سناتور. Tim Scott, R-S. C. گفت: در روز پنج شنبه که دموکرات “از دست دادن ذهن خود را” زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد کار خود را که منافع محروم و جوامع اقلیت.

“وجود دارد یک الگوی رفتاری با یک مغز که منفجر, این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که رئیس جمهور تهمت شروع به صحبت کردن در مورد آوردن منابع بیشتر به آسیب پذیر ترین مردمی” اسکات تنها جمهوری خواه از سه آفریقایی-سناتورهای آمریکایی در حال حاضر در حال خدمت در کنگره گفت: “فاکس و دوستان” پنج شنبه.

“هنگامی که او شروع به صحبت کردن در مورد بالاترین اسپانیایی نرخ بیکاری زمانی که او شروع به صحبت کردن در مورد بالاترین افزایش در دستمزد آمد از فقیرترین آمریکایی که در حال کار — داستان آمریکا باز گشت یک داستان شروع می شود که در آسیب پذیر ترین شکننده مردم در اقتصادی نردبان و حرکت می کند تا” سناتور ادامه داد.

او افزود که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه بود “چشمگیر” است که او را دیده می شود به طور خاص گفت که او خوشحال و با تمرکز آن در “فرصت مناطق” برنامه است که کمک های مالی معافیت های مالیاتی بر سود سرمایه به افرادی که سرمایه گذاری در هر یک از 9,000 شناسایی مناطق فقیر که ایجاد شده به عنوان بخشی از حزب جمهوری خواه لایحه مالیات.

“ما شاهد تقریبا 68 میلیارد دلار آماده به اعزام در سراسر این کشور در آن 9,000 مناطقی که متوسط نرخ فقر است که تقریبا 30 درصد” اسکات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de