تیمبرولوز جرم می رود از دست رفته در 111-91 تار و مار توسط Mavericks

تیمبرولوز بیرون آمد بعد از ظهر یکشنبه و از دست رفته 11 از 12 اول عکس. دالاس رفت و در هفت نقطه اجرا برای شروع هر دو دوم و سوم و چهارم.

کمبود انرژی آشکار بود از همان آغاز در یک 111-91 از دست دادن به یک Mavericks تیم بازی بدون All-Star لوکا Doncic.

که هیچ مشکلی در این بعد از ظهر برای دالاس با Kristaps Porzingis بیش از ساخت تا برای Doncic غیاب با 38 امتیاز و 13 ریباند در سیم به سیم Mavericks پیروزی. ست کاری اضافه شده 27.

“آن تخت” گرگ veteran به جلو جیمز جانسون گفت. “این نه ما. و معمولا در طول این matinees معمولا اولین تیم که مشت اول معمولا پیروز بیرون می آید. آنها غالب امشب. آنها بازی سخت تر و ما نمی توانیم آن را داشته باشند. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.”

آن را نیز به عنوان ساده به عنوان گرگ ساخت تنها 36 درصد از عکس های خود یک محصول است که کمبود انرژی است. از آنجا که تجارت مهلت نونما گرگ شده اند قادر به نمره در یک کلیپ خوب هر بازی. دفاع یک کار در حال پیشرفت است و دلیل اصلی این تیم 2-7 پس از تغییرات. اما وجود دارد برخی از جهش که در آن دفاع می تواند اجازه داده اند این گرگ در بازی مانند زمانی که آنها برگزار می شود دالاس به 18 امتیاز در سه ماهه سوم. به جز گرگ تنها گل 21 را قادر می سازد Mavs به حفظ دو رقمی منجر زیادی از نیمه دوم منجر شود که رشد به عنوان بزرگ به عنوان 26.

بعد از ظهر نکته بار تراز مناسب با زمان چرت زدن برای بسیاری از بازیکنان این اولین بار نیست گرگ را نگاه کند و در طول یک برنامه یاجشن بعدازظهر. گرگ شد همچنین بازی بعد از بازگشت از چهار بازی سفر جاده اما جانسون گفت که نمی تواند بهانه ای به خصوص برای جوانترین تیم در NBA.

“ما باید انرژی خود را برای بازی در هر بازی” جانسون گفت. “ما باید آماده برای بازی در هر بازی. شما در حال بازی در برابر دالاس ماوریکس. اگر شما نمی توانید برای یکی از کسانی که بازی و سپس شما نمی واقعا یک بازیکن بسکتبال, شما می دانید ؟ برنامه یاجشن بعدازظهر یا نه. خودم گنجانده شده است.”

D’angelo راسل تا به حال 16 امتیاز 6-برای-18 تیر نه ریباند و هفت پاس گل. ملک Beasley به ثمر رساند 14 امتیاز 5-برای-15 تیر اندازی.

یک یادآوری Beasley گفت: پس از آن او که قرار بود به تشریح این فیلم برای دیدن چه چیزی اشتباه است — و ببینید که چگونه او می تواند این تیم بهتر است.

“این یک مقدار زیادی در رفتن در حال حاضر” Beasley گفت. “من سعی می کنم فقط به عنوان یک رهبر این تیم من را به مطمئن شوید که ما می آیند رقابت آماده می شود برای این بازی. در حال حاضر من فقط زیادی در ذهن من است. آن را سخت به دقت اشاره کردن همه چیز اما فردا پس از من به تماشای فیلم من کشف کردن آنچه که من نیاز به انجام این کار بهتر است به عنوان یک رهبر من ارتباط می تواند بهتر برای شما, اما در حال حاضر آن را به یک مقدار زیادی از تکه های گم شده.”

حتی پس از ضرر و زیان گرگ شده اند خوش بین در مورد روند گرفتن به دانستن هر یک از دیگر به عنوان یک تیم. این اولین بار بود که وجود دارد قابل توجه از ناامیدی در خود postgame نظرات. مربی Ryan ساندرز گفت: در زمان گرگ در تلاش بودند به overcompensate به صورت آهسته شروع به ویژه در جرم.

“ما سعی در انجام آن در خود ما کمی بیشتر از ما تا به حال انجام شده است در گذشته” ساندرز گفت. “ما حفر خودمان یک سوراخ دفاعی و هجومی اولیه, و من آن را به عنوان بچه ها از انجام آن بدتر به اندازه بچه ها که مایل به سعی کنید به مبارزه راه خود را از یک سوراخ. ما فقط نمی تواند هر چیزی رفتن در جریان بازی.”

بود که جانسون ارزیابی به عنوان به خوبی. این گرگ شده اند با هم به اندازه کافی بلند برای توسعه یک تیم هویت — اما این نیست که آنها چه بوده است یا نه.

“ما فقط تخت” جانسون گفت. “همه چیز سقوط و ما در گرفتن عکس های بد. آن را به هیچ دفاع و آن را به ما. به طور معمول پس از یک بازی مانند اورلاندو ما می آمد متفاوت است. من می دانم که من شده اند در اینجا به اندازه کافی بلند است اما من می دانم که بچه ها در این اتاق قفل است. ما به طور معمول می آیند اخراج کردن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de