تیمبرولوز صاحب گلن تیلور گفت که در هیچ نقطه ای در شرایط دشوار شروع این فصل — که شامل یک 5-27 خط قبل از مهلت تجارت — او در نظر شلیک مربی Ryan ساندرزاست که در سال اول از قرارداد خود را به عنوان جوانترین مربی (33) در NBA.

“No, No, No, او, است, استخدام,” تیلور گفت. “یک مرد جوان و او در حال رفتن به دریافت کنید بهتر است به عنوان زمان می رود و ما فقط باید به او بدهد که زمان است.”

گرگ ها بود که با شدت و قدرت به عنوان آنها در تاریخ حق رای دادن در طول نیمه اول فصل اما شما باید برای دادن اعتبار به تیلور ساندرز و رئیس جمهور بسکتبال عملیات Gersson Rosas برای ارزیابی این فهرست و پس از آن ساخت به عنوان بسیاری از حرکت های لازم برای به دست آوردن بهترین پرسنل برای ساندرز’ سبک از بازی.

تیلور, که همچنین دارای استار تریبیون گفت: بازیکنان جدید باید بهتر مناسب برای ساندرز.

“[ساندرز] است هیجان زده در مورد این تغییر که در حال حاضر او بچه است که می تواند این نوع از بسکتبال او می خواهد” تیلور گفت. “او واقعا یک مؤمن در سه نقطه شات حرکت توپ سریع و گرفتن بالا و پایین دادگاه. او نیاز به برخی از بازیکنان بودند که بهتر است سه نقطه بورس از آنچه ما قبلا.”

گرگ اضافه شده نه تنها همه ستاره گارد نقطه d’angelo راسل به صف بلکه نگهبانان ملک بیسلی و یعقوب Evans, گارد/جلو اوان ترنر و آلن Crabbe و جلو جوانچو Hernangomez, James Johnson, Jarred Vanderbilt و عمری Spellman.

تیلور گفت: او قدردانی چگونه Rosas نگه داشته و او را در حلقه در مورد نوع فهرستی از او می خواست از زمانی که تیلور استخدام او در مارس 2019.

“[Rosas و من] صحبت کردیم در مورد این پس از او آمد و پس از آن در آخرین دقیقه چیزی با او” تیلور گفت. “بحث ما اغلب و او به من می گوید چه اهداف خود هستند و چه فرصت هایی هستند تا زمانی که ما واقعا به تجارت من می دانم که همه چیز در حال حاضر در مورد آن و او فقط تماس به عنوان نوع یک در آخرین لحظه چیزی و می گوید:” ما می توانید جلو بروید در حال حاضر. شما OK می خواهم این, اما من می خواهم به بررسی یکی از آخرین زمان.’

“این است که خیلی در پایان. در این سال بود که برنامه ریزی راه قبل از ما چه فرصت های ممکن است.”

همه چیز با هم قرار می گیرند

هنوز تدارکات گرفتن راسل به گرگ و تجارت دور اندرو ویگینزشد آسان نیست.

تیلور توصیف فرآیند از نظر او.

“من فکر می کنم مانند بسیاری از چیزهایی که زمانی که شما رسیدن به مهلت تجارت شما در یک تعداد حالات و وجود دارد هیچ چیز جدید” تیلور گفت. “همه چیز ما از چیزی بود که ما تا به حال در مورد فکر در اوایل سال امید آن خواهد کار کند. اما به طور معمول آنها فقط کار نمی کند. آن را دشوار است برای پیدا کردن تیم های دیگر که می خواهم به همکاری با شما و یا مشکلات و یا فرصت ها. در این مورد خاص [رابرت] کاوینگتن نوع اول آمد [داد و ستد به هوستون] و آن را شبیه یک معامله ما باید بدون توجه به چه چیز دیگری ما بود. آنها جلو رفتند و ساخته شده است که تجارت است.

“سپس آنها نگه داشته و مشغول به کار در راسل بود که نکته اصلی این است که آنها می خواستند به انجام رساندن. آنها قادر به انجام این کار است و دو بچه جوان از دنور [بیسلی و Hernangomez] که بخشی از امید ما برای آینده است. آن را فقط کشیده — این چیزها مشکل دارد — تقریبا به گذشته چند ساعت قبل از اینکه همه چیز را به محل سقوط کرد. اما این برای من بسیار جالب بود که به طور معمول اگر بخشی از این امر باید کاهش یافت و به بازی ما خوشحال شده اند. اما در این مورد خاص همه چیز رفت و راه ما. ما فکر می کنم ما باید به کمک تیم ما و ما احتمالا با کمک برخی از تیم های دیگر. آن است که احتمالا یک برنده است.”

