Ctq را غیر منتظره یازدهم-ساعت کمپین تعلیق برگ نتیجه مینه سوتا ریاست جمهوری اولیه نامشخص است هر چند برخی از نشانه هایی پیشنهاد کرده اند برنی ساندرز می تواند چالش خانه-زمینه مزیت است.

نظرسنجی های اخیر مورد علاقه Klobuchar به پیروزی اولیه. اما بدون هر گونه رای دهندگان به نظرسنجی در یک پست-Klobuchar نژاد روند مانند جمع آوری کمک های مالی پیش بینی و جستجو مورد علاقه او را نشان می دهد خروج ممکن است ایجاد فرصت برای Sanders.

تعداد نسبتا کمی از Minnesotans اند, بازیگران اوایل رای دموکراتیک اولیه و حدود 21 درصد از احتمال رای دهندگان هنوز مردد به گفته های اخیر مینه سوتا نظرسنجی. در اینجا چیزی است که سایر اطلاعات فراتر از رای گیری نشان می دهد در مورد نبرد برای مینه سوتا به رهبری به سه شنبه:

Klobuchar تا به حال تحت سلطه مینه سوتا جمع آوری کمک های مالی این کمپین چرخه اما ساندرز یک دونده ،

مالی مبارزات انتخاباتی دادهها توسط حزبی OpenSecrets.org نشان می دهد Klobuchar به حال تکیه به شدت بر مینه سوتا اهدا کنندگان با حدود 18 درصد از جمع آوری کمک های مردمی که از او در حیاط خلوت خود. او همچنین بالا گیرنده در بسیاری از ایالت مینه سوتا شهرستانهای استان از جمله شهرهای دوقلو منطقه مترو.

اما ساندرز عملکرد بهتری نسبت به او در جمع آوری کمک های مالی برخی از آمار. که همان تجزیه و تحلیل نشان می دهد او با جذب بیش از 100 ، 000 کمک های مالی فرد از Minnesotans در طول سال 2020 کمپین چرخه حدود 15000 بیش از Klobuchar.

حدود یک چهارم از مسافت آمد از خارج از شهرهای دوقلو منطقه مترو در مقایسه با فقط 16 درصد برای Klobuchar. او همچنین تا به حال کوچک تر کمک های مالی از $200 یا کمتر نشانه ای از حمایت مردمی.

به زودی پس از Klobuchar به حالت تعلیق او مبارزات انتخاباتی, megyn kelly دموکراتیک اولیه هوا منتقل مینه سوتا از یک بازی شیر یا خط-به احتمال زیاد ساندرز پیروزی.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن شروع به پریدن کرد به پیش بینی مکان دوم را به پایان برساند.

مینه سوتا 75 متعهد نمایندگان توزیع شده در میان نامزدهای خود را بر اساس رای مردم در مجموع در سطح ایالت و در هر کدام از مینه سوتا در کنگره مناطق. چون Minnesotans شده اند رای گیری برای هفته Klobuchar و دیگر نامزدها است که کاهش یافته است را هنوز هم می تواند به دست آوردن متعهد نمایندگان است که می تواند یک عامل در کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای.

در عرض چند ساعت از Klobuchar خروج جستجوهای گوگل برای رقبای مشخصی با ساندرز به ثمر رساند که بیشترین بهره جلوتر از الیزابت وارن و بایدن – دومی از آنها کردم Klobuchar را تایید.

اگر چه آن را ثابت نمی کند رای دهندگان قصد جست و علاقه است که اغلب مورد بررسی قرار توسط ناظران سیاسی به دلیل آن را نشان می دهد شتاب و سیگنال کنجکاوی در میان رای دهندگان مردد.

ساندرز اکثریت برنده سوتا قفقاز در برابر هیلاری کلینتون در سال 2016 و باراک اوباما به طور مشابه برنده دولت در سال 2008. هر دو ساندرز و اوباما به رهبری گوگل جستجو رتبه بندی فقط قبل از آن مسابقات.

بخش هایی از این داستان یک همکاری بین واشنگتن-بر اساس OpenSecrets.org که آهنگ های پول در سیاست و استار تریبیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de