تیمبرولوز بازگشت از همه ستاره با 127-117 از دست دادن خانه به بوستون

طرفداران مینه سوتا هنوز به ببینید که چه ترکیبی از d’angelo راسل و کارل-آنتونی شهرها به نظر می رسد مانند در فرد در دادگاه است.

– در تورنتو چند روز قبل از این همه ستاره. که صبر کنید در حال رفتن به را دیگر با شهرهای در حال حاضر انتظار می رود برای حداقل دو هفته آینده به عنوان او و گرگ را درمان شکستگی مچ دست چپ شهرها رنج می برد در اواخر ماه ژانویه است.

شهرها شد و بر روی نیمکت خود مچ دست چپ در یک بند به عنوان گرگ از دست داد به سلتیکز 127-117 در هدف قرار دادن مرکز.

– و آن را ممکن است نرم و صاف در حالت تهاجمی پایان, از پایان دفاعی.

گرگ تا به حال شلیک به نگه دارید تا با سلتیکز یکی از بهترین تیم ها در کنفرانس شرق. آنها نمی باید کاملا دفاعی لغو احکام صادره برای حفظ بوستون از outscoring بازی حتی اگر سلتیکز بدون All-Star گارد Kemba واکر.

چهار سلتیکز به ثمر رساند حداقل 25 امتیاز سرب توسط گوردون هیوارد 29, Jayson Tatum با 28 و 11 ریباند Jaylen قهوه ای با 25 و دانیل Theis با 25 و 16 ریباند.

پس از گرگ تهدید بوستون منجر چندین بار در چهارم سلتیکز حال جواب تقریبا هر روز آنها را در جرم. گرگ ها هرگز منجر چهارم و بوستون قرار دادن بازی در اواخر دور به عنوان گرگ در اواخر بازی جرم چروکیده در کنار دفاع.

راسل تا به حال 18 امتیاز و 13 پاس گل اما شات 5 15. ملک Beasley به ثمر رساند 27 منجر به گرگ در حالی که Naz رید به حال 19 خیره در محل از شهرهای. سلتیکز outrebounded گرگ 58-43 و تا به حال 56 امتیاز در رنگ.

هر دو تیم در زمان سه ماهه اول به لرزش کردن برخی از نیرنگ از این همه ستاره به جز راسل به نظر نمی آید مانند او بسیار است. راسل آمار 4 از 7 اولین عکس شمع در 10 امتیاز در سه ماهه نیمی از گرگ’ 20 نقطه در کل. سلتیکز قوی صف شروع تا به حال متعادل تر تلاش به ثمر رساند محض با Tatum ریختن در هفت و هیوارد به ثمر رساند و شش به بوستون یک 24-20 منجر شود بعد از سه ماهه.

خارج از راسل, گرگ تلاش برای رفتن هجومی آنها به عنوان شات فقط 8 24 و متعهد چهار گردش.

– رید اردن مک لافلین و Kelan مارتین.

اما بوستون ساخته شده خود را برای اولین بار قابل اجرا در مدت کوتاهی پس از راسل بررسی پشت در. قهوه ای ضربه جامپر روز متوالی اموال در یک 9-2 بوستون اجرا است که به سلتیکز بزرگترین منجر شب در آن نقطه 46-34.

سپس زنگ در آمد به طور کامل خاموش ادبانه برای هر دو تیم. تاتوم شد تا 18 در پایان سه ماهه در حالی که Beasley خاموش قوی سه ماهه با یک زنگ ضرب و شتم سه نفر به او 16 به صورت نیمه. آن را کشیده گرگ درون 61-53 به عنوان بوستون شات 50 درصد در سه ماهه دوم.

بوستون led 70-58 هنگامی که گرگ رفت و در 12-2 اجرا هایلایت شده توسط یک جفت ناز رید threes و Beasley لیآپ کردن بدون نگاه عبور از راسل.

گرگ نمی تواند بیش از قوز کردن, اما و بوستون نگهداری می شود سرب خود را در سراسر او سه ماهه و انجام 95-88 مزیت به چهارم.

گرگ ها به عقب کشیده در عرض دو با تشکر 10-2 اجرا با اردن مک لافلین به ثمر رساند هشت نفر از کسانی که امتیاز به عنوان نقطه کوچک گارد آمار برخی از باز کردن عکس و چند زرق و برق دار حرکت می کند برای به دست آوردن جمعیت به آن است. گرگ رو در عرض یک چند بار اما آنها هرگز نمی تواند لازم متوقف می شود در دفاع از نیاز به گرفتن مجدد منجر شود در حالی که بوستون آمد تا با فقط به اندازه کافی برای حفظ آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im