حرکت Wiggins

تیلور تا به حال احترام زیادی برای Wiggins که بخش مهمی از تجارت کوین عشق به کلیولند در سال 2014 و به آنها تیلور به پنج سال $147.7 میلیون قرارداد در سال 2017.

گرگ مالک گفت: Wiggins’ تلاش برای بهبود این فصل او به طور متوسط دوم بیشتر امتیاز خود را حرفه ای (22.4) و ارسال اوج حرفه ای در پرتاب ریباند (5.2) و کمک (3.7) در هر بازی ساخته شده این امکان را به تجارت او.

تیلور گفت که قبل از این فصل آن را دشوار است به تجارت Wiggins.

“من فکر نمی کنم وجود دارد هر راز که” تیلور گفت. “اندرو کار واقعا سخت است. او را بهترین سال در سال گذشته و ما واقعا سخت کار کرده با او در این تابستان به منظور بهبود و من فکر می کنم ما شاهد برخی از پیشرفت. که به ما اجازه باید فرصتی برای ایجاد یک تجارت در این سال که سال گذشته من فکر نمی کنم آن وجود دارد با هر تیم.

“هنگامی که طلایی امور خارجه گفت: یک احتمال وجود دارد که آنها تجارت برای او من فکر می کنم این یک فرصت بسیار عالی برای اندرو به خوبی وجود دارد. من فکر می کنم [رزمندگان مربی] Steve Kerr گفت: این دقیقا درسته و این باید به یک برنده. ما گرفتن راسل واقعا باید به ما کمک کند و آنها را گرفتن ویگینز در تیم خود را واقعا باید به آنها کمک کند. Wiggins نمی توان انتظار داشت به اصلی ترین گلزن. او می تواند با تیم خود است. من امیدوار هستم این کار را برای او و من مطمئن هستم از آن خواهد شد کار کردن با راسل در تیم ما است.”

آینده روشن تر به نظر می رسد

در حال حاضر تیلور گفت: این تیم حقوق و دستمزد کلاه وضعیت اساسا همان است اما او معتقد است که تکه های گرگ به دست آورد قرار داده اند و این باشگاه در شکل بهتر به رقابت بپردازند رفتن به جلو.

“با ویگینز و راسل در واقع من فقط به آن نگاه کنید به عنوان یک [برابر] تجارت [مالی]” تیلور گفت. “منظورم این است که هر دو از آنها پرداخت می شود واقعا مقدار زیادی از پول تا حدودی برابر است. در مورد خاص ما, ما برداشت زن و شوهر از دیگر بچه های جوان از تیم خود را پس از آن هم از نوع تحت فشار قرار دادند و ما بیش از این کلاه کردم و آنها را زیر کلاه. که احتمالا مهم ترین چیز است.”

یکی دیگر از بزرگ غذای آماده از تجارت مهلت معاملات است که این تیم به دست آورد و بازیکنان هم سن و سال به عنوان کارل-آنتونی شهرهاو این بدان معناست که آنها می توانند رشد با گرگ ها ” 24 ساله ستاره مرکز. شهرهای اما از دست رفته بازی این تیم در برابر اورلئانز در روز چهارشنبه به دلیل مچ دست آسیب است.

“من بسیار هیجان زده هستم چرا که ما باید واقعا بچه ها خوب است. آنها جوان و وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای بهبود” تیلور گفت. “من فکر می کنم ما نگاه واقعا خوب تیم و آنها یاد بگیرند به بازی با هم. آن را برای رفتن به آمریکا را در حالی که برای یادگیری به بازی با هم اما زمانی که Gersson رفت بیرون آورده و این همراهان در من می گویند یکی از چیزهایی که او نگاه بود و سن. او یک دسته کامل از بچه ها که در مورد سن همان کت.

“و در حال حاضر راسل و من فکر می کنم ما باید انتظارات بالا از Beasley, همچنین, و توانایی تیراندازی. در حال حاضر ما می توانید پیدا کردن خود را با یک گروه از بچه ها و بعضی از بچه های پشتیبانی است که ما را بسیار رقابتی است. احتمالا ما در حال رفتن به دریافت یک پیش نویس انتخاب است که بسیار بالا است. ما پیش بینی نیست اما ما تا به حال این ضرر و زیان در حال حاضر و آن را قرار داده و ما را در یک وضعیت که در آن ما می توانیم به خودمان کمک از طریق پیش نویس است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im