند که در نهایت احترام برای یک بار. انرژی در هدف قرار دادن مرکز شگفت انگیز بود. خروج از بازی و پس از رفتن به بلوک E شگفت انگیز بود. آن را به شهرت ملی رسید. Charles Barkley, جیغ “بلوک E!” و خواستار Bellanotte. ما ورود. ما در یک جای ما بودند که مورد احترام.

ساختمان به بازی 7

Munneke: ما را که در دور اول با دنور و اگر درست به خاطر دارم من فکر می کنم (قطعات’) جان بری گفت: چیزی در مورد مینه سوتا آرنا نیست که با صدای بسیار بلند. این بود که از یک حفاری در مینه سوتا, اما شما می دانید ما. او متخلف Minnesotans. من به یاد داشته باشید ما قرار داده که در نقل قول بالا در رتبه بندی در طول pregame و ما تا به حال همه این افراد در داخل ساختمان و بری بیرون می آید و مانند آنها چه خبره چرا همه booing من؟” که واقعا من فکر می کردم تقریبا مجموعه ای از تن برای postseason. آن را هار.

 

گرگ Farnam, تیمبرولوز سر مربی ورزشی از سال 2000: وارد شدن به پادشاهان سلسله گرفتن از دور اول برای اولین بار (پس از شکست دنور در پنج بازی) وجود دارد بسیاری از احساسات برای رسیدن به آن نقطه است. اما کاسل بود و هیپ موضوع در زمان او بود که کار را از طریق. من به یاد داشته باشید تاریخ دقیق اما آن را به تدریج بدتر است. من به یاد داشته باشید او را در برخورد با آن در طول فصل به طور منظم و یا آنچه که دقیقا هایش اما به عنوان ساکرامنتو سری رفت و همراه آن شد بیش از یک موضوع برای او.

 

Cristaldi: این احساس هر بازی که آیا آن را پایان یک بازی نزدیک, همه چیز رفت و راه ما. یک شات بزرگ توسط سام Cassell. من فکر می کنم از Cassell 15-پا بلوز. به KG 18-بالا و پایین صفحه است که هرگز یک صدای فش فش اما رفت سمت راست. و چقدر خوب کیلوگرم بود. مبارزه ما برای MVP شد “بهترین بازیکن در این سیاره است.” من فکر نمی کنم وجود یک بازیکن بهتر در لیگ, و من فکر نمی کنم آن نزدیک بود.

 

Hoiberg: آنچه که من به یاد داشته باشید که در مورد ساکرامنتو سری است که ما مرده در آب در 2. بازی 1 ما بی حال. که شب Kevin ارائه شد او جایزه MVP و ما فقط آن را ندارد که شب. اگر ما از دست دادن بازی 2 وجود دارد احتمالا یک بازی 7. و ما پایین هشت با حدود 2 و نیم دقیقه در سمت چپ و یک راه برای بازگشت. سام بود پایین کشش. پس از آن بازی 3 ما تا 15 در سه ماهه چهارم تا 9 با یک دقیقه و تغییر به سمت چپ که بازی رفت را به اضافه کاری. اگر ما پیدا کردن یک راه برای هنوز هم برنده است که یکی …

 

Cristaldi: من به یاد داشته باشید که چگونه فیزیکی و chippy پادشاهان سری — آنتونی Peeler elbowing کیلوگرم و به حالت تعلیق درآمد. قدیمی ARCO Arena یکی از بزرگ عرصه به بازی در. طرفداران در بالا از شما. آنها تا به حال cowbells رفتن و این دیوانه بود. یک بازی به تعویق افتاد چرا که آنها به طرفداران تب و تاب بودن چوب به موج و طرفداران شروع به پرتاب آنها را بر روی زمین. آن وحشی بود. من در مطبوعات ردیف ducking.

 

Munneke: ساکرامنتو طرفداران به حال کسانی که دیوانه cowbells و نشست درست پشت نیمکت ما. آنها آنقدر با صدای بلند در عرصه پرشور در مورد تیم خود را. من به یاد داشته باشید تلنگر آمدن دوباره پس از یک زن و شوهر از آن بازی در ساکرامنتو و گفت: “ما باید برای انجام کاری در مورد آن. ما نیاز به آنها را به یک طعم پزشکی خود را.” بنابراین او می گوید: “بیرون رفتن و خرید یک دسته از cowbells. ما باید به cowbells به هر کسی که نشسته پشت ساکرامنتو نیمکت.” من گفت: “آه که این عالی است. ما در حال رفتن به انجام این کار است.” پس از آن بود خنده دار, اولین شب ما را از این cowbells و شاید دستگاه کلرزنی برای مردم به آنها. بسیار محافظه کار در ایالت مینه سوتا, مد, همه revved و آماده برای رفتن اما فقط یک زن و شوهر از مردم بودند کوبیدن cowbells. آنها خجالتی بودن و محافظه کار در مورد آن. OK ؟ من باید واقعا توان انجام این کار ؟ تلنگر اصرار “بیا برویم!” بعد تلنگر آمد در دفتر من و گفت: “چه کاری می توانید انجام دهید برای دریافت آن بچه ها به این cowbells?” به من گفت: “بازی بعدی تلنگر من شخصا با همه صحبت کنید قبل از بازی و می گویند نگاه ما رو به این. شما باید برای اخلال در ساکرامنتو است.” و برای بازی 7 ما کوبیدن کسانی که cowbells با صدای بلند.

مارس 19, 2004

Munneke: بازی 7 در مینیاپولیس کیلوگرم به قول معروف در مورد سلاح گرم و نظامی معانی رفتن به جنگ با ساکرامنتو.

 

Cristaldi: این چیزی است که من هنوز هم به این روز من درک می کنم که چرا مردم آن را در زمان راه آنها — اما کوین احساس وحشتناک زمانی که او متوجه آنچه که او گفت. که نبود او ذهنیت یا معنی.

 

Farnam: شهرستان بود الکتریکی است. شما فقط می تواند احساس آن در ساختمان. این یک بازی 7 و آن را که به دور آن است که بسیار شدید تر است. با سام برخورد با آسیب دیدگی بازیکنان دیگر — به خصوص کیلوگرم و ولگردی و قانونی شکنی — تا به حال به مرحله. ما واقعا سوار کیلوگرم که بازی. من می دانم که او خسته بود.

 

Munneke: من فقط یاد گرفتن به بازی 7. بنابراین بسیاری از مردم می خواست به در ساختمان و خیس خوردن آن را با هر کس. من در اینجا از ابتدا (از حق). من به یاد داشته باشید با خودم فکر “من فقط می خواهم به بیرون رفتن در خیابان و فقط نگاه و مشاهده و خیس خوردن آن را در چند دقیقه.” من رفتم و نگاه کردن خیابان ششم نسبت به لیون’, میخانه,, سپس, پایین خیابان اول سمت لون و آن را فقط یک دریا بشریت است. مهمانی و داشتن یک زمان خوب است. پس revved که برای بازی 7.

 

Szczerbiak: من همیشه دوست داشتم تیمبرولوز طرفداران. و گرفتن پیش نویس زمانی که من (ششم) و رفتن به یک تیم برنده بزرگ است. آنها آینده حذفی سال و ما ساخته شده آن را تقریبا در هر سال است. کنفرانس غرب وحشیانه بود و ما تا به حال برخی از اوایل خروجی. ما همیشه فوق العاده ای صفحه اصلی سوابق دادگاه. بخش بزرگی از آن بود که حمایت خود را. در این بازی 7 ما آنها مورد نیاز است. که واقعا خوب بود پادشاهان تیم است که تا به حال قهرمانی NBA بالقوه است. ما نیاز هر پالس از طرفداران. آن را کمک کرد ما را.

 

Cristaldi: باور نکردنی, باور نکردنی, من نمی دانم دیگر چه صفت برای کوین عملکرد (32 امتیاز و 21 ریباند و پنج بلوک و چهار دزد). این یکی از آن چیزهایی است که شما نگه داشته فکر در نیمه دوم ما باید به او کمی استراحت. و او به اجرا درآمد ما در سه ماهه چهارم. او انجام و تحت پرش قلاب بلوز. به من آن اوج خود مهر در این فصل — به من اجازه حمل شما بچه ها. آنچه او انجام داد این بود که فقط باور نکردنی است.

 

Szczerbiak: من می خواهم که به می گویند آنها را در لحظه و در آن زمان بهترین عملکرد من شده بود بخشی از. من با LeBron بعد او باور نکردنی, اجرای, اما آن را در بازی 7 راه کیلوگرم را در لحظه ای که به عنوان بزرگ به عنوان آن می شود در حال حاضر. آن را یک بازی و آن را برای همه چیز. من می خواهم که به می گویند این بهترین عملکرد من دیده ام.

