تیمبرولوز دست جیمی باتلر میامی 129-126 از دست دادن

– به سلامتی غرش از طریق درب بسته تیمبرولوز اتاق قفل و به راهرو شنبه خود را زیر 129-126 پیروزی بیش از گرما.

هنگامی که درب باز می شود و رسانه های اعضای آمد در این تنگ فضا در American Airlines Arena یکی از مهمترین خیلی خوشحال صحنه در این احیا شود.

به سمت چپ بود ملک بیسلی (21 امتیاز) بیش از رفتن به جیک روحانی به او بگویید “بزرگ رایگان می اندازد پسر” روحانی پس از ضربه یک جفت برای قرار دادن گرگ جلوتر 125-124 با 17.4 ثانیه های باقی مانده و سپس به یکی دیگر از یخ بازی.

به حق بود اردن مک لافلین دو طرفه بازیکن است که وحی انجام خود postgame مصاحبه پس از ضربه متهور لیآپ با 8.5 ثانیه به سمت چپ. پشت مک لافلین (13 امتیاز پنج کمک) بود d’angelo راسل, improbably دفاعی قهرمان با یک کلید بلوک به عنوان او و دو نفر دیگر از گرگ تعقیب سابق گرگ آنتاگونیست جیمی باتلر که تلاش نهایی برای پیروزی ساخته شده است هرگز آن را به لبه. راسل گفت: “برویم” هنگامی که گفت: آمار رسمی اعتبار او را با بلوک.

“من می دانم که ما شده ایم شوخی [با] D-Lo در مورد دفاع از خود” جاش Okogie گفت. “او به ما گفت ما نمی توانیم بحث در مورد دفاع از خود و نه بیشتر.”

این کمک کرد که راسل بود 27 امتیاز از جمله هفت سه اشاره گر اهداف رشته که جیمز جانسون با اشاره به “امداد سطل” برای گرگ. اما این دفاع که برنده این بازی است.

“[مربی Ryan ساندرز] نشان داد یک مقدار زیادی از اعتماد من” راسل گفت. “من شده است در شرایطی در سراسر زندگی حرفه ای من که در آن تیم ساخته شده است که جایگزینی و رفت و تمام دفاعی وارد زمین بدون وقفه بدون ضعف. برای او به من اعتماد و به باور من خواهد بود وجود دارد برای اجرا که فقط شیمی ما در حال رشد است.”

پشت راسل بود کمی از یک مایع در یک فنجان چیزی گرگ بازیکنان به عنوان “آب سیب” — به جز این نوع با یک ضربه کوچک به آن است. جیمز جانسون و کارل-آنتونی Tows تست یک شات از این آب سیب در جشن از بهترین شب تا کنون برای چه چیزی اساسا جدید گرگ تیم.

“این فقط نشان می دهد که در آن ما ثبات روانی است که در حال حاضر و ما قدرت ذهنی” جانسون گفت. “من می دانم که بسیاری از چیزهایی که ما در حال حاضر ناقص اما … من احساس می کنم مثل بچه ها ما قلب را در جای مناسب هستند و آن را می شود سخت به ضرب و شتم است.”

که آن را در برابر Butler (18 امتیاز نه کمک) که متعهد گردش در سه دوره متوالی به اموال پایین کشش اجازه می دهد تا گرگ به پاک کردن دو رقمی کسری بودجه در سه ماهه چهارم مهم نیست چقدر به این گروه است. شاید آن را به معنای چیزی است که برای طرفداران که هنوز بخار در باتلر را بی خروج بیش از یک سال و نیم پیش. شما می توانید در قرعه کشی یک خط از ساقی تجارت به فیلادلفیا به تیم گرگ تا به حال بر روی زمین است.

خروج خود را و درام در اطراف آن منجر به اخراج مربی و رئیس جمهور Tom Thibodeau که منجر به استخدام جمهور Gersson Rosas که تصمیم گرگ مورد نیاز تعمیرات اساسی کامل خود را از فهرست خارج از تنها دو نفر بودند که در این تیم زمانی که ساقی گذشته در مینه سوتا — شهرها و Okogie.

“کار من این است که ما برای کمک به برنده شدن و من انجام نداده اند که من نمی دانم چه مدت” باتلر گفت.

این بود ساقی سوم رقابت برابر تیم قدیمی خود را پس از ترک و هر بار کمی بیشتر فاصله می آید بین او و باشگاه سابق خود. که هرگز به استارک آن را به عنوان چهارشنبه بود. این عصر جدید است بدست خاموش به شروع سنگی با گرگ ها از دست دادن چهار مستقیما قبل از شنبه را برنده شوید.

“من آن را گفته ام پس من آن را گفته ام بسیاری از اوقات ما همه مانند یکدیگر” Okogie گفت. “واقعا که سخت به ماندن با هم. ما در این دوره باقی ماند و ما در آنجا ماند مثبت از طریق همه چیز. ما تا به حال یکدیگر و ما با یک پیروزی است.

ساندرز شوخی که shootaround بود “یکی از بهترین shootarounds من دیده ام بعد از یک شب در میامی است.”

گرگ نمی شد برنامه ریزی برای تمرین پنج شنبه و نمی خواهید به پرواز به توقف بعدی خود در اورلاندو تا آن زمان که به معنای یک شب دیگر در میامی.

آب سیب در سراسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر