رگه برنده نشده اند یک اتفاق معمول برای این تیمبرولوز در این فصل که آیا شما در حال صحبت کردن در مورد این گروه بود که در اینجا قبل از مهلت تجارت و یا یکی پس از.

گرگ شکست بولز 115-108 در هدف قرار دادن مرکز در شب چهارشنبه و وارد پیروزی متوالی برای اولین بار در نزدیک به دو ماه.

این صحبت ها چقدر دشوار این فصل بوده است به سازمان دیده بان در زمان, اما با این وجود قابل توجهی برای این تیم فعلی که متحمل شده است سهم خود را از ضرر و زیان آن را به عنوان استفاده می شود به بازی با هر یک از دیگر. گرگ ها در حال حاضر برنده سه تا از خود گذشته پنج عنوان ملک Beasley بار دیگر موثر از خارج با 24 امتیاز در 8 14 تیر اندازی. D’angelo راسل تن به تن با 19 در حالی که rookie مرکز Naz رید بریده دوم خود را حرفه ای دو دو در به عنوان بسیاری از شب با 16 امتیاز و 11 پرتاب ریباند. گرگ آمار 19 43 سه اشاره گر (44 درصد).

شیکاگو rookie Coby سفید تا به حال 26 و شش کمک به خریداران بدون سابق گرگ گارد ژاک LaVine. شکیل هریسون اضافه شده 17.

آن را دقیقا زیبا و دل انگیز بسکتبال در دقیقه باز. تیم شروع یک ترکیب 1-برای-9 با سه گردش و گرگ نمی نمره تا 3 دقیقه, 29 ثانیه گذشته بود که Beasley تبدیل لیآپ. مختلف بود گاو جامعی از اوایل فانک گرگ نیست. یک 8-0 اجرا است که شامل پنج امتیاز از سفید که گرگ ها در گذشته به جارت کولور سیتی در ماه ژوئن پیش نویس باز کردن گاو منجر به 10. این امر در رسیدن به 13 زیر یک لیآپ به عنوان گرگ در تلاش برای آویزان بر روی توپ. آنها شش گردش تبدیل به هشت شیکاگو امتیاز.

گرگ نیز با تلاش مباحث رفتن فقط 1 6 از خط پرتاب آزاد در سه ماهه. آنها تا به حال برخی از زندگی در پایان سه ماهه به عنوان Naz رید و راسل آمار سه-اشاره گر متوالی اموال, اما آنها هنوز هم سوار گاو 29-22 رهبری به دوم.

گرگ ها را سفت نمره در سه ماهه دوم به تیراندازی خود را برداشت تا کمی. Kelan مارتین کولور سیتی و راسل همه ضربه threes در گرگ’ سه اموال و آنها گره نمره 31-31. اردن مک لافلین تزریق برخی از مقدار مورد نیاز زندگی را به یک خواب آلود هدف مرکز چیدن دزد متوالی در اموال و دربندی دوم با یک alley-oop به جیمز جانسون.

گاو قادر به فشار خود منجر به 52-45 قبل از راسل آمار سه و یک برش Beasley برای لیآپ برای کاهش آن به یک گرگ ازمایش کرده 58-55 در نیمه. راسل و سفید بودند و تنها آنهایی که در دو چهره در حاصل کار دو تیم هر کدام با 11.

گرگ برداشت کنترل سرب در اوایل سه ماهه سوم به عنوان آنها شروع نیمه دوم راه آنها آغاز سه ماهه دوم با ضربه threes. Beasley, جوانچو Hernangomez و جاش Okogie کردم همه چیز شروع با Beasley اضافه کردن یکی دیگر از به فشار گرگ منجر به 67-61.

گرگ رفت و در یکی دیگر از 8-0 اجرا بعد از آن در سه ماهه قرار داده است که آنها را جلوتر 88-77 خود بزرگترین منجر شب که در آن نقطه آنها برگزار شد نه نقطه لبه رهبری به چهارم. سفید بود قادر به نگه داشتن خریداران شناور با وجود اینکه بدون LaVine. سفید سرعت همراه با تیراندازی توانایی او را سخت matchup دفاعی برای گرگ. او همچنین خسارات ناشی از گردش در دفاع. Culver, اما, مشخص شد, به نظر نمی آید مانند انتخاب اشتباه در پیش نویس زمانی که بازی در مقابل سفید. کولور سیتی به پایان رسید و با 13 امتیاز و سه اشاره گر با 8:59 بازی به گرگ 11-نقطه منجر شود دوباره.

با وجود سفید بهترین تلاش های گرگ ماند در کنترل بسیاری از چهارم با راسل سه قرار دادن گرگ تا 113-99. وجود دارد چند با موهای زائد, لحظاتی از کنترل توپ که تقریبا اجازه شیکاگو در آن گرگ ها قادر به دفع خجالت. چه گرگ پیروزی بود بدون کمی از درام?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im