براندون مایکل ویلسون قاطعانه بود که او به اشتباه متوقف Carver County sheriff معاون در ماه اوت و با توجه به بلیط برای نقض دولت دست رایگان تلفن همراه قانون است.

“من در تلفن نمی,” او گفت:. “من نمی خواهید به اعتراف به گناه به چیزی است که من انجام نداده است.”

Wilson, 45, Burnsville, رقابت استناد در دادگاه و غالب. اما در مورد او نیست هنجار. تا کنون سه چهارم از بیش از 9,700 رانندگان ذکر شده در پنج ماه اول قانون بود و در اثر را به حال خود بلیط و جریمه را تایید کرد, با توجه به داده ها از دولت, دادگاه مدیر دفتر.

تنها 178 رانندگان — کمتر از 2% — تا به حال بلیط های خود را رد کرد و بین Aug. 1 و آذر. 31 دادگاه سوابق نشان می دهد. بیشتر از دیگران ذکر شده هنوز در حال کار از طریق سیستم و یا تا به حال بلیط ادامه داد: برای اخراج معنی استناد خواهد بود کاهش یافته است و اگر راننده ندارد هر بیشتر تخلفات در عرض یک مقدار مجموعه ای از زمان.

وکیل جی Rolloff گفت: اعتقاد راسخ رای نیست تعجب به این دلیل که دولت قانون روشن قوانین حاکم بر استفاده از تلفن ساخته شده و آن را سخت تر برای رانندگان به مبارزه با بلیط.

“در گذشته اگر یک افسر می تواند تایید کند که فرد صحبت کردن در تلفن خود و یا دستکاری آن و یا انجام کاری برای این گوشی ساخته شده است که کار دادستان سخت تر است” گفت: Rolloff, که گفت که او به نمایندگی از صدها نفر از رانندگان یکی برای پریشان رانندگی در طول سال. “حال اگر اجرای قانون می بیند کسی نگه داشتن گوشی در دست خود را, حتی اگر آن را به انجام چیز آن است که آسان تر مورد برای دولت به اثبات برسانند.”

تحت قانون دولت رانندگان مجاز به داشتن یک تلفن همراه و یا دیگر دستگاه های الکترونیکی در دست خود را در حالی که در چرخ. رانندگان می توانند با لمس تلفن خود را هنگامی که یک تماس و ارسال صدای فعال پیام های متنی و یا گوش دادن به پادکست ها. اما لمس چندگانه مانند شماره گیری یک شماره تلفن و یا پانچ در مختصات GPS در حال ممنوع است. های ویدیویی, بازی و با استفاده از نرم افزار برای هر چیزی غیر از ناوبری نیز در برابر قانون است. نوجوانان می توانید با استفاده از تلفن های خود را — حتی دست-رایگان — هنگام رانندگی.

بلیط آمده با جریمه نقدی از 50 دلار برای اولین جرم و 275 دلار برای هر یک پس از آن نقض شده است. هزینه های دادگاه می تواند فشار کل بالاتر است.

دادستان جو ون Thomme گفت: برخی از رانندگان رقابت بلیط های خود را به طور کامل نمی درک قانون است. آنها استدلال می کنند که آنها تنها با استفاده از GPS و یا نقطه ای که آنها پیام کوتاه در حالی که رانندگی.

اما این قانون فقط در مورد پیام کوتاه — و بسیاری از رانندگان گرفتار و انجام چیزهای دیگر را بر روی تلفن خود را.

بیش از 2100 بودند یکی برای فعالیت هایی مانند تماشای فیلم بازی کرده یا با استفاده از سایر نرم افزار کاربردی دادگاه داده ها را نشان می دهد.

دادستان هنوز به اثبات فراتر از شک معقول است که یک راننده نقض قانون, او گفت:, اما آن را آسان تر در حال حاضر که قانون روشنتر است.

“اگر شما با استفاده از تلفن خود را و آن را در دست خود را, مهم نیست که چه شما انجام شد گفت:” ون Thomme یک وکیل با Eckberg Lammers یک دوقلو شهرستانها شرکت حقوقی است که prosecutes ترافیک موارد برای 16 مترو شهرستانها.

سرهنگ گوردون Shank از گشت ایالتی مینه سوتا گفت: سربازان داده می شود و آموزش گسترده در مورد نحوه سند رفتارهای آنها را مشاهده کنید زمانی که به استناد. آنها می توانند با استفاده از ای به ویدئو و صحبت می کنند به یک میکروفون آنها می پوشند که در تعامل با رانندگان به جمع آوری مکمل شواهد.

“ما می خواهیم 100 درصد اثبات” در به دست آوردن اعتقاد او گفت:. “اما آنچه ما واقعا می خواهید یک تغییر در رفتار است.”

پریشان رانندگی کمک به بیش از 60 ، 000 تصادفات و به طور متوسط 45 تن در سال در مینه سوتا بین 2014 و 2018 با توجه به داده ها از handsfreemn.org.

لیزا Kons مینه سوتا ایمنی شورا گفت که او خوشحال است که اجرای قانون است و اجرای قانون است. در یک دنیای کامل پلیس نمی خواهد که به نوشتن بلیط به رانندگان برگزاری گوشی های خود را, او گفت:, اما تعداد بلیط را نشان می دهد “این قانون در حال انجام است آنچه در آن قرار است به انجام است.”

مت نورتون, 48, از, Monticello, به چالش کشیده استناد او Nov. 12 برای صحبت کردن در یک دست برگزار تلفن در حالی که رانندگی در آتسیگو. او با Wright County شنیدن افسر که تایید بلیط کاهش می یابد اما در کل خوب به $90.

“بهترین نتیجه” نورتون گفت. “من یاد گرفتم که یک درس است. نمی توان در تلفن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im