تیمبرولوز را بدون پاسخ برای تیز تیراندازی اورلاندو در 132-118 از دست دادن

ورود به شب جمعه تیمبرولوز تا به حال برنده دو بازی متوالی. این اولین بار در نزدیک به دو ماه یک تیم با پوشیدن گرگ کشباف تا به حال انجام داده است.

این اولین بار بود این تیم خاص تا به حال انجام داده است.

اما با توجه به مالک Beasley یک مشکل وجود داشت جمعه شب هنگامی که گرگ از دست 132-118 به اورلاندو در هدف قرار دادن مرکز.

“من به نوعی احساس ما از خود راضی و بی حوصله و با موفقیت” Beasley گفت.

این چیزی است که شما شنیده ام که اغلب در مورد گرگ ها تیم های دیر و این یک مشکل است که کهنه جیمز جانسون گفت: گرگ ها درست خواهد شد به زودی.

“بد زبان بدن از شروع” رو به جلو جیمز جانسون گفت. “شما می توانید با استفاده از هر بهانه ای شما می خواهید ما فقط نمی آیند — این بازی دوم در خانه است که ما انجام دادیم و این غیر قابل قبول است. ما رو برای انجام بهتر. ما در حال رفتن به دریافت بهتر و آن را به شروع [شنبه].”

چه ساخته شده این خیلی ناامید کننده برای همه درگیر شد و عملکرد گرگ ها دفاع که ارائه شده کمی مقاومت است. اورلاندو شات 61% و قادر به رسیدن به لبه با سهولت. سحر و جادو بسته شده نیمه اول روی یک 7-0 اجرا است که به آن 65-55 منجر شود. سپس آن را به گل اول شش امتیاز از سه ماهه سوم و گرگ هرگز کسری به تک رقمی.

Nikola Vucevic تا به حال 28 امتیاز و 12 ریباند در حالی که Markelle Fultz تا به حال 24 امتیاز 11-برای-14 تیر اندازی بسیاری از کسانی که سبد در layups. سحر و جادو همچنین سه ماهه چهارم بدون مربی استیو کلیفورد که بیمار شد و به بیمارستان این تیم گفت. ESPN بعد از گزارش او تشخیص داده شد با کم آبی و مرخص شد.

D’angelo راسل بود بدترین بازی در یک گرگ با تنها پنج امتیاز 2-برای-14 تیر اندازی. بیسلی تا به حال 29 امتیاز در سه چهارم از جمله 19 در سوم اما بازی نمی کند در چهارم. مربی Ryan ساندرز گفت که او امیدوار گرگ ها ” واحد دوم را جدی فشار و سپس رفتن به قرار دادن بیسلی در این بازی است.

اما این اتفاق نمی افتد.

“آن را به نقطه ای که آنها تا یک تعداد معینی آنها بزرگ می خواهم که مالک شده است روی نیمکت این حال چند دقیقه است؟” ساندرز گفت. “شما می خواهید به حق انجام شده توسط او بیش از حد و شما نمی خواهید برای قرار دادن او را در یک وضعیت که در آن او را سرد بیرون رفتن وجود دارد.”

بیسلی نمی توان بیش از حد یک معامله بزرگ از آن حتی اگر او را دوست داشت بازی.

“مربی تصمیم به ببینید که چگونه ما واحد دوم در حال رفتن به انجام” Beasley گفت. “ما نمی فرصتی برای یکی دیگر از اجرا, بنابراین من نمی کنید به بازی در سه ماهه چهارم. در هر صورت من شروع کردم به بازی کردن آماده برای بازی.”

که توسعه یافته به این تیم به عنوان یک کل Beasley گفت.

“من فکر می کنم آن را یک قلب بازی” Beasley گفت. “غرور و افتخار بازی در پایان دفاعی. من احساس می کنم که ما رو راضی بنابراین ما فقط نیاز به انرژی بیشتر و بیشتر از یک ذهن-مجموعه ای برای دفاع و نه فقط بیرون رفتن وجود دارد و از آن دفاع کند.

“این یک چیز متفاوت است.”

جانسون (نه امتیاز و هفت پاس گل) گفت: وجود برخی از مثبت مانند دیدن انرژی کارل-آنتونی شهرهای تا به حال بر روی نیمکت حتی اگر او باقی مانده است چرا که از یک چپ مچ دست شکستگی یکی خواهد شد که دوباره ارزیابی دوباره بعد از دو هفته دیگر تیم ها در روز جمعه گفت.

اما کسانی بودند که در این بازی بود بهتر است. این یکی از اولین بار این نسخه از گرگ شده است و این ناراحتی را با تلاش در یک بازی. شده اند وجود دارد که ضرر و زیان شده اند به خصوص نزدیک, اما آنها chalked کسانی که بیشتر به کمبود زمان تمرین و miscommunication.

کسانی که نبودند به بهانه ناشی از رختکن جمعه.

“من زبان بدن نمی تواند مانند آن نمی تواند مانند نگاه کنید که” جانسون گفت. “هر شب من به اندازه کافی اعتماد به نفس برای همه است.”

بیسلی گفت: بسیاری از همان.

“من فقط باید بهتر در برقراری ارتباط به بچه ها من که آن را بیش از بازی بیش نیست و حق انرژی” Beasley گفت.

نه گرگ های بسیاری انجام داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de