سه یتیم در cougars در واشنگتن پیدا کردن یک خانه جدید در مینه سوتا

سه یتیم در cougars از واشنگتن در حال حاضر به ساخت خانه خود را در مینه سوتا است.

حیات وحش مقامات به تازگی نقل مکان بچه گربه ها — دو مرد و یک زن — به Wildcat Sanctuary در ماسه سنگ, Minn., پس از آنها کشف شد, نشسته اند و بدون مادر خود را تحت یک صاحب خانه عرشه در Winthrop بشویید. مادر خود را به احتمال زیاد همان گربه وحشی پشمالو, شات روز قبل از آن بود چرا که او رومینگ از طریق شهر, گفت, واشنگتن, ماهی ها و حیات وحش Sgt. دن کریستنسن.

Tammy Thies, the Wildcat Sanctuary, بنیانگذار و مدیر اجرایی گفت: او به توافق را یتیم در cougars زمانی که واشنگتن حیات وحش مقامات گفته می شود در اواخر ماه ژانویه به دنبال یک خانه دائمی برای آنها. بچه گربه ها بودند دیگر پرستاری, اما به احتمال زیاد نیست به اندازه کافی مهارت شکارچیان برای زنده ماندن خود را.

“آنها هنوز هم درمان همه چیز را به عنوان یک اسباب بازی” Thies گفت: از بچه گربه ها. “آنها می ماند با مادر خود را تا دو سال به یادگیری به شکار و حفاظت از قلمرو خود را.”

ایده انتشار یک گربه وحشی پس از آن به اندازه کافی برای شکار بحث برانگیز است چرا که برخی کارشناسان بر این باورند آن را نمی خواهد زنده ماندن و یا که آن را حک شده بر روی انسان و تبدیل شدن به آزار دهنده و ایمنی خطر, Thies گفت.

در cougars وارد Wildcat Sanctuary در فوریه. 3 و در حال قرنطینه به مدت 30 روز برای اطمینان از آنها سالم است. مردان عقیم شده اند و زن spayed “از آنجا که ما نمی خواهیم به نژاد گربه دیگر برگزار می شود در اسارت” Thies گفت. محراب به 116 گربه ها از جمله شیر و ببر.

در cougars شش ماه پیر یا جوان و وزن 40 تا 50 پوند است. زمانی که آنها بزرگتر آنها خواهید بود نقل مکان کرد و به یک بزرگتر زیستگاه منطقه است.

در این میان شخصیت خود را در حال ظهور است. جای تعجب این زن که آلفا.

“او کوچکترین اما قطعا شجاع تر از پسران” Thies گفت.

محراب نه دیگر وحشی متولد شده در cougars, این مردان که در اجرای mountain lion نشان می دهد و این زنان هستند که بیشتر خجالتی, Thies گفت.

سپس دوباره او افزود: شاید زنان فقط باهوش ترین. “آنها تنها استفاده از انسان برای آنچه آنها نیاز دارند و سپس آنها نوع ناپدید می شوند به جنگل” Thies گفت.

“بنابراین این [جدیدترین] دختر کوچک و خارج از غرفه. وحشی-پایانه تمایل دارند که نگران از مردم اما او خیلی به ما گفتن او را رئیس بر آنها و ما. وجود دارد مقدار زیادی از صدای خش خش, تف, اما او حق ما برای مواد غذایی است. او می داند آنچه او می خواهد برای اطمینان حاصل کنید.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>