تیمبرولوز دریافت d’angelo راسل در تجارت برای اندرو ویگینز و پیش نویس میدارد

تیمبرولوز تغییر مسیر خود را حق رای دادن در روز پنج شنبه نوسانی برای نرده ها و اتصال در یکی از بزرگترین معاملات در این تیم تاریخ است.

گرگ فرود آمد و این بازیکن آنها را آرزو از رئیس جمهور بسکتبال عملیات Gersson Rosas در درب راه می رفت — d’angelo راسل — و در فرایند ریخته قرارداد یک بازیکن که وعده هرگز کاملا متناسب با چشم انداز طرفداران تا به حال برای او در اندرو ویگینز.

کمتر از دو ساعت قبل از NBA تجارت مهلت گرگ و رزمندگان توافق کردند برای مقابله با گرگ ها نیز تسلیم بالا-3 حفاظت شده در دور اول انتخاب و در سال 2021 و انتخاب دور دوم در سال 2021 یک منبع تایید به استار تریبیون.

اولین دور انتخاب می شود محافظت نشده در سال 2022 اگر آن را نمی کند انتقال فصل آینده است. گرگ ها را نیز دریافت خواهد کرد یعقوب ایوانز و عمری Spellman در مقابله اما مهمتر از گرگ فرود یک جوان پویا گارد نقطه آنها فکر می کنم بزرگ خواهد بود مناسب در کنار مرکز کارل-آنتونی شهرها. آن را نیز کمک گرگ اقامت در شهرهای’ زینت های خوب که راسل یک دوست خوب از شهرها و آنها از صحبت در مورد بازی با هم در برخی از نقطه.

این معامله به پایان رسید یک معاشقه آغاز شده است که در ابتدا رایگان آژانس و هرگز واقعا به نظر می رسید برای جلوگیری از حتی پس از راسل فرود آمد با گلدن استیت.

گرگ ها ” پیگیری مداوم راسل به اجرای جرم خود را و آنها را به دیگری در حال ظهور standout گزارش نشست که روز پنجشنبه مهلت نزدیک در نهایت به اوج خود رسید در یک معامله است.

تجارت تحقق چشم انداز گرگ ها برگزار کرده اند برای ماه می باشد. به عنوان رایگان آژانس باز, شهرهای سعی در جذب راسل و گرگ او را همراه با رسس و مربی Ryan ساندرز در لس آنجلس برای دیدار با راسل.

اما رزمندگان swooped با یک علامت-و-تجارت خرید که مشبک راسل چهار سال $117 میلیون حداکثر قرارداد.

که به سختی پوشیده امید گرگ هنوز هم فرود راسل ، گزارش های پدید آمده تقریبا بلافاصله طلایی که دولت می تواند تجارت او را دوباره در عرض یک سال — چیزی که او اذعان کرد که جلسه با منطقه خلیج رسانه ها در مدت کوتاهی پس از ورود او در ماه جولای.

“شما خودتان را در یک موقعیت به جایی بروید برای یک دوره طولانی از زمان, و آن را ممکن است آنچه در آن است و یک سال بعد” راسل گفت: در آن زمان اثبات prescient. “و این کسب و کار است.”

یک فصل از انتقال در حالت طلایی تبدیل شده است یک سال کابوس با تشکر از نصب صدمات — بیشتر به طور قابل توجهی به ستاره گارد Stephen Curry که بازی های برگزار شده است فقط چهار بازی. رزمندگان گذشته در کنفرانس غرب در 12-40.

راسل از دست رفته 19 بازی خود را. اما زمانی که او را با بازی او در ادامه به ساخت در سال گذشته فصل برک آوت با بروکلین که او را به دست آورده خود را برای اولین بار همه ستاره های انتخاب. او به طور متوسط یک حرفه ای-بهترین 23.6 امتیاز در هر بازی و تیراندازی است 37.4% از سه نقطه محدوده در حالی که تلاش نزدیک به 10 عکس در هر بازی شکل از راه دور.

راسل قرارداد همسان تقریبا کاملا با Wiggins سال ششم بال و سابق 2014 شماره 1 انتخاب کنید که به نظر می رسید هرگز به زندگی می کنند تا خود را به بالقوه تبدیل شد و هدف از تمسخر در میان طرفداران. ویگینز رو به یک شروع قوی در این فصل است اما قابل ملاحظه ای سرد از اواسط نوامبر.

راسل مشخصات به عنوان یک جوان منجر نگهبان که می تواند هر دو نمره و ایجاد سادگی متناسب با گرگ ها ” تعمیرشده چشم انداز تحت Rosas و ساندرز. او تبدیل 24 بعد از این ماه (همان سن به عنوان شهرها) و شماره 2 انتخاب کنید در 2015 پیش نویس درست پس از شهرها رفت شماره 1.

این همه ممکن است اتفاق افتاده است هر چه زودتر اگر نه برای … آب و هوا?

“این قطعا چیزی است که من با توجه به شدت” راسل گفت: در ماه نوامبر به طور بالقوه فرمان یک تجارت به مینه سوتا در تابستان گذشته. “اما پس از آن زمانی که این فرصت آمد, آب و هوا است که راه بهتر به طوری که به من کمک کرد.”

در حال حاضر او پس از رسیدن در خواب زمستانی فرو رفته به یک تیم با دو رقمی از دست دادن رگه از ماه دسامبر آغاز شده است.

با معاملات که فرستاده رابرت کاوینگتن به هوستوناندرو ویگینز به حالت طلایی و چهار نفر دیگر از گرگ های جدید تیم های, در اینجا تکمیل و به روز رسانی لیست به دست آورد و رفتگان.

در اینجا در حال حاضر:

D’angelo راسل یعقوب ایوانز و عمری Spellman از گلدن استیت.

ملک Beasley خوان Hernangomez و Jarred Vanderbilt از دنور.

اوان ترنر و قرعه کشی-محافظت 2020 دور اول انتخاب کنید از آتلانتا.

رفته:

اندرو ویگینز به حالت طلایی همراه با یک بخشی از قرعه کشی-محافظت 2021 دور اول انتخاب کنید و 2021 دور دوم پیش نویس انتخاب کنید.

رابرت کاوینگتن و اردن بل به هوستون. (بل معامله شده است به ممفیس.)

Shabazz Napier, Keita بیتس-آرسنال و نوح Vonleh به دنور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر