سه رودخانه پارک منطقه با هدف پر کردن گم شده لینک در محبوب دوچرخه دنباله

سه منطقه رودخانه پارک مجموعه ای از 20 سال پیش برای ساخت یک شبکه شهری دوچرخه سواری و پیاده روی مسیرهای پیاده روی از طریق مترو شمال غربی حومه و آن را در مورد به پر کردن گم شده و یک شکاف است.

همه که سمت چپ برای تکمیل به همراه Bassett Creek منطقه ای دنباله دار است که 1-مایل بخش در دره طلایی.

در آوریل پارک منطقه خواهد شد درخواست به امید برنده شدن در یک فدرال حمل و نقل کمک مالی است که ارائه بسیاری از 3.1 میلیون دلار مورد نیاز برای ساخت “آخرین لینک از دست رفته” گفت: Jonathan Vlaming دانشیار سرپرست برنامه ریزی و طراحی و تکنولوژی است.

“این فوق العاده مهم است,” او گفت:. “آن را به دست آورد یک چشم انداز ما آغاز شده در سال 2000 برای بستن همه مسیرهای پیاده روی به پارک.”

دنباله آغاز می شود در منطقه ای پارک در پلیموث (انگلستان) و بادها را از طریق محله در جدید امید کریستال طلایی و دره. در قسمت شرقی انتهای دنباله با استفاده از یک پیاده روی/دوچرخه پل برای عبور از بزرگراه. 100. سپس نوبت جنوبی و عبور Bassett نهر Briarwood طبیعت منطقه و Minnaqua حوضچه قبل از پایان السلطنه در خیابان در گولدن ولی جاده ها است.

برنامه های تماس برای 10 پا گسترده ای دنباله دار جدا شده از ترافیک توسط بتن ميانه ساخته می شود و در امتداد دره طلایی جاده از نایب السلطنه دورتر شرق به نزدیکی تئودور Wirth پارک وی. از آنجا کاربران می توانند با اتصال به مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی مدیره گسترده دنباله سیستم شناخته شده به عنوان راند و به مرکز شهر, مینیاپولیس, Vlaming گفت.

اخیر تعداد نمایش دنباله می بیند در مورد 120 ، 000 بازدید کننده در سال گفت: با توجه چشم انداز مثبت در استفاده در طول بهار و تابستان و پاییز. زمانی که unbuilt شکاف پر شده است Vlaming انتظار استفاده از به “به راحتی دو برابر شود.”

سه رودخانه نیز پیشنهاد جدید دنباله به لینک یک محله در غرب بزرگراه. 100 به Bassett Creek trail. جدید دنباله خواهد اجرا همراه دلوت خیابان غربی از نایب السلطنه خیابان که در آن دنباله دار در حال حاضر به پایان می رسد به داگلاس درایو و Honeywell پردیس.

دولت فدرال حمل و نقل با استفاده از تعدادی از معیارهای نمره های کاربردی و جایزه کمک های مالی. با اضافه کردن شاخه “که ضربت تا ما نمره” Vlaming گفت. و از آنجا که این پروژه توسط “بیل آماده” که همچنین باید کمک به او اضافه شده است.

اگر موفق به گرفتن کمک هزینه فدرال, Three Rivers هنوز هم نیاز به حدود 630,000 به طور کامل تامین مالی پروژه. پول را به احتمال زیاد از Hennepin شهرستان و شهر طلایی دره Vlaming گفت. ساخت و ساز شروع می شود بین 2023 و 2025, او گفت:.

برنامه های آینده فراخوان این دریاچه کریستال منطقه ای دنباله دار که اجرا می شود از طریق رابینزدیل و کریستال برای تمدید شود به پارک علم و نهر در افرا گراو.

مشاغل در نزدیکی حمل و نقل

مینیاپولیس-سنت پل برگزار شد در شماره 13 در سال 2018 رتبه بندی ملی از تعداد مشاغل کارگران می توانند برای استفاده از حمل و نقل عمومی.

شهرهای دوقلو کارگران می تواند رسیدن به بیش از 18,000 شغل با قطار و یا اتوبوس, در نیم ساعت یا کمتر و نزدیک به 147,000 شغل در یک ساعت یا کمتر با توجه به بررسی سالانه از 50 بزرگترین شهرهای ایالات متحده انجام شده توسط دسترسی رصدخانه در دانشگاه مینه سوتا است.

شهرهای دوقلو نیز رتبه 13 در سال 2016 و 2017 گفت: مطالعه نویسنده اندرو اوون.

اوون گفت: این گزارش نشان می دهد دسترسی به شهرهای دوقلو’ 1.8 میلیون شغل می تواند به بهبود با سرمایه گذاری هوشمند در حمل و نقل برنامه ریزی و کار قرار دادن.

“کار وجود دارد ما می توانیم به آن را آسان تر برای رسیدن به شغل حمل و نقل,” او گفت:.

به دنبال اخبار در مورد ترافیک و رفت و آمد در رانندگی در startribune.com. کردم ترافیک سوال و یا ایده های داستان? E-mail [email protected] صدای جیر جیر @stribdrive یا تماس هارلو در 612-673-7768.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>