‘Tiger King’ جو عجیب و غریب یک بار خریداری گرگ-سگ دورگه از Lakeville-منطقه petting zoo

جو عجیب و غریب ببر پادشاه آمار Netflix سری ساخته شده یک نام برای خود در دنیای گربه های بزرگ. اما عجیب و غریب به طور خلاصه تفننی در گرگ پس از خرید ده ها تن از گرگ-سگ دورگه از یک Lakeville-منطقه petting zoo — و تجربه ظاهرا متقاعد شده او را به چوب با felines.

“این بسیار روشن بود او نمی مانند در اختیار داشتن گرگ که آنها مزاحم او و او نمی تواند مراقبت مناسب آنها” گفت: Christopher Berry, کارکنان, وکیل برای حیوانات صندوق دفاع حقوقی.

عجیب و غریب رو از حیوانات در سال 2018 پس از یک دولت استیناف قاضی دستور تری Petter صاحب شطرنجی petting zoo به نام خز-همیشه وحشی به خلاص شدن از شر همه آنها به جز یکی از گرگ-سگ دورگه چرا که آنها نقض ى احکام در ابراز پیروزی از اکتشاف شهرستان در داکوتای کانتی.

بری که حقوق حیوانات سازمان شکایت کرد Petter گفت: عجیب و غریب نوشته شده در رسانه های اجتماعی است که او تا به حال به دست آورد 28 گرگ ها در اطراف همان زمان. او همچنین فروش چهار گرگ نوزادان آنلاین.

اما عجیب و غریب به زودی متوجه شدم که مراقبت از گرگ ها متفاوت است از ببر بری گفت. گرگ گفت: “در حال اجرا amok” در عجیب و غریب را اوکلاهما اموال و حفاری در خارج از محوطه خود را.

بری فرستاده عجیب و غریب یک نامه به او گفتن که فروش یا انتقال حیوانات در سراسر خطوط دولت بدون مجوز بود و تخطی از گونه های در معرض خطر عمل می کنند. عجیب و غریب به نام او بری گفت و راه اندازی به “یک ناسزا رنگ و لعاب سخنرانی دراز وشدیداللحن برای چند دقیقه.”

آن به پایان رسید و غریب با موافقت تسلیم گرگ به Lockwood مرکز امداد و نجات حیوانات (LARC) در کالیفرنیا. عجیب و غریب به LARC 25 28 گرگ گفت که او نمی تواند به حساب دو نفر از آنها و که یکی مرده بود از عفونت.

LARC کارکنان از جمله بنیانگذاران مت سیمونز برداشت تا حیوانات عجیب و غریب را بیشتر Wynnewood عجیب و غریب, پارک حیوانات در اوکلاهما. که سفر برجسته بود در سال 2018 Animal Planet سری به نام گرگ و رزمندگان در مورد جانبازان نجات و مراقبت از گرگ ها و گرگ ارقام به عنوان یک شکل از درمان.

عجیب و غریب, با سفید و بور و کفال و آینه ای عینک آفتابی را نشان می دهد تا زمانی که سیمونز می رسد.

“ما یک تماس تلفنی از یک خانم در مینه سوتا و او تا به حال بیش از 20 گرگ و او نیاز به خلاص شدن از آنها توسط سهشنبه,” عجیب و غریب می گوید در نشان می دهد. “ما به پایان رسید تا با چیزی شبیه 26 گرگ است که من نیاز ندارد.”

سیمونز می گوید در دوربین است که ارسال گرگ ها به عجیب و غریب بود “فقط یک مثال دیگر از خز تا کنون وحشی فقیر تصمیم گیری … ارسال[ing] 26 گرگ خاکستری از منجمد تندرا از مینه سوتا به 90 درجه گرما اوکلاهما.”

سیمونز اضافه می کند که عجیب و غریب نیست که این تجربه برای مراقبت از گرگ. ارسال گرگ به کالیفرنیا شد “یک حرکت خوب” برای هر دو او و LARC عجیب و غریب می گوید. این قسمت به پایان می رسد با چهار گرگ های در حال اجرا را به خانه جدید خود را.

حیوانات هنوز در کالیفرنیا زندگی می کنند, توت, گفت:, و اضافه کرد که داستان ارائه می دهد گسترده تر درس.

“ما خوشحال هستیم [گرگ] از این سیستم بهره برداری” بری گفت. “پرورش حیوانات و بهره برداری از آنها را برای سود اشتباه است.”

Petter کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات پنج شنبه در مورد که در آن حیوانات خود را به پایان رسید. اما DNR گزارش نشان می دهد او به فروش 13 گرگ ها در ماه های آوریل و مه سال 2018 به لی Greenly از ماسه سنگ, Minn. Greenly گناه التماس کرد در سال 2006 به دو جنایت فقره کمک یکی دیگر از شکارچی در کشتن خرس در طعمه ایستگاه های او نگهداری می شود به طور غیر قانونی در ماسه پناهگاه حیات وحش ملی.

به عنوان بخشی از آن مورد ستاره کشور Troy Lee Gentry التماس کرد گناه را به تخطی از قانون را به دروغ ثبت نام به عنوان وحشی جایزه خرس که Greenly نگهداری در 3 هکتار محوطه و Gentry پرداخت کرده بود به ساقه.

طرح دعوی در دادگاه حل و فصل

این ALDF و LARC واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل خز-همیشه وحشی در سال 2017, به دنبال یک دستور برای جلوگیری از Petter از نگه داشتن گرگ. با توجه به ادعایی که او تربیت گرگ ارقام و کشته شدن آنها به عنوان افراد بزرگسال به فروش پوست خود را در نقض قانون حفاظت از گونه های در معرض خطر گرگ خاکستری.

کت و شلوار حل و فصل شد در ماه دسامبر با Petter موافقت به کشتن گرگ خاکستری یا خاکستری گرگ ارقام و یا فروش قطعات خود را برای پنج سال یا به عنوان طولانی به عنوان آنها ذکر شده به عنوان تهدید یا در معرض خطر هر کدام دوره کوتاه تر است.

Petter که همواره حفظ بی گناهی او گفت که او هرگز بدرفتاری حیوانات خود را یا کشته شدن آنها خود را برای فروش قطعات و گفت که او تا به حال هیچ مشکلی موافقت خود را برای شرایط.

یک سند مهم در مورد یک 2012 رسوب که در آن Petter مورد بحث و پوست حیوانات از جمله گرگ و فروش خود را pelts. او پس از گفت او تنها حلیم گرگ است که به طور طبیعی درگذشت.

روشن نیست که آیا این مزرعه, جاذبه Petter باز پس از خز تا کنون وحشی است عامل. آن را برجسته خوک, مینیاتور اسب و گاو و گوزن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de