تیمبرلن شیفت از کرکره به سپر در پاسخ به انتقادی کمبود عرضه

منتگمریویلل Pa. مارس 11, 2020 /PRNewswire/ — در پاسخ به کمبود PPE منابع به عنوان یک نتیجه از COVID-19, تیمبرلن یک خارجی شاتر تولید کننده واقع در حومه فیلادلفیااست منتقل تمرکز اصلی آن از پرده کرکره به سپر. در علاوه بر این به خود موجود 70 کارکنان تیمبرلن نیز درهای خود را به کسانی که نیاز به اشتغال با ارائه موقت موقعیت. تا به امروز بیش از 125 furloughed و خارج از محل کار کارکنان شده است onboarded به تولید و لولهگذاری سپر و اضافی 300 متقاضیان در حال بررسی با هدف نزدیک به سه گانه تیمبرلن تعداد کل کارکنان.

“این ترسناک چگونه بسیاری از خط مقدم کارگران هنوز هم نیاز به این منابع مهم و تیم اختصاص داده شده ما از کارکنان در تلاش است به انجام بخشی از ما در این بحران و ما مفتخر به کمک” ایالات ریک Skidmore, مدیر عامل و بنیانگذار تیمبرلن, Inc. “علاوه بر این اجازه می دهد همه از کارمندان ما برای ادامه کار ما نیز در تلاش برای انجام بخشی از ما را برای جامعه محلی با ارائه حدود 200 شغل جدید در زمانی که بسیاری از مردم از کار و نگران بودن قادر به تحمل مواد غذایی, چه رسد به پرداخت صورتحساب خود را.”

جلسه تقاضا و حصول اطمینان از ایمنی از کارگران ضروری است که در تمام زمان بالا. تیمبرلن در حال حاضر تولید بیش از 175,000 سپر هر هفته با برنامه های افزایش ظرفیت 400,000 یک هفته در حداقل است.

هر چند این بخشی از تیمبرلن طبیعی ارائه این طرح این است که به سرعت تولید و کشتی سفارشات به بیمارستان و تجهیزات پزشکی اولین پاسخ دهندگان و دیگر کارگران خط مقدم که از ترس در حال اجرا پایین و یا به طور کامل از این بحرانی محافظ لوازم.

همه سپر به فروش می رسد در هزینه و صرفا متمرکز بر کمک به کسانی که نیاز دارند. تیمبرلن به هیچ وجه قصد بهره مندی از هر فروش فراتر از نیاز جدی به کمک خط مقدم و حفظ کارکنان و اعضای جامعه محلی کردن بیکاری است.

“به عنوان یک کارآفرینی, شرکت, روح بقا و انعطاف پذیری اجرا می شود عمیق در فرهنگ ما در تیمبرلن. ما باید ایمان کامل و اعتماد به نفس است که ما کشور و شهروندان آن را با هم خواهد آمد و غالب در طول این دوران” ایالات ریک Skidmore.

برای خرید محافظ تولید شده توسط ملینا, لطفا بازدید www.timberlane.com/medical و یا ایمیل [email protected].

در مورد تیمبرلن, Inc.

تیمبرلن, Inc., مشهور برای کیفیت استثنایی و سفارشی در انواع با کیفیت بالا و مواد با کارایی بالا یکی از مهمترین و شناخته شده علامت های تجاری در شاتر میباشد. از مقر خود در منتگمریویلل, PA, تیمبرلن فوق العاده ای ارائه می دهد قابلیت های سفارشی سازی در چوب و آلومینیوم و دولت از هنر و تعمیر و نگهداری رایگان مواد از طریق شخصی و مستقیم به تجربه مشتری. برای اطلاعات بیشتر www.timberlane.com.

رسانه های تماس:
[email protected]

منبع تیمبرلن, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر