تیم کوک می گوید اپل بازگشایی کارخانه ها در چین

چین در حال گرفتن coronavirus بحران تحت کنترل مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفت: فاکس کسب و کار و اضافه کرد که شرکت خود را از گیاهان وجود دارد را آغاز کرده اند بازگشایی.

طبخ صدا خوش بین در مورد بحران گفته است که “اگر شما نگاهی به اعداد” جدید کروناویروس موارد در چین ” آنها در حال پایین آمدن روز به روز. بنابراین من بسیار خوش بینانه وجود دارد.”

اپل قرار می دهد با هم بیشتر از آن اپل در چین و اقدام به خرید تعداد زیادی از قطعات وجود دارد. کوک گفت که “در چین, ما بازگشایی کارخانه پس از کارخانه ها قادر به کار را از طریق شرایط را برای باز کردن.”

کوک اظهارات یکی از اولین نشانه ای که در چین عرضه زنجیره ای شروع به بهبود می یابند پس از اپل هشدار داد در ماه گذشته است که آن را نمی خواهد دیدار خود را در ماه مارس سه ماهه پیش بینی فروش به دلیل شیوع کروناویروس می تواند آسیب های آیفون عرضه در سراسر جهان و کاهش تقاضا در چین به دلیل بحران با توجه به CNBC.

طبخ آیا ابراز نگرانی در مورد گسترش coronavirus موارد به مکان های دیگر در سراسر جهان گفت: از آن باقی مانده است را ببینید که چگونه است که گستراند.

اما حتی با این که نگرانی مدیر عامل شرکت اپل به نظر می رسد اعتماد به نفس, تماس با کروناویروس یک “وضعیت موقت” و “نه طولانی مدت نوع از چیزی.”

او حتی رنگ یک تصویر گلگون مقدار کمتر از خود شرکت سهام گفت: “هر کس می داند که ما در حال خرید سهام و زمانی که سهام پایین تر است شما بیشتر سهام برای همان پول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im