تعداد تایید COVID-19 موارد در مینه سوتا شروع به پریدن کرد تا 35 مقامات وزارت امور خارجه روز جمعه گفت: از جمله سه مورد از “جامعه انتقال” که در آن ویروس از فردی به فرد دیگر در درون دولت است.

کلام فرد-به-فرد گسترش آمد و طی تماس با مینه سوتا وزارت بهداشت در بعد از ظهر یکشنبه.

به این معنی سن افراد 70 ساله و مسن تر به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که با برخی از شرایط بهداشتی اساسی نیاز به اقدامات احتیاطی اضافی گفت: کریس Ehresmann بخش بیماری های عفونی و مدیر.

این سه مورد باعث سربازان ارتش در ضرورت. در اولین 21 تایید موارد در مینه سوتا بیماران لینک کلیک کنید برای مسافرت و یا قرار گرفتن در معرض شناخته شده COVID-19 بيمار.

“ما به شدت تشویق افرادی که 70 ساله و مسن تر بدون در نظر گرفتن وضعیت سلامت افراد در هر سنی که هر یک از تعدادی از اساسی شرایط پزشکی … وقت آن است که در حال حاضر به این هدایت به منزوی کردن خود و واقعا به آن توجه اجتماعی فاصله توصیه و واقعا به کاهش میزان تعامل” Jan مالکوم دولت کمیسیون بهداشت و درمان گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه ،

محدودیت در کشور ظرفیت برای coronavirus به معنی آزمایش وجود دارد “چقدر ما نمی دانیم در مورد پتانسیل درجه ای از جامعه انتقال” مالکوم گفت.

“به من گفت که قبل از آن یک ماده از زمانی که — اگر — ما باید در جامعه گسترش,” او گفت:. “چگونه به طور موثر ما می تواند کاهش سرعت و گسترش رشد این بیماری در جوامع ما است کلیدی برای کاهش مهمتر از همه صدمه به سلامت Minnesotans بلکه اثرات موج دار شدن در سیستم مراقبت های بهداشتی و ما زیرساخت های حیاتی.”

این است که در حال توسعه داستان. بازگشت به startribune.com برای به روز رسانی.

 

توییتر: @chrissnowbeck

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de