تیمبرولوز کمک به بازیکنان خود را حفظ روانی و عاطفی تناسب اندام بیش از حد

یک جعبه نشان داد تا در ملک Beasley درب پنجشنبه فرستاده شده از تیمبرولوز جمهور Gersson Rosas و معاون رئیس جمهور از عملکرد و تکنولوژی رابی سیککا.

این مطالب این نیست که برای Beasley. در عوض آنها برای Beasley را Makai بود که جشن اولین تولد. داخل شد و مرد عنکبوتی اسباب بازی کتاب رنگ آمیزی با برخی از مداد رنگی و البته برخی از دنده های ورزشی. بیسلی ارسال شده به لطف خود در Instagram به Rosas و سیککا که یک کمک مونتاژ جعبه از راشل ساندرز مدیر تیم خدمات.

این حاکی از رویکرد گرگ ها تلاش کرده اند را با بازیکنان به عنوان آنها مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس — سعی کنید به وجود داشته باشد برای بازیکنان خود و خانواده خود را به عنوان آنها حرکت این بحران است.

این یکی که در حال حاضر در یک راه عمده برای سازمان با مرکز کارل-آنتونی شهرهای آشکار خود را که مادر ژاکلین کروز به تازگی بستری در بیمارستان و قرار شد در پزشکی ناشی از کما به عنوان او جنگ COVID-19 بیماری این رمان گونه از coronavirus باعث می شود. شهرهای’ پدر کارل Sr., همچنین, گزارش آزمایش مثبت و رو به بهبود است.

“همه خانواده های آنها بخشی از خانواده ما و اگر آنها صدمه دیده ما صدمه دیده است” Rosas گفت. “با کارل و همه بچه های ما, آن است که یک بررسی در ساخت مطمئن شوید که آنها به خوبی انجام می دهند نه تنها جسمی بلکه روحی عاطفی به عنوان به عنوان بهترین ما می توانیم.”

فیزیکی چالش گرگ ها پرداخته اند. آنها فرستاده شده و بازیکنان ورزش و تجهیزات به آنها داده روال تمرین آنها می توانید از خانه و کمک به بازیکنان پیدا چهارم زندگی است که شامل دادگاه های بسکتبال که در آن آنها می توانند حداقل یک توپ و شلیک کنید. که مهم بوده است چرا که رسس حدود 70-80 ٪ از این تیم است که هنوز هم در مینه سوتا است.

اما فقط به عنوان مهم است, اگر نه بیشتر بنابراین از جنبه های فیزیکی است که مطمئن شوید که بازیکنان سالم از نظر روانی. آن چیزی که نبوده است آسان پس از NBA به حالت تعلیق در آن فصل 11 مارس.

“این افراد جوان هستند که در تلاطم واقعا زمان آسیب زا” گفت: Sikka گفت که این تیم این خواهد بود که خود را نسل 9/11 یک رویداد نقطه عطفی آنها را به یاد داشته باشید که در آن آنها بودند که آن را آغاز کرد. “همه به جذب اطلاعات در راه است که آنها ساخته شده است. … همه چیزهای مختلف است که ایجاد انگیزه در آنها است که باعث ترس و ما نمی توانیم در ارتباط با هر بازیکن همان. ما باید مطمئن شوید که ما خیاط آنچه ما به فرد و به آنها این حس که آنها در اولویت است.”

برای انجام این کار گرگ بوده است با تکیه بر تخصص سیککا; گرگ Farnam تیم دیرین سر مربی ورزشی; و جاستین Anderson, تیم روانشناس. اندرسون انجام شده است تصویری قابل فهم با بازیکنان به آنها کمک کند کنار آمدن با جنبه های روانی از بازی های ورزشی آنها را دوست دارم و از نگرانی های آنها ممکن است که به تنهایی و یا نگرانی در مورد خانواده خود را.

“وقتی مردم از چیزی است که باعث می شود آنها آنها آنها را به برخی از تغییرات در هویت خود را” اندرسون گفت. “من که هستم ؟ بدون این که هستم ؟ و بسیاری از این بچه ها نداشته اند برای پاسخ به این دلیل که آنها بوده ام در این ورزش 24/7. پس از آن واقعا می تواند تاثیر شما از یک روانی چشم انداز.”

اندرسون گفت: او گفته است که بازیکنان او را می بیند همه گیر در چهار مرحله از نظر روانی.

اولین گذشت — عدم اطمینان در سراسر فصل و چه دولت در پاسخ به این ویروس خواهد بود. دوم چیزی است که همه در حال رفتن را از طریق در حال حاضر “انزوا” فاز.

“بچه ها واقعا خسته” اندرسون گفت. “و این خستگی همراه با انزوا و آن را یک چیز جدید برای مردمی است.”

مرحله سوم این است که “رفتن به خشم و ترس و افسردگی است.” این مرحله زمانی که این ویروس در بازدید از خانه یا اثرات خانواده و دوستان چه شهرهای است که رفتن را از طریق.

مرحله 4 در حال آمدن است در طرف دیگر و شاهد چه تغییراتی آمده از رفتن را از طریق این وضعیت است.

اندرسون گفت: زندگی بدون بسکتبال می تواند دشوار برای بازیکنان به ویژه هنگامی که آن را yanked بنابراین به طور ناگهانی از زندگی خود را.

“بسیاری از این بچه ها, ورزش شده است و این چیزی است که آنها را نگه داشته عاقل” اندرسون گفت. “آن بوده است که خود را به پناهگاه. و هنگامی که شما را از آنها دور آن را واقعا می تواند آنها را تحت تاثیر قرار. … هنگامی که شما در اطراف یک تیم و بهتر و رقابت وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از جامعه و بسیاری از مسائل است که می رود به عقب و جلو از آن است. این تمایل به خروجی.”

اضافه شده Rosas “من فکر می کنم همه ما آن را احساس کنید.”

رسس گفت: گرگ شده اند تشکیل عملا باشگاه کتاب و پادکست باشگاه با ادبیات و محتوا در رهبری و انگیزه ایران برای کمک به نگه داشتن بازیکنان مشغول اند. اندرسون گفت: یکی کتاب آنها توصیه شده است “درونی بازی تنیس” توسط دبلیو تیموتی Gallwey یک کتاب است که مذاکرات در مورد رقابت در درون ذهن است و یک کار منی در زمینه روانشناسی ورزشی.

رسس گفت: در مقابل دفتر است که هنوز هم در حال آماده شدن برای ماه ژوئن پیش نویس و رفتن بیش از حالات مربوط به احتمال زیاد افت در فصل آینده درپوش حقوق از دست رفته درآمد حاصل از به تعویق انداختن این فصل است.

سیککا گفت: گرگ تا به حال برخی از قهرمانان گمنام در این بحران مانند سر مدیر تجهیزات پیتر سرپرست و دستیار GM جو شعبه که مطمئن شوید که بازیکنان باید هر نیاز به خطاب.

کسب و کار از بسکتبال هنوز هم می رود برای گرگ حتی در این بازی uncharted فرم.

“این مشکل و چیزهایی که آن را مطرح کرده است در سراسر این کشور در حال رفتن به معطل شدن برای سال ها و سال های آینده” سیککا گفت. “آن را به تغییر راه ما مصرف های ورزشی. آن را به تغییر راه ما زندگی می کنند تغییر راه ما درمان هر یک از دیگر.”

گرگ ها در حال تلاش برای اطمینان حاصل کنید که آخرین قسمت تغییر نمی کند بسیار از آنچه که آنها در حال حاضر انجام شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>