 

Hoiberg: در این بازی 7, آنها تا به حال سه عکس که در گذشته در اختیار داشتن … آنها فرار بزرگ بازی بدون وقفه کریس وبر پمپ تقلبی کوین و شاخه های سه. من ایستاده در سمت راست وجود دارد در زیر سبد و چیزی که شبیه آن بود رفتن مستقیم از طریق. منظور من آن نگاه مانند وجود دارد بدون شک در زمانی که توپ در هوا است. و من فکر oh (شوت) … و آمار آن در هر بخشی از حاشیه و منعکس کردن. من این توپ و پرتاب آن در هوا. کوین در گلزن جدول. و لذت بخشی بود برای به اشتراک گذاشتن با طرفداران ما. من فکر نمی کنم یک فن سمت چپ میدان جنگ در 20 دقیقه. پس از آن بود با صدای بلند. آن را باور نکردنی چیزی که به بخشی از, و برای دیدن آنچه که کوین را در این بازی باور نکردنی بود. … که به عنوان بزرگ یک بازی به عنوان هر که من تا کنون بوده است بخشی از. به روی زمین می شود و بخشی از این تاریخ و زمان آخرین شات. آن مرده بود ، به بخشی از این بازی بزرگترین لحظه در تاریخ حق رای دادن است که به معنای زیادی به من, یکی از خاطرات بزرگ در بسکتبال. که بازی کوین و من همراه برای 32 امتیاز.

 

Szczerbiak: من احساس می کردم که (وبر) شات که قرار بود در آن بود برای ما. بازی 7 در خانه بزرگ است. همین دلیل است که شما باید بهترین رکورد در غرب است. من احساس آن را در. من خوشحال بودم که آن را رفتن نیست ، و آن را واقعا به رفتن. به عنوان یک تیرانداز من می دانم همه چیز در مورد کسانی که در-و-outs. من واقعا خوشحال بود برای دیدن آن سر و صدا کردن.

 

لک: شما احساس مانند (وبر) شات که قرار بود برای رفتن به پایین از آنجا که در ذهن شما هستند مشروط به فکر می کنم چیزهایی که نمی خواهید برای رفتن از راه خود را. اما زمانی که شما فکر می کنم در مورد پایین کشش آن را تقریبا مانند برخی از عکس های در حال حرکت بودند در حرکت آهسته. آن را عجیب و غریب می گویند که اما من تقریبا احساس مانند آن. … تا آن پرش کردن شما در حال ترس.

 

اولسن: من به یاد داشته باشید در پایان بازی 7 شد که آن را به سرقت رفته از ما به نحوی. آیا ما واقعا به این کنفرانس نهایی? صادقانه بگویم زمانی که وبر به حال توپ در دست خود را, من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به گرفتن وجود دارد. زمانی که او از دست رفته است که ضربه همه دیوانه رفت. این نوع سخت به این باور. این تا حد زیادی هیجان انگیز ترین حافظه و احساس می کنم در سال با تیمبرولوز.

 

لک: که اوج. این بازی برای من وقتی که من فکر می کنم در مورد بالاترین لحظه ای که یک گرگ فن

 

Munneke: که postgame جشن کیلوگرم با پریدن بر روی میز است. من تا به حال سمت چپ پلت فرم رسانه و مردم فقط عجله کردن برای به دست آوردن نزدیک به بازیکنان است. من تصمیم گرفتم من مسیر فرار شد دادگاه. من رفت و پس از آن سرگرم کننده که شما تا به حال بسیاری از دیرین طرفداران و آنها نمی توانند صبر کنید به بالا-پنج من و در آغوش بگیرید. من نمی توانستم صبر کنید برای در آغوش گرفتن آنها را به عقب. من تقریبا احساس می کردم که یکی از بازیکنان. شما در حال غوطه ور شدن در جشن.

 

Cristaldi: بدیهی است زمانی که Garnett جهش در گلزن در جدول وجود دارد یاد عکس از او با جمعیت در پس زمینه. که چه طرفدار ورزشی هستند همه چیز در مورد آن — ارتباط بین آن دسته از بازیکنان و شهرستان. ارتباط خود را با شهر و دولت — من نمی دانم که چگونه بسیاری از بازیکنان NBA در تاریخ داشته اند که. که تاریخ تولد خود را بیش از حد. 28 سال از آن روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im