سه متحده فشار رو به جلو در مو تبعیض قانون

واشنگتن ایالت کلرادو و مینه سوتا در این هفته معرفی و یا پیشرفته صورت حساب است که ممنوعیت تبعیض در برابر مدل مو بیشتر در ارتباط با مسابقه, به گزارش سی ان ان.

این حرکت در می آید کمتر از یک هفته پس از “مو عشق” یک فیلم در مورد یک پدر که مبارزات و در نهایت موفق می شود در یک ظاهر طراحی شده خود را جوان دختر مو برنده جایزه اسکار برای بهترین انیمیشن کوتاه.

در سخنرانی پذیرش خود را مدیر متی گیلاس تحت فشار قرار دادند برای تاج و تخت عمل منتقل شود به سراسر کشور.

“‘داغ’ انجام شد چرا که ما می خواستیم برای دیدن بیشتر نمایندگی در انیمیشن ما می خواستیم برای عادی, سیاه, مو وجود دارد و یک مسئله بسیار مهم وجود دارد تاج عمل می کنند. اگر ما می تواند کمک به دریافت این گذشت در تمام 50 ایالت این کمک خواهد کرد که داستان مانند Deandre آرنولد . . . توقف اتفاق می افتد” گیلاس گفت.

تاج می ایستد برای ایجاد احترام و جهان باز برای موهای طبیعی. آن را در برابر “تبعیض مبتنی بر مدل با گسترش حفاظت قانونی برای بافت مو و تاج سبک در این نمایشگاه اشتغال و مسکن عمل [FEHA] و دولت آموزش و پرورش کدهای.”

تاج عمل در حال حاضر قانون در نیویورک و نیوجرسی و کالیفرنیا. در تگزاس نمایندگان مجلس از دولت قانونی سیاه حزبی اعلام کرد که آنها بیش از حد مشغول به کار بودند در یک لایحه برای 2021 قانونی جلسه پس از 18 سال گفته شد او نمی تواند راه رفتن در فارغ التحصیلی خود را مگر اینکه او قطع dreadlocks.

مجلس نمایندگان در واشنگتن تصویب لایحه منع کارفرمایان و مدارس از تبعیض علیه افراد مبتلا به dreadlocks, Afros, تاب و نوارهای. در کلرادو خانه گذشت یک نسخه از تاج قانون منع تبعیض بر اساس بافت مو مو نوع و سبک “معمولا یا تاریخی در ارتباط با مسابقه مانند نوارهای locs تاب, تنگ کویل یا فر موهای بافته, بانتو گره Afros و headwraps.”

مینه سوتا معرفی مشابه قانون در اوایل این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر