سه نسل با هم در زیر یک سقف در مینیاپولیس دوبلکس

مینه سوتا اقامت در خانه سفارش مورد نیاز فداکاری از همه. اما یک چیز وجود دارد که پاملا الماس و کاترین Rozin نه به حال به رها کردن — هر شرکت دیگر.

مادر/دختر اواز یا موسیقی دو نفری و خانواده های آنها همچنان به لذت بردن از زمان با هم است چرا که آنها ساکن همان خانه — یک سال 1904 دوبلکس در مینیاپولیس’ لوری تپه محله.

الماس و شوهرش در طبقه پایین زندگی می کنند; Rozin شوهرش و سه دختر طبقه بالا زندگی می کنند.

“این [ماندن در منزل و] بر چگونه خوش شانس ما هستند” گفت: Rozin.

در حالی که بسیاری از دوستان خود را با کودکان و نوجوانان شده اند محدود به مجازی بازدید از پدربزرگ و مادربزرگ Rozin و دختران خود را آسان به لذت بردن از عقب و جلو با آنان است. زنان و دختران فراموش مجازی پیلاتس با هم راه رفتن در اطراف دریاچه از جزایر گاه به گاه و به اشتراک گذاری وعده های غذایی از جمله خانواده های اخیر جشن تولد.

زندگی در چنین نزدیکی اجازه می دهد تا برای “کوچک روزمره لحظات گفت:” الماس. “دوستان من که grandkids بگو: شما خیلی خوش شانس است.’ “

محدود بودن در خانه در هفته های اخیر به کمتر احساس محدود از آنجا که آنها می توانید هر یک از دیگر.

“مثل ما دو خانه گفت:” Rozin. “آن احساس می کند مانند شما در حال رفتن به جایی.”

و اگر یک خانواده اجرا می شود از چیزی دیگر کمک می کند. “ما دو خانواده از قرعه کشی گفت:” Rozin.

سنت خانواده

برای الماس و Rozin, زندگی multigenerational یک سنت خانوادگی است که مدتها قبل از بیماری همه گیر. برای چندین سال در اواخر دهه 1980 و اوایل ’90s, الماس, شوهر سابق او و دو دخترش زندگی می کردند در یک مینیاپولیس خانه آنها بازسازی برای ایجاد یک مجموعه برای الماس بازنشسته و پدر و مادر.

“عالی بود!” به یاد می آورد Rozin بود که در کلاس مدرسه در آن زمان است. “من کاملا دوست من مادر بزرگ و پدر بزرگ.”

الماس نیز گرم و خاطرات آن سال ها اگر چه های یک آشپزخانه یک چالش بود, او به یاد می آورد; هیچ کس می تواند پیگیری از چه مواد غذایی متعلق به چه کسی است.

“من همیشه می گفت:” اگر ما تا کنون آن را انجام داد دوباره ما می باید جداگانه آشپزخانه.’ “

خانواده آرایش زندگی غیر معمول بود اما در آن زمان گفت: “من بسیار افتخار از آن” الماس گفت. “من سفر های زیادی دیده می شود و زندگی multigenerational جای دیگر در جهان است. ما تنها کشور در جهان است که آن را ندارند.”

در سال 1980 در ایالات متحده تنها 12 درصد از خانوارها شامل دو یا بیشتر بالغ نسل با توجه به مرکز تحقیقات پیو تجزیه و تحلیل داده های سرشماری. اما در سال 2016 این رقم افزایش یافته بود به 20 درصد موجب, در بخشی از رکود اقتصادی 2007-2009 به عنوان خانواده همراه خانواده ها به صرفه جویی در پول.

“این یک چیز عجیب و غریب در حال حاضر” الماس گفت.

او سابق خریداری و با شکوه Neo-Classical دوبلکس در سال 1992.

“من از سان فرانسیسکو و آن را به من یاد یک سان فرانسیسکو خانه” الماس گفت.

Rozin وجود دارد زندگی می کردند از طریق دبیرستان و سپس سمت چپ مینه سوتا برای حضور در دانشگاه و کار در سواحل شرق. او در نهایت بازگشت خریداری یک خانه از خود در شمال شرق مینیاپولیس, ازدواج, شوهر, مایکل با او صاحب و عمل یک شرکت مشاوره امنیتی و شروع یک خانواده.

پس از آن از الماس زندگی می کرد از 2000 فوت مربع طبقه اول دوبلکس با شوهر فعلی مایکل برنر و اجاره طبقه دوم و سوم.

سپس Rozin و خانواده اش به فروش خانه خود را و نیاز به کوتاه مدت مسکن است. می تواند آنها را اجاره طبقه دوم دوبلکس?

“ما در آن نگاه به عنوان موقت” Rozin گفت. “یک سال تبدیل به هشت.”

این Rozins تا به حال یک دختر سوم در حال حاضر 5 و گسترش به کوچکتر طبقه سوم واحد. آنها در نظر گرفته شده خرید خانه خود را, اما پس از وزن جوانب مثبت و منفی آنها تصمیم به ماندن در دوبلکس. به طوری که آنها کار می کرد یک توافق برای خرید بالای دو طبقه است.

زمان برای makeover

این Rozins مجموعه به کار ساخت خانه خود را خود را.

“خانه خیلی سنتی و من بیشتر سبک غیرمتعارف” گفت: Rozin. “آن آغاز شده با” من نیاز به یک عرشه.’ “

اما آن را به زودی رشد به عوض عمده از جمله آشپزخانه و حمام. آنها استخدام طراح ویکتوریا بی احترامی صحبت کردن, صاحب چشم انداز پناه Studio, که او نیز جان لوری تپه به آنها توصیه می کنند در این پروژه است.

Rozin می خواست خانه اش را به احساس امروزی تر اما هنوز هم مش با بقیه از خانه.

“ما می خواستیم آن را به احساس می کنم مثل یک خانه به طوری که ما در زمان های معماری با الهام از این سطح پایین تر گفت:” بی احترامی صحبت کردن. این طبقه جدید به ویژه با دقت طراحی شده است برای تکمیل خانه اصلی و الماس عرشه زیر. “وجود دارد بسیاری از بحث در مورد خارجی, ساخت نرده منسجم است.”

داخل Rozin احساس کمی آزادتر.

“احترام او مادر او را اما او می خواست او سبک خود گفت:” بی احترامی صحبت کردن.

بزرگترین چالش در تلاش بود آشپزخانه را احساس بزرگتر و جادار تر و بدون اضافه کردن فیلم مربع است. در حالی که در آشپزخانه بود و یک سطح برای ناهارخوری, آن را به اندازه کافی بزرگ را به جای خانواده پنج.

“بچه ها در نوار نشسته و ما ایستاده بود گفت:” Rozin که می خواستم یک فضا برای وعده های غذایی خانواده.

آنها بحث اضافه کردن یک جزیره اما در پایان تصمیم گرفت در برابر آن است. آنها می خورید بر روی عرشه هنگامی که آن را گرم و در اتاق ناهار خوری که در آن نبود. Rozin نگاه به الهام از خانه های اروپایی. “آنها با استفاده از خود را در اتاق ناهار خوری,” او گفت:. “وعده های غذایی دیگر با گفتگو.”

آشپزخانه طرح شد پیکربندی مجدد. “ما نقل مکان کرد سینک که حل شد ماشین ظرفشویی همیشه ضربه فر” Rozin گفت.

جدید آشپزخانه “انگلیسی پرنیان” با توجه به بی احترامی صحبت کردن با آبی/سبز شاکر-سبک کابینت سیاه و سفید صابونی کانتر صنایع درهم کاشی backsplash و سفید بلوط کف در معماری الگوی.

آنها در مورد استفاده مجدد قرار برنز سخت افزار است که Rozin اضافه شده بود قبلا. “آن را به معنای سن و [به دست آوردن] زنگار” گفت: بی احترامی صحبت کردن.

جدید درب های شیشه ای اتصال آشپزخانه به طبقه جدید و همچنین یک ساقی آن شربت خانه ساخته شده در یک راهرو.

دوم-کف حمام به حال یک هنر دکو پرنیان, به پایان رسید با تاریک Vitrolite یک محصول محبوب در دهه 1930 و ’40s.

“ما می خواستیم به نوسازی آن و آن را کلاسیک” گفت: Rozin. آنها را انتخاب مربع جبران کاشی سفید سیاه و سفید صابونی در امتداد لبه وان دیوار و کاشی سنتی کفپوش — در همان الگوی به عنوان طبقه زیر.

به اشتراک گذاری یک اتاق رختشویی

چالش وجود دارد که با زندگی در دوبلکس.

این دو خانواده به اشتراک گذاری زیرزمین, اتاق رختشویي, اما قرار دادن قوانین در محل برای نگه داشتن آن قابل کنترل است. الماس و برنر دسترسی به آن در روزهای یکشنبه و Rozins آن دیگر شش روز. لباس های شسته شده ساعت 7 صبح تا 10 شب هر چند اگر وجود دارد یک خشکشویی اضطراری “ما شکستن قوانین” Rozin گفت.

هنوز هم لباس می توانید commingled.

“گاهی اوقات جوراب نهایت در طبقه دیگر” گفت: الماس.

“یا ساق سیاه و سفید” اضافه شده Rozin. “چهار نفر از ما با پوشیدن همان اندازه است.”

خانواده ها نیز باید قوانین به احترام به حریم خصوصی یکدیگر مانند ارسال پیامک قبل از بازدید و همیشه ضربه زدن. “حتی یک کمی می داند که به دست کشیدن بر روی درب” گفت: الماس.

اما آنها استراحت قوانین زمانی که شوهران هستند به خارج از شهر در کسب و کار مکرر قبل از همه گیر.

“زمانی که شوهران رفته قوانین بین رفته اند بیش از حد; ما آنها را شکست گفت:” Rozin. “آن متفاوت پرنیان هنگامی که آن را همه دختران است.”

این دو تقسیم هزینه برف روبی, در حالی که برنر و الماس رسیدگی زنی و باغبانی گاهی با دختران کمک کند. “ما به آنها بگویید اگر به شما کمک کند weed, من شما را به سباستین جو,’ ” الماس گفت.

خانواده ها معتقدند که حرکت صعودی با هم زندگی می کنند به مراتب اهمیت بیشتری نسبت به چالش ها.

برای الماس “بهترین چیز این است که خانواده خود را نزدیک. وجود دارد هیچ چیز ما می خواهم و نه از قطع ارتباط با ما grandkids.”

او و برنر که در حال شروع یک مبلمان و آثار هنری مرمت کسب و کار هستند “حیله گر” گفت: Rozin و صنایع دستی کارگاه های آموزشی با دختران او است. “این فوق العاده است برای بچه ها در نزدیکی به پدربزرگ و مادربزرگ خود.” حتی خانواده های دو سگ لذت بردن از بازی با هم, او گفت:.

که برای او “بهترین چیزی که در مورد زندگی با من مادر ؟ آن را واقعا سرگرم کننده به خصوص در بهار و تابستان و پاییز” او گفت:. “ما همه می خواهم به راه رفتن به دریاچه و ما تشکیل در ایوان. در شب جمعه از آن چه شما انجام می دهند برای شام ؟ من این کار را کرده است. این مطالعه هم خانواده با